Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Joris Mantel AV 1923 1:43,71 1:43,80 735
2 Daan Arens De Spartaan 2:18,56 --- 346
3 Bob Roest De Spartaan 2:26,82 --- 281
4 Denny Verhagen De Spartaan 2:34,12 --- 229
Thijs Berger De Spartaan DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Leon den Ouden Startbaan 2:00,54 --- 519
2 Wesley Warmerdam De Spartaan 2:19,19 --- 341
3 Ferre Warmerdam De Spartaan 2:23,53 --- 306
4 Kevin Davids Haaksbergen 2:24,22 --- 301
5 Tygo Dubos De Spartaan 2:24,41 --- 299
6 Casper Deij AVGM 2:32,87 --- 238
7 Elroy Onos SAV 2:35,42 --- 221

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Job van Slooten De Spartaan 2:21,26 --- 324
2 Victor de Ruijter De Spartaan 2:26,56 --- 283
3 Duuk Langeveld De Spartaan 2:27,45 --- 276
4 Liam Ong Leiden 2:27,99 2:38,06 272
5 Bram Dames De Spartaan 2:30,29 --- 256
6 Joris Niewold De Spartaan 2:34,96 --- 224
7 Redmar Kalimo De Spartaan 2:36,04 --- 217
8 Luuk ian ...jderduijn Rijnsoever 2:39,18 2:36,00 196

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Roek Baan Leiden 2:17,44 2:26,17 356
2 Brettley Onos SAV 2:29,85 --- 259
3 Ceder Janse De Spartaan 2:33,12 --- 236
4 Reinout Crins ARV Ilion 2:41,34 2:40,00 183
5 Pieter van der Salm De Spartaan 2:44,06 --- 166
6 Thomas Nuis De Spartaan 2:52,40 --- 119
7 Daan de Haas SAV 3:24,43 --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Aaliyah Azerki Haag 1:49,77 --- 650
2 Nora den Ouden Startbaan 1:57,16 1:54,68 558
3 Aila Derks AV `40 2:01,22 2:13,24 512
4 Juna Kortleever Leiden 2:04,66 --- 475
5 Faye Hardon AC TION 2:05,47 2:04,81 467
6 Xanne van Pouderoyen ARV Ilion 2:07,75 --- 444
7 Tessa Verhoeven De Spartaan 2:24,36 --- 300
8 Jill Munsterman De Spartaan 2:32,62 --- 240
9 Emma Ouwehand De Spartaan 2:35,58 --- 220
Amber Nuis De Spartaan DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fleur Favre Leiden 2:02,98 1:58,78 493
2 Lindsey Clemens De Spartaan 2:14,55 --- 381
3 Reina Böhm De Spartaan 2:16,11 --- 367
4 Tirza Piontek De Spartaan 2:28,10 --- 272
5 Femke Kortekaas De Spartaan 2:34,44 --- 227
6 Chiara Franklin De Spartaan 2:38,65 --- 200
7 Liva Bouckaert De Spartaan 2:39,08 --- 197
8 Puck Ooms De Spartaan 3:05,36 --- 54
Jill Heijnen Haag DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lois Huele AV Sparta 2:25,09 --- 294
2 Anouk Kaptein De Spartaan 2:27,31 --- 277
3 Linde Crins ARV Ilion 2:29,13 2:30,00 264
4 Sophia de Kort Leiden 2:32,60 --- 240
5 Meike Zenden De Spartaan 2:39,35 --- 195
6 Fleur Grimbergen De Spartaan 2:40,64 --- 187
7 Julia Baak De Spartaan 2:41,67 --- 181
8 Lynn van Beek De Spartaan 2:47,70 --- 145

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marloes Kortekaas De Spartaan 2:34,31 --- 228
2 Sofie Smith De Spartaan 2:48,32 --- 142
3 Jaycee Warmerdam De Spartaan 3:07,74 --- 43