Uitslagen Jongens Junior C 1500 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Quint van der Riet HLLM 26-04-2019 4:37,22 747
2 Finn Rademaker AV Aalsmeer 26-04-2019 4:46,99 694
3 Joris Mens KAV Holland 26-04-2019 4:48,94 684
4 Jarno Enthoven AV Haarlem 26-04-2019 5:06,22 601
5 Stef Beerepoot AV Hera 26-04-2019 5:10,64 581
6 Lars Beukers AV Hera 26-04-2019 5:11,81 576
7 Thijs ten ...uggencate AV Hera 26-04-2019 5:20,20 540
8 Rutger Boxman HLLM 26-04-2019 5:22,51 531
9 Leandro Ouwehand AV Edam 26-04-2019 5:24,00 525
10 Sven Koolmoes AV Haarlem 26-04-2019 5:31,36 496
11 Chivaro Friendwijk AV Haarlem 26-04-2019 5:35,40 480
12 Jules Roelfsema KAV Holland 26-04-2019 5:39,43 465
13 Derk Hoefman AV Haarlem 26-04-2019 5:42,27 455
14 Daniel de Vries AV Haarlem 26-04-2019 5:43,25 451
15 Timo van Ruiten HLLM 26-04-2019 5:43,82 449
16 Edward Hilbers KAV Holland 26-04-2019 5:53,22 416
17 Jarco Snoek HLLM 26-04-2019 5:58,54 398
18 Finn Damhoff AV Haarlem 26-04-2019 5:59,35 396
19 Danny Breet AV Hylas 26-04-2019 6:02,15 386
20 Mees Beukenhorst KAV Holland 26-04-2019 6:03,16 383
21 Tymo Bouman AV Haarlem 26-04-2019 6:12,62 353
22 Joshua Bos AV Hera 26-04-2019 6:27,51 310
23 Raf Höngens HLLM 26-04-2019 7:30,75 155
Jeppe Mul AV Haarlem 26-04-2019 DNS 0
Tobias Janssens AV Lycurgus 26-04-2019 DNS 0
Bart Hoogmoed AV Lycurgus 26-04-2019 DNS 0
Matthijs W. Gebe KAV Holland 26-04-2019 DNS 0
Daniel Sleiman KAV Holland 26-04-2019 DNS 0
Sem Verkaart Castricum 26-04-2019 DNS 0
Skip Lemstra AV Trias 26-04-2019 DNS 0
Pekka van der Zwan AV Trias 26-04-2019 DNS 0
Lennart Boogaard AV Hera 26-04-2019 DNS 0
Malik de Roo AV Hera 26-04-2019 DNS 0
Kevin Koeckhoven DEM 26-04-2019 DNS 0

Uitslagen Jongens Junior D 1500 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Sepp Schulte Castricum 10-05-2019 5:10,49 582
2 Liam Jongejan Phanos 10-05-2019 5:12,09 575
3 Timo Koenen AV Lycurgus 10-05-2019 5:15,59 560
4 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 10-05-2019 5:18,86 546
5 Hugo Post Phanos 10-05-2019 5:26,07 516
6 Rowan de Wit NEAV 10-05-2019 5:35,22 481
7 Thijmen van der Burg AV Hera 10-05-2019 5:36,95 474
8 Ties Oosting AV Trias 10-05-2019 5:47,13 437
9 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 10-05-2019 5:52,80 418
10 Tom Knapen KAV Holland 10-05-2019 5:55,95 407
11 Stijn Kooij AV Lycurgus 10-05-2019 5:56,44 405
12 Jorai Verboom HLLM 10-05-2019 6:05,95 374
13 Youri Schneider AV Lycurgus 10-05-2019 6:06,58 372
14 Jelle Rol NEAV 10-05-2019 6:07,48 369
15 Kian Sanches AV Hera 10-05-2019 6:18,40 336
16 Kyan van der Wiele AV Hera 10-05-2019 6:20,08 331
17 Mikai Snoek KAV Holland 10-05-2019 6:22,12 325
18 Rosco Jak AV Aalsmeer 10-05-2019 6:22,74 323
19 Mike Osendarp Castricum 10-05-2019 6:34,63 290
20 Stan Bakker AV Trias 10-05-2019 6:41,42 271
21 Tyrone Lak AV Lycurgus 10-05-2019 6:42,58 268
22 Felix Tjeertes NEAV 10-05-2019 6:44,02 265
23 Bas Appelman AV Trias 10-05-2019 6:53,66 240
24 Julien Janssen KAV Holland 10-05-2019 6:55,53 235
