Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JC Team 1 5,49 +0.0 m/s--- 716
2 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 5,43 +0.0 m/s--- 704
3 Igor Uiterwijk KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 5,37 +0.0 m/s--- 0
4 Bas van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 5,10 +0.0 m/s--- 640
5 Dave van de Weegh AV Haarlem AV Haarlem JC 4,88 +0.0 m/s--- 597
6 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 4,56 +0.0 m/s--- 531
7 Hanke Pijlman Castricum AV Castricum JC 4,53 +0.0 m/s--- 525
8 Zhivaricio...Slijngard SPLS AV Spirit ...lystad JC 4,45 +0.0 m/s--- 508
9 Ids Hengstmangers KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 4,28 +0.0 m/s--- 474
10 Joost van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 4,22 +0.0 m/s--- 0
11 Janyk Ovaa SPLS AV Spirit ...lystad JC 4,18 +0.0 m/s--- 0
12 Patrick van Marion AV Trias AV Trias JC 4,11 +0.0 m/s--- 440
13 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilver...JC Team 1 4,05 +0.0 m/s--- 0
14 Mike Cruysheer AV Suomi AV Suomi JC 3,91 +0.0 m/s--- 0
15 Dylan Walravens AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 3,66 +0.0 m/s--- 350
16 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 3,52 +0.0 m/s--- 0
17 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JC Team 2 3,52 +0.0 m/s--- 322
18 Lucas Hink AV Trias AV Trias JC 3,40 +0.0 m/s--- 0
19 Noah den Ronden AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 3,28 +0.0 m/s--- 0
Boaz Bakker GACH GAC Hilver...JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Yoram Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,49 +0.0 m/s--- 517
2 Timme Koster AV Trias AV Trias JD Team 1 4,47 +0.0 m/s--- 512
3 Savinho Slijngard SPLS AV Spirit ...lystad JD 4,30 +0.0 m/s--- 478
4 Ole van Tiel AV Trias AV Trias JD Team 1 4,19 +0.0 m/s--- 0
5 Roy van den Kommer GACH GAC Hilver...JD Team 3 4,15 +0.0 m/s--- 448
6 Joël Hoeve SPLS AV Spirit ...lystad JD 4,10 +0.0 m/s--- 0
7 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Holland JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
8 Rick van der Veen AV Zaanland AV Zaanland JD 4,04 +0.0 m/s--- 426
9 Bas Koning KAV Holland KAV Holland JD 3,98 +0.0 m/s--- 0
10 Seb Wals AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3,89 +0.0 m/s--- 396
11 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 2 3,82 +0.0 m/s--- 382
12 Koen Duikersloot GACH GAC Hilver...JD Team 1 3,76 +0.0 m/s--- 0
13 Jasper van... Wetering AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3,73 +0.0 m/s--- 0
14 Christiaan Barens AV Suomi AV Suomi JD Team 1 3,67 +0.0 m/s--- 352
15 Teun Hoek AV Zaanland AV Zaanland JD 3,66 +0.0 m/s--- 0
16 Bart Kneppers AV Suomi AV Suomi JD Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 344
17 Merijn Wagner AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 3,53 +0.0 m/s--- 324
18 Daan van den Hende GACH GAC Hilver...JD Team 3 3,48 +0.0 m/s--- 0
19 Branco Breg AV Haarlem AV Haarlem JD 3,40 +0.0 m/s--- 298
20 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD Team 2 3,34 +0.0 m/s--- 0
21 Jeroen Out AV Haarlem AV Haarlem JD 3,24 +0.0 m/s--- 0
22 Mart Jacobs Castricum AV Castricum JD 3,21 +0.0 m/s--- 260
23 Onno Krans GACH GAC Hilver...JD Team 2 3,12 +0.0 m/s--- 0
24 Yari Koot AV Trias AV Trias JD Team 2 3,02 +0.0 m/s--- 222
25 Jarno Betlem AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 3,00 +0.0 m/s--- 0
26 Mees Postma AV Trias AV Trias JD Team 2 2,73 +0.0 m/s--- 0
Daan Cruysheer AV Suomi AV Suomi JD Team 1 DNS --- 0
