Uitslagen Jongens Pupil A1 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Boutkan Olympus `70 6,88 6,66 578
2 Amin Hamoumi AV `40 7,27 --- 494

Uitslagen Jongens Pupil A2 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Gio Kromokario ARV Ilion 6,40 6,43 696
2 Raf Malais SPOB 6,51 6,66 668
3 Jesse Pronk AV Sparta 6,81 6,88 594
4 Guus Doodeman AV `40 6,89 6,70 576
5 Andre Dias Scarano AV `40 6,99 --- 553
6 Olivier Hol AV Sparta 7,32 --- 484
7 Niels Bakker AV Sparta 7,39 7,59 470
8 Merijn Stuijt AV `40 7,58 --- 433
9 Lars de Block AV `40 7,99 --- 359

Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Daniel Hall AV Zuidwal 6,86 6,62 583
2 Thomas Honig AV Sparta 7,09 6,97 532
3 Chris Jansen AV `40 7,30 --- 488
4 Lucius van...er Velden Rotterdam 7,90 --- 375
5 Kamil Madziala AV Sparta 8,01 8,03 356
6 Kenji de Vries AV Sparta 8,57 8,30 268

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tygo Agbamuche AV Sparta 6,86 6,97 583
2 Sjoerd ten Broek AV Sparta 7,34 7,33 480
3 Milan Hol AV Sparta 8,15 --- 333

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Petar Donevski AV Sparta 7,53 --- 442

Uitslagen Meisjes Pupil A1 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Amber Steijn AV Sparta 6,69 6,60 623
2 Milou Heurter AV Sparta 6,89 6,82 576
3 Dannya Hamidi VS97 7,31 --- 486
Julika Poot Rotterdam DNS 7,21 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Aila Derks AV `40 6,75 6,79 609
2 Roos van Drunen AV `40 6,84 --- 587
3 Renee Wiersma AV Sparta 6,96 6,86 560
4 Marit Galama AV Sparta 6,98 --- 556
5 Malu van Prehn CAV Energie 6,98 6,82 556
6 Meike Schumacher Haag 7,00 6,88 551
7 Mirte Honig AV Sparta 7,09 6,91 532
8 Claudia Klootwijk SPOB 7,31 7,43 486
9 Liv Mooy AV Sparta 7,65 --- 420

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Famke Wiersma AV Sparta 6,57 6,53 653
2 Fleur Favre Leiden 6,78 6,58 601
3 Noa Boutkan Olympus `70 7,15 6,85 519
4 Danira Reis AV Sparta 8,26 7,84 315
5 Sophia Gurunian AV Sparta 8,38 8,19 296

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lois Huele AV Sparta 7,42 7,18 464
2 Louise Beemsterboer AV Sparta 7,64 7,66 422
3 Katinka Sijmons AV Sparta 7,72 7,72 407
4 Aimée de Keijzer AV Sparta 8,59 8,36 265

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ilse Bakker AV Sparta 8,72 --- 246