Uitslagen Jongens Junior C 600 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Lars Beukers AV Hera 28-06-2019 1:33,55 803
2 Quint van der Riet HLLM 28-06-2019 1:35,12 775
3 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 28-06-2019 1:36,32 754
4 Jarno Enthoven AV Haarlem 28-06-2019 1:36,44 752
5 Finn Rademaker AV Aalsmeer 28-06-2019 1:38,30 721
6 Lennart Boogaard AV Hera 28-06-2019 1:39,16 706
7 Joris Mens KAV Holland 28-06-2019 1:39,74 697
8 Kai Deumers Castricum 28-06-2019 1:40,84 679
9 Zeger Hapels AV Aalsmeer 28-06-2019 1:41,12 675
10 Rutger Boxman HLLM 28-06-2019 1:42,17 659
11 Sven Koolmoes AV Haarlem 28-06-2019 1:43,33 641
12 Thijs ten ...uggencate AV Hera 28-06-2019 1:43,43 640
13 Bink Faas AV Hera 28-06-2019 1:44,41 625
14 Chivaro Friendwijk AV Haarlem 28-06-2019 1:44,96 617
15 Thomas van Diepen AV Hera 28-06-2019 1:45,33 612
16 Gijs van der Kolk AV Trias 28-06-2019 1:45,75 606
17 Simon Veldhuis DEM 28-06-2019 1:45,96 603
18 Kevin Koeckhoven DEM 28-06-2019 1:46,00 602
19 Amir Brachen AV Lycurgus 28-06-2019 1:46,70 592
20 Daniel de Vries AV Haarlem 28-06-2019 1:47,36 583
21 Sem Verkaart Castricum 28-06-2019 1:48,83 563
22 Derk Hoefman AV Haarlem 28-06-2019 1:49,29 556
23 Pekka van der Zwan AV Trias 28-06-2019 1:51,21 531
24 Malik de Roo AV Hera 28-06-2019 1:52,62 513
25 Jules Roelfsema KAV Holland 28-06-2019 1:52,68 512
26 Timo van Ruiten HLLM 28-06-2019 1:53,16 506
27 Jarco Snoek HLLM 28-06-2019 1:53,34 504
28 Tobias Janssens AV Lycurgus 28-06-2019 1:54,52 489
29 Tymo Bouman AV Haarlem 28-06-2019 1:54,81 486
30 Noah Oling KAV Holland 28-06-2019 1:58,59 441
31 Finn Damhoff AV Haarlem 28-06-2019 1:59,43 432
32 Willem van Leeuwen KAV Holland 28-06-2019 2:00,05 425
33 Ole de Jong KAV Holland 28-06-2019 2:04,92 373
34 Adriaan Fornerod KAV Holland 28-06-2019 2:07,45 347
Joris Cotterink AV Lycurgus 28-06-2019 DNS 0
Mees Beukenhorst KAV Holland 28-06-2019 DNS 0
Edward Hilbers KAV Holland 28-06-2019 DNS 0
Dean vd Velden Castricum 28-06-2019 DNS 0
Hessel de Vries Castricum 28-06-2019 DNS 0
Skip Lemstra AV Trias 28-06-2019 DNS 0
Joey van der Plas AV Lycurgus 28-06-2019 DNF 0

Uitslagen Jongens Junior D 600 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Liam Jongejan Phanos 28-06-2019 1:45,00 616
2 Sepp Schulte Castricum 28-06-2019 1:48,70 564
3 Timo Koenen AV Lycurgus 28-06-2019 1:49,23 557
4 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 28-06-2019 1:49,24 557
5 Youri Schneider AV Lycurgus 28-06-2019 1:51,45 528
6 Deverell Mezach AV Feniks 28-06-2019 1:52,69 512
7 Jelmer de Gauw AV Zaanland 28-06-2019 1:53,09 507
8 Rowan de Wit NEAV 28-06-2019 1:54,56 489
9 Mikai Snoek KAV Holland 28-06-2019 1:56,79 462
10 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 28-06-2019 2:01,46 409
11 Stijn Kooij AV Lycurgus 28-06-2019 2:01,76 406
12 Ties Oosting AV Trias 28-06-2019 2:02,84 394
13 Tom Knapen KAV Holland 28-06-2019 2:03,55 387
14 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 28-06-2019 2:03,96 383
15 Mike Osendarp Castricum 28-06-2019 2:05,19 370
16 Jorai Verboom HLLM 28-06-2019 2:07,05 351
17 Jop Dirkson AV Lycurgus 28-06-2019 2:09,91 323
18 Jelle Rol NEAV 28-06-2019 2:10,66 316
19 Bas Appelman AV Trias 28-06-2019 2:10,97 313
20 Tycho van Hoorn AV Zaanland 28-06-2019 2:10,98 313
21 Ivan Deugd AV Trias 28-06-2019 2:12,02 304
22 Julien Janssen KAV Holland 28-06-2019 2:13,65 289
23 Tyrone Lak AV Lycurgus 28-06-2019 2:17,71 253
24 Hessel Braxhoofden AV Hylas 28-06-2019 2:26,35 185
25 Thijmen van Schie HLLM 28-06-2019 2:27,86 173
26 Jelte Snoek HLLM 28-06-2019 2:30,29 156
Sven van Gelderen AV Lycurgus 28-06-2019 DNS 0
Kian Sanches AV Hera 28-06-2019 DNS 0
Tim Posth...a de Boer AV Hylas 28-06-2019 DNS 0
Ronan Molenaar DEM 28-06-2019 DNS 0
Julius Heine DEM 28-06-2019 DNS 0