25 Thijmen van Schie HLLM 10-05-2019 6:57,34 231
26 Bram Klepper DEM 10-05-2019 7:17,19 185
27 Daan Wijnand KAV Holland 10-05-2019 7:27,02 163
28 Julius Heine DEM 10-05-2019 7:27,34 163
29 Ivan Deugd AV Trias 10-05-2019 7:27,39 162

Uitslagen Meisjes Junior C 1500 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 26-04-2019 5:09,63 586
2 Tessa van Herp AV Lycurgus 26-04-2019 5:14,82 563
3 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 26-04-2019 5:20,66 539
4 Loïs Lessing HLLM 26-04-2019 5:22,65 530
5 Robine Hooiveld SAV 26-04-2019 5:25,56 519
6 Tara Ozinga AV Aalsmeer 26-04-2019 5:31,94 493
7 Arwen de Wit NEAV 26-04-2019 5:37,88 471
8 Noelle Visser HLLM 26-04-2019 5:44,83 445
9 Iris Kramer AV Trias 26-04-2019 5:47,92 435
10 Maud Bernard KAV Holland 26-04-2019 5:48,67 432
11 Lotte Ploeger DEM 26-04-2019 5:52,18 420
12 Jet Commandeur DEM 26-04-2019 5:54,84 411
13 Lian Kuijken AV Lycurgus 26-04-2019 5:57,00 403
14 Resa Witte AV Trias 26-04-2019 6:00,24 393
15 Marit Snoek KAV Holland 26-04-2019 6:03,29 383
16 Zoe Lammertink DEM 26-04-2019 6:04,32 379
17 Natalie van Mil KAV Holland 26-04-2019 6:09,82 362
18 Alyshia Kavehercy NEAV 26-04-2019 6:10,34 360
19 Madelief Verweij PAC 26-04-2019 6:18,81 335
20 Nikki Ravelli KAV Holland 26-04-2019 6:23,28 322
21 Nikki van Tienderen HLLM 26-04-2019 6:27,40 310
22 Bente Tuil Hollandia 26-04-2019 6:31,18 299
23 Anniek van Schie HLLM 26-04-2019 6:44,64 263
24 Elize Oomen KAV Holland 26-04-2019 6:45,61 260
Jade Linthorst AKU 26-04-2019 DNS 0
Mette Borsboom KAV Holland 26-04-2019 DNS 0
Jetske Zuurbier AV Trias 26-04-2019 DNS 0
Meike Wagenaar AV Hera 26-04-2019 DNS 0
Luna Zimnik Clytoneus 26-04-2019 DNS 0
Yvana Pol DEM 26-04-2019 DNS 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1500 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Jinte Braas SAV 26-04-2019 5:13,35 569
2 Fiene Roosendaal DEM 26-04-2019 5:32,02 493
3 Myrthe Jansen HLLM 26-04-2019 5:34,09 485
4 Meike Rozemeijer AV Hera 26-04-2019 5:36,73 475
5 Nehissa Hendriks AV 1923 26-04-2019 5:45,40 443
6 Eleanor Musil Phanos 26-04-2019 5:49,17 430
7 Kaitlyn van Dongeren SAV 26-04-2019 5:57,40 402
8 Kaitlyn Groot AV 1923 26-04-2019 6:03,86 381
9 Noelle Veraart AV Lycurgus 26-04-2019 6:07,32 370
10 Malin Schouten AV Hera 26-04-2019 6:07,99 368
11 Lenneke Pettinga Castricum 26-04-2019 6:08,60 366
12 Lois Hooiveld SAV 26-04-2019 6:14,31 348
13 Erzsi Diehl AV Lycurgus 26-04-2019 6:19,97 331
14 Luna Blaauw DEM 26-04-2019 6:26,39 313
15 Babette Bosse AV Lycurgus 26-04-2019 6:27,95 308
16 Maud van Noord HLLM 26-04-2019 6:32,00 297
17 Mila de Bruin AV Lycurgus 26-04-2019 6:38,21 280
18 Lara van Vuuren AV Lycurgus 26-04-2019 6:56,83 232
19 Hannah den Breejen Phanos 26-04-2019 7:03,78 215
20 Babbette Ketel AV Lycurgus 26-04-2019 7:07,58 207
21 Indy van Tienderen HLLM 26-04-2019 7:09,13 203
Maudy Dekker HLLM 26-04-2019 DNS 0
Mireille Ketel AV Lycurgus 26-04-2019 DNS 0
Manon Hoedjes AV Hera 26-04-2019 DNS 0
Chevelle Brown AV Feniks 26-04-2019 DNS 0