Arne Lubbers Castricum AV Castricum JD DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Pauline Hondema AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 5,17 +0.0 m/s--- 654
2 Joyce van Kan KAV Holland KAV Holland MC 4,98 +0.0 m/s--- 617
3 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,96 +0.0 m/s--- 613
4 Sienna Klous AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 4,77 +0.0 m/s--- 574
5 Shanna Mol AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 4,75 +0.0 m/s--- 0
6 Eden Göbbels GACH GAC Hilver...MC Team 2 4,63 +0.0 m/s--- 546
7 Romy van Hilst GACH GAC Hilver...MC Team 2 4,54 +0.0 m/s--- 0
8 Sarah Dekker AV Trias AV Trias MC 4,42 +0.0 m/s--- 502
9 Wieke van Kaam GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,19 +0.0 m/s--- 0
10 Yanniek Bouwer AV Trias AV Trias MC 4,18 +0.0 m/s--- 0
11 Nathalie Nolten AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 3 3,98 +0.0 m/s--- 414
12 Mabel Kreijsig AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 3 3,97 +0.0 m/s--- 0
13 Colette Lentink SPLS AV Spirit ...lystad MC 3,77 +0.0 m/s--- 372
14 Tessa Kwadijk KAV Holland KAV Holland MC 3,75 +0.0 m/s--- 0
15 Indy Post AV Suomi AV Suomi MC 3,66 +0.0 m/s--- 350
16 Julia Snick AV Haarlem AV Haarlem MC 3,61 +0.0 m/s--- 340
17 Tamara Frinking AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 3,58 +0.0 m/s--- 0
18 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MC 3,57 +0.0 m/s--- 0
19 Kira Steijvers SPLS AV Spirit ...lystad MC 3,55 +0.0 m/s--- 0
20 Anna van Dongen Castricum AV Castricum MC 3,14 +0.0 m/s--- 246

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Tosca van der Flier AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 4,66 +0.0 m/s--- 552
2 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 4,54 +0.0 m/s--- 527
3 Puck Harms GACH GAC Hilver...MD Team 1 4,34 +0.0 m/s--- 486
4 Jessamy Roubos AV Zaanland AV Zaanland MD 4,22 +0.0 m/s--- 462
5 Jip de Waard AV Trias AV Trias MD Team 1 4,20 +0.0 m/s--- 458
6 Babet Tabak GACH GAC Hilver...MD Team 1 4,07 +0.0 m/s--- 0
7 Frederique Kox AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3,94 +0.0 m/s--- 0
8 Noa Zand AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 3,88 +0.0 m/s--- 394
9 Ilja Koelink AV Trias AV Trias MD Team 1 3,82 +0.0 m/s--- 0
10 Manon Iskes AV Suomi AV Suomi MD 3,71 +0.0 m/s--- 360
11 Vera Hijlkema AV Haarlem AV Haarlem MD 3,66 +0.0 m/s--- 350
11 Sacha Dekker GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,66 +0.0 m/s--- 350
13 Donna Bosscha KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 344
14 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem MD 3,61 +0.0 m/s--- 0
15 Isabel Scheltema KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3,58 +0.0 m/s--- 0
16 Maud Snel GACH GAC Hilver...MD Team 3 3,40 +0.0 m/s--- 298
17 Flore Scheidt GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,36 +0.0 m/s--- 0
18 Lieke Zwetsloot AV Zaanland AV Zaanland MD 3,26 +0.0 m/s--- 0
19 Sophie Brugman Castricum AV Castricum MD 3,23 +0.0 m/s--- 264
20 Charlotte van Acker KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3,22 +0.0 m/s--- 0
21 Carmen Brasser Castricum AV Castricum MD 2,95 +0.0 m/s--- 0
22 Raisa Diehl AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 2,93 +0.0 m/s--- 204
23 Roxy Standaert GACH GAC Hilver...MD Team 3 2,62 +0.0 m/s--- 0
24 Cilia van Kessel AV Suomi AV Suomi MD 2,47 +0.0 m/s--- 0
Jada de Nijs AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 DNS --- 0
Shevon McGarry AV Trias AV Trias MD Team 2 DNS --- 0
Yara Groot AV Trias AV Trias MD Team 2 DNS --- 0