Uitslagen Meisjes Junior C 600 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Noelle Visser HLLM 31-05-2019 1:41,81 664
2 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 31-05-2019 1:43,29 642
3 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 31-05-2019 1:43,82 634
4 Babs Koeman AV Haarlem 31-05-2019 1:44,11 630
5 Tessa van Herp AV Lycurgus 31-05-2019 1:46,81 591
6 Arwen de Wit NEAV 31-05-2019 1:46,84 590
7 Loïs Lessing HLLM 31-05-2019 1:48,83 563
8 Fee Eising AV Lycurgus 31-05-2019 1:49,69 551
9 Tara Ozinga AV Aalsmeer 31-05-2019 1:50,35 542
10 Robine Hooiveld SAV 31-05-2019 1:50,80 536
11 Silke de Haas DEM 31-05-2019 1:51,60 526
12 Marit Snoek KAV Holland 31-05-2019 1:51,98 521
13 Iris Kramer AV Trias 31-05-2019 1:52,67 512
14 Alyshia Kavehercy NEAV 31-05-2019 1:54,80 486
15 Anna Hovinga AV Haarlem 31-05-2019 1:55,26 480
16 Resa Witte AV Trias 31-05-2019 1:56,57 465
17 Natalie van Mil KAV Holland 31-05-2019 1:57,27 457
18 Sacha Kroon AV Lycurgus 31-05-2019 1:58,08 447
19 Nikki van Tienderen HLLM 31-05-2019 1:58,24 445
20 Maud Bernard KAV Holland 31-05-2019 1:58,73 440
21 Rosanne Ter Horst AV Hera 31-05-2019 1:58,96 437
22 Meike Wagenaar AV Hera 31-05-2019 1:59,27 434
23 Lara Smits SV Noordkop 31-05-2019 1:59,70 429
24 Zoe Lammertink DEM 31-05-2019 1:59,85 427
25 Nynke Kooij AV Lycurgus 31-05-2019 2:02,00 403
26 Nikki Ravelli KAV Holland 31-05-2019 2:08,26 339
27 Yara Molenaar AV Hera 31-05-2019 2:10,03 322
28 Elize Oomen KAV Holland 31-05-2019 2:13,68 289
Anniek van Schie HLLM 31-05-2019 DNS 0
Loes Winter AV Lycurgus 31-05-2019 DNS 0
Lian Kuijken AV Lycurgus 31-05-2019 DNS 0
Jada Avani Maij AV Lycurgus 31-05-2019 DNS 0
Isabella Kruijff AV Lycurgus 31-05-2019 DNS 0
Jetske Zuurbier AV Trias 31-05-2019 DNS 0
Bente Tuil Hollandia 31-05-2019 DNS 0
Yvana Pol DEM 31-05-2019 DNS 0

Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Jinte Braas SAV 28-06-2019 1:37,30 737
2 Myrthe Jansen HLLM 28-06-2019 1:43,00 646
3 Britt de Graaf DEM 28-06-2019 1:45,00 616
4 Kaitlyn van Dongeren SAV 28-06-2019 1:46,20 599
5 Fiene Roosendaal DEM 28-06-2019 1:48,09 573
6 Roos Stroet HLLM 28-06-2019 1:49,10 559
7 Meike Rozemeijer AV Hera 28-06-2019 1:52,01 521
8 Sarah van Exel AV Hylas 28-06-2019 1:53,30 504
9 Eva Kuipers AV Lycurgus 28-06-2019 1:53,40 503
10 Maudy Dekker HLLM 28-06-2019 1:57,70 452
11 Famke Nijssen Castricum 28-06-2019 1:58,20 446
12 Noelle Veraart AV Lycurgus 28-06-2019 1:58,85 438
13 Mila de Bruin AV Lycurgus 28-06-2019 2:00,70 418
14 Babbette Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 2:01,00 414
15 Babette Bosse AV Lycurgus 28-06-2019 2:01,51 409
16 Sanoë Penha Castricum 28-06-2019 2:02,96 393
17 Eveline Krom DEM 28-06-2019 2:06,05 361
18 Mireille Ketel AV Lycurgus 28-06-2019 2:06,70 355
19 Bo de Wilde Castricum 28-06-2019 2:06,80 354
20 Fenna Kalf AV Lycurgus 28-06-2019 2:08,20 340
21 Luna Blaauw DEM 28-06-2019 2:08,66 335
22 Manon Hoedjes AV Hera 28-06-2019 2:09,40 328
23 Lenneke Pettinga Castricum 28-06-2019 2:09,70 325
24 Lara van Vuuren AV Lycurgus 28-06-2019 2:10,00 323
24 Nina Poelman DEM 28-06-2019 2:10,00 323
26 Julia Hagoort Castricum 28-06-2019 2:10,10 322
27 Rianne Kooij DEM 28-06-2019 2:11,10 312
28 Danique Ligthart DEM 28-06-2019 2:11,90 305
29 Maud van Noord HLLM 28-06-2019 2:13,24 293
30 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 28-06-2019 2:14,15 284
31 Lisa Thomson Castricum 28-06-2019 2:14,20 284
32 Chevelle Brown AV Feniks 28-06-2019 2:15,10 276
33 Erzsi Diehl AV Lycurgus 28-06-2019 2:16,51 264
34 Bente Mon...zinos Mul Castricum 28-06-2019 2:16,60 263
35 Jasmien van der Kolk AV Trias 28-06-2019 2:16,89 260
36 Lois Hooiveld SAV 28-06-2019 2:17,09 259
37 Sophie Ten wolde Castricum 28-06-2019 2:17,80 253
38 Indy van Tienderen HLLM 28-06-2019 2:21,35 223
39 Eline Booms Castricum 28-06-2019 2:24,35 200
Léonie Deumers AV Lycurgus 28-06-2019 DNS 0