Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luuk Boutkan Olympus `70 9,46 -107.0 m/s9,19 566
2 Finn Donkersloot ARV Ilion 9,67 -107.0 m/s--- 530
3 Thijs van der Vegt Delta Sport 9,82 -107.0 m/s--- 506
4 Stijn Bolders Spado 9,95 -107.0 m/s9,75 486
5 Ramon Vaandrager CAV Energie 10,08 -0.5 m/s--- 466
6 Rens Bakker Fortius 10,49 -0.5 m/s--- 406
7 Sem Schoester Fortius 10,62 -0.5 m/s--- 388
8 Nathan Kuster Spado 10,84 -107.0 m/s--- 359
9 Bart Leijten AVO 1983 10,91 -0.5 m/s--- 350
10 Jern Joghi Fortius 10,95 -0.5 m/s--- 345

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bjarne van Valen AV Passaat 9,49 -102.0 m/s--- 561
2 Joe van Veen Olympus `70 9,56 -0.7 m/s9,32 549
3 Jop Gründmann AAV `36 9,73 -102.0 m/s--- 521
4 Guus Doodeman AV `40 9,84 -0.7 m/s9,32 503
5 Florin De Heij AAV `36 10,01 -0.7 m/s--- 476
6 Twan Goudena Clytoneus 10,58 -0.7 m/s10,17 394
7 Renzo Korevaar AV Passaat 10,80 -102.0 m/s--- 364
8 Merijn Stuijt AV `40 10,85 -102.0 m/s--- 358
9 Floris Meewisse AV `40 11,03 -0.7 m/s--- 335

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Danique de Kock AV Passaat 9,13 -1.4 m/s--- 524
2 Suzanne Rodenburg Voorne 9,18 -1.4 m/s9,00 515
3 Kyra Korevaar AV Passaat 9,22 +0.1 m/s--- 508
4 Yasmine de Kraker DNMC 9,26 -1.4 m/s8,96 501
5 Ilana De Veth AV Passaat 9,45 -1.4 m/s--- 467
6 Sophie Jonker AV Passaat 9,56 -1.4 m/s--- 449
7 Evelien Hartkoren AV Passaat 9,90 -1.4 m/s--- 394
8 Britt Van Wijk AV Passaat 10,05 +0.1 m/s--- 370
9 Indy Lammers AV `40 11,01 -1.4 m/s--- 237
10 Mykhaila Boon AV Passaat 11,83 +0.1 m/s--- 140
Keysha Tujeehut Rotterdam DNS 9,00 0
Sacha Oorbeek SPOB DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Julia Crins ARV Ilion 9,09 -0.8 m/s--- 632
2 Emma Le Blansch Phanos 9,47 -0.4 m/s9,09 564
3 Mana Koornneef PAC 9,63 -0.4 m/s9,80 537
4 Livvy Lammers AV `40 9,82 -0.1 m/s--- 506
5 Larissa Rodenburg Voorne 10,09 -0.4 m/s9,80 464
6 Carlijne v...er Maarel AV Passaat 10,11 -0.4 m/s9,90 461
7 Liv De Vries AV Atos 10,17 -0.1 m/s--- 452
7 Lisa Obbink AVO 1983 10,17 -0.8 m/s--- 452
9 Willemijn Poot AVO 1983 10,22 -0.1 m/s--- 445
10 Marit Verschuren THOR 10,40 -0.8 m/s--- 419
11 Feline Gerritsen PAC 10,41 -0.8 m/s--- 417
11 Anne Obbink AVO 1983 10,41 -0.8 m/s--- 417
Faith Tujeehut Rotterdam DNS 9,40 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 9,05 -0.2 m/s8,90 639
2 Fien Visser AV Passaat 9,19 -0.2 m/s--- 613
3 Denise Saly AV Passaat 9,38 -0.6 m/s--- 580
4 Lieke Boshuizen AV Passaat 9,56 -0.2 m/s9,40 549
5 Nienke Swets PAC 9,58 -0.6 m/s--- 545
6 Yara Keers Fit 9,89 -0.6 m/s--- 495
7 Epy Beerse Almere `81 9,98 -0.2 m/s--- 481
7 Nieke Westerveen Atledo 9,98 -0.2 m/s--- 481
9 Veerle van de Donk PAC 10,07 -0.2 m/s10,10 467
10 Maud Valks AV Passaat 10,73 -0.6 m/s--- 373
11 Femke van der Waal AV Passaat 10,89 -0.6 m/s--- 352