Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Owen Mayer PAC 21-09-2019 2:14,04 385
2 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 11-05-2019 2:14,18 384
3 Lok Janssen PAC 11-05-2019 2:14,28 383
4 Ferre Alkemade Rotterdam 21-09-2019 2:16,08 367
5 Nathan de Witte PAC 21-09-2019 2:22,55 314
6 Sebastiaan Schuit PAC 21-09-2019 2:22,89 311
7 Jayden Oudenhuijsen PAC 21-09-2019 2:23,01 310
8 Valentijn van Velzen PAC 21-09-2019 2:23,16 309
9 Tygo van Delden Rotterdam 21-09-2019 2:23,94 303
10 Sjoerd Potuit CAV Energie 11-05-2019 2:24,29 300
11 Dean van der Jagt Spark 21-09-2019 2:25,22 293
12 Siemen Roosken PAC 11-05-2019 2:25,83 289
13 Siem Herrewijnen Spark 11-05-2019 2:27,00 280
14 Fedde de Jong PAC 21-09-2019 2:27,01 280
15 Jelle van der Ende AV Fortuna 11-05-2019 2:29,25 263
16 Robert Domacasse Rotterdam 21-09-2019 2:30,38 255
17 Sjoerd Amsing Voorne 21-09-2019 2:31,48 248
18 Milo Baroffio Rotterdam 11-05-2019 2:31,86 245
19 Filippe Heiberg Rotterdam 11-05-2019 2:32,59 240
20 Tijani Daoud PAC 21-09-2019 2:33,26 235
21 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 21-09-2019 2:34,84 225
22 Thomas Gielisse PAC 11-05-2019 2:35,33 221
23 Ties Hilferink Voorne 11-05-2019 2:35,74 219
24 Tim Encke PAC 21-09-2019 2:36,22 215
25 Mathias Rijkaart PAC 11-05-2019 2:37,75 205
26 Stan Rutters Spark 21-09-2019 2:38,77 199
27 Delano Boot Spark 21-09-2019 2:40,11 190
28 Rafael Murk jansen Rotterdam 11-05-2019 2:42,20 177
29 Destin Habtemariam CAV Energie 21-09-2019 2:43,78 168
30 Steve de Ruiter Spark 11-05-2019 2:47,01 149
31 Jesper Visser Spark 11-05-2019 2:47,64 145
32 Ivo Flier CAV Energie 21-09-2019 2:48,24 142
33 Thijmen Volker Voorne 21-09-2019 2:48,74 139
34 Dominic Berkhof Rotterdam 21-09-2019 2:49,53 135
35 Roy van Aken Spark 21-09-2019 2:52,00 121
36 Jort Bekker Voorne 11-05-2019 2:53,91 111
37 Jimmy Mak Spark 11-05-2019 2:55,76 101
38 Hugo Jochims CAV Energie 21-09-2019 3:01,04 75
39 Valentijn Govaerts Voorne 11-05-2019 3:08,13 41
40 Jason Kooke Spark 21-09-2019 3:09,51 35
Sami Basic PAC 11-05-2019 DNS 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Sam Huygen Rotterdam 21-09-2019 2:16,85 361
2 Kalle Dijksma Voorne 21-09-2019 2:20,61 329
3 Daniels Gaurilovs AV Fortuna 11-05-2019 2:22,29 316
4 Tijn Rigter CAV Energie 11-05-2019 2:22,45 315
5 Merijn Ve...an Zanten PAC 21-09-2019 2:25,23 293
6 Brian Berkhoff CAV Energie 21-09-2019 2:25,84 288
7 Étienne van der Lee PAC 21-09-2019 2:27,67 275
8 Deen van Duikeren PAC 21-09-2019 2:28,53 269
9 Sebby van der Velden CAV Energie 11-05-2019 2:29,20 264
10 Zenny Tenzer PAC 21-09-2019 2:30,33 256
11 Tygo Thomas Voorne 21-09-2019 2:34,27 228
12 Tristan Griffioen AV Fortuna 21-09-2019 2:34,86 224
13 Erik Sijrier PAC 21-09-2019 2:35,27 222
14 Benyamine Hannati PAC 21-09-2019 2:35,98 217
15 Teun Korteweg PAC 11-05-2019 2:36,17 216
16 Pim Heijblom AV Fortuna 21-09-2019 2:38,35 202
17 Tom van Herp AV Fortuna 11-05-2019 2:39,53 194
18 Mason Thompson Voorne 21-09-2019 2:39,83 192
19 Adam Sijrier PAC 21-09-2019 2:39,95 191
20 Boas Neuerburg PAC 11-05-2019 2:40,24 190
21 Kyan Van Dorp Voorne 11-05-2019 2:40,25 190
22 Pieter van der Horst Rotterdam 11-05-2019 2:42,47 176
23 Emilio Windzak PAC 21-09-2019 2:42,61 175
24 Yannick van den Berg Voorne 11-05-2019 2:43,27 171
25 Joep van Hooijdonk Rotterdam 11-05-2019 2:45,24 159
26 Thomas Ouwerkerk PAC 21-09-2019 2:46,33 153
27 Sam Pons Voorne 11-05-2019 2:48,25 142
28 Floris van Strien Rotterdam 21-09-2019 2:48,40 141
29 Dion van Beek AV Fortuna 11-05-2019 2:50,65 128
30 Mees Vormeer PAC 21-09-2019 2:51,68 123
31 Navaro Haliwela PAC 21-09-2019 2:51,89 122
32 Lucas van Dijke CAV Energie 21-09-2019 2:53,98 111
33 Diogo De Sousa Voorne 21-09-2019 2:54,04 110
34 Oscar van Ballegoie Rotterdam 11-05-2019 2:54,48 108
35 Max van Midden PAC 21-09-2019 2:54,90 106
36 Desley Karamat ali PAC 21-09-2019 2:54,92 106
37 Kaja Laurs CAV Energie 21-09-2019 2:58,80 86
38 Malikai Goldmann Rotterdam 21-09-2019 2:59,65 81
39 Ezra van Luijk PAC 21-09-2019 2:59,90 80
40 Elias van Mourik Rotterdam 11-05-2019 3:00,01 80
41 Aiden van Luijk PAC 11-05-2019 3:02,85 66
42 Joey Bukman PAC 11-05-2019 3:03,43 63
43 Lucius de Bruijn AV Fortuna 11-05-2019 3:10,01 33
44 Aymar Nouhassi Rotterdam 11-05-2019 3:13,56 17
Joël 't Hart AV Fortuna 11-05-2019 DNS 0
Manuel Vaandrager CAV Energie 11-05-2019 DNS 0
Melle Kruidenier PAC 11-05-2019 DNS 0
Pol Villafane PAC 11-05-2019 DNS 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Sierra Kortland PAC 21-09-2019 2:15,20 375
2 Quincy Nederlof CAV Energie 21-09-2019 2:16,42 364
3 Valerie Sies CAV Energie 11-05-2019 2:18,88 344
4 Mila Sahetapij PAC 21-09-2019 2:19,44 339
5 Martha Hooning PAC 21-09-2019 2:20,11 333
6 Aimee Weezenberg PAC 11-05-2019 2:20,79 328
7 Jaina Fernandes CAV Energie 21-09-2019 2:21,17 325
8 Lynn Driedonks CAV Energie 21-09-2019 2:22,57 314
9 Jasmijn van Dalsen CAV Energie 11-05-2019 2:26,71 282
10 Wytske van...er Scheer PAC 21-09-2019 2:26,74 282
11 Laura Star CAV Energie 21-09-2019 2:30,62 254
12 Isabelle Schramade PAC 21-09-2019 2:31,46 248
13 Lucy Hanselman PAC 21-09-2019 2:31,93 244
14 Isa van Leeuwen Spark 21-09-2019 2:33,90 231
15 Suzanne van der Ende AV Fortuna 11-05-2019 2:34,91 224
16 Clarice Faes Rotterdam 21-09-2019 2:35,00 223
17 Sanne van de Grijp Voorne 21-09-2019 2:35,35 221
18 Louise van... de Joode CAV Energie 21-09-2019 2:35,64 219
19 Olivia van Eyk Spark 21-09-2019 2:35,77 218
20 Livia Bareman Voorne 21-09-2019 2:36,37 214
21 Isabel de Bruin Voorne 21-09-2019 2:36,49 214
22 Julia ten Hout AV Fortuna 21-09-2019 2:37,83 205
23 Jazzy Nouws Rotterdam 21-09-2019 2:39,67 193
24 Eline Blankestijn PAC 11-05-2019 2:39,74 193
25 Fleur van der Knaap Voorne 21-09-2019 2:40,40 189
26 Enora Otto PAC 11-05-2019 2:41,40 182
27 Maaske den Houter AV Fortuna 21-09-2019 2:43,30 171
28 Babette va...rkesteijn PAC 11-05-2019 2:49,87 133
29 Celine Nova PAC 21-09-2019 2:50,01 132
30 Joanna Westmaas Spark 21-09-2019 2:52,16 120
31 Chloë van Velzen PAC 11-05-2019 2:52,42 119
32 Ilse Bijl Spark 21-09-2019 2:53,32 114
33 Annelieke Hordijk CAV Energie 21-09-2019 2:54,03 110
34 Livia Freitas CAV Energie 11-05-2019 2:54,51 108
35 Hana de Vries PAC 21-09-2019 2:58,95 85
36 Shayenna v...den Herik Spark 11-05-2019 2:59,32 83
37 Sara Hoftijzer Voorne 11-05-2019 3:00,19 79
38 Waidehie Malaha Spark 21-09-2019 3:10,63 30
Sarah 't Hart AV Fortuna 11-05-2019 DNF 0
Hanna den Heijer Rotterdam 01-01-1970 ---

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam Wedstrijd datumResPunten totaal
1 Elvira Gutteling CAV Energie 21-09-2019 2:22,23 316
2 Halina de Vries PAC 21-09-2019 2:23,24 308
3 Jill van der Wilk PAC 21-09-2019 2:31,22 249
4 Nyah Hek PAC 21-09-2019 2:37,28 208
5 Kiyomi Schalkwijk PAC 21-09-2019 2:44,27 165
6 Elin Metselaar PAC 11-05-2019 2:45,97 155
7 Sen-My van...ldenhoven PAC 21-09-2019 2:46,98 149
8 Lieke van Dijke CAV Energie 21-09-2019 2:47,14 148
9 Feline Moerman Voorne 11-05-2019 2:52,10 121
10 Leyla Cankapli PAC 21-09-2019 2:52,21 120
11 Sofia Bourich PAC 21-09-2019 2:55,25 104
12 Mirthe van Aert CAV Energie 11-05-2019 2:55,52 102
13 Indy Daalman CAV Energie 11-05-2019 2:55,78 101
14 Linde Visser Voorne 21-09-2019 2:56,16 99
15 Charlotte Engel CAV Energie 21-09-2019 2:57,37 93
16 Thura Schletterer Rotterdam 11-05-2019 2:58,25 88
17 Fabienne Muller CAV Energie 11-05-2019 3:00,06 79
18 Kailani Schalkwijk PAC 21-09-2019 3:01,67 71
19 Lina Vrieze Voorne 11-05-2019 3:02,00 70
20 Sterre Jochmann Rotterdam 21-09-2019 3:04,47 58
21 Naomi Stijntjes Voorne 11-05-2019 3:07,26 45
22 Norah-Lynn...tomphorst Voorne 11-05-2019 3:18,54 0
23 Isa Stienstra CAV Energie 11-05-2019 3:26,71 0
24 Mioné Forget PAC 11-05-2019 3:29,26 0
25 Asiya Waalring Rotterdam 11-05-2019 4:51,00 0
Khadija Kerat PAC 11-05-2019 DNS 0
Esmee Van der Weijde Voorne 01-01-1970 ---