Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pieter Brand TAS `82 JC 4,74 +0.0 m/s--- 568
2 Joeri van Rijswijck SAV JC 4,73 -0.9 m/s--- 566
3 Menso Sch...Molendijk AV 1923 JC Team 1 4,65 -0.2 m/s--- 550
4 Daan Pronk AV Hylas JC 4,57 -0.4 m/s--- 533
5 Sil de Graaf AV Hollandia JC 4,55 -0.9 m/s--- 529
6 Luuk Veldman AV Hylas JC 4,48 -1.3 m/s--- 0
7 Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 4,35 -1.4 m/s--- 0
8 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JC 4,25 -1.4 m/s--- 468
9 Djoao Lobles SV Noordkop JC 4,07 +0.0 m/s--- 432
10 Joran Timmerman AV Hera JC 4,05 -0.3 m/s--- 428
11 Sjors van der Schot AV 1923 JC Team 2 3,98 -0.8 m/s--- 414
12 Daemian va...der Zwart AV DOKEV A...ulowna JC 3,97 -1.6 m/s--- 0
13 Tom Hoogeboom AV NOVA JC 3,89 -0.7 m/s--- 396
14 Loek Timmer SAV JC 3,78 -0.1 m/s--- 0
15 Teun Beers AV NOVA JC 3,52 -0.8 m/s--- 0
16 Luuk Bruins AV Hollandia JC 3,04 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jeff Tesselaar AV Hera JD Team 1 5,10 +0.9 m/s--- 640
2 Job Geerds AV 1923 JD Team 1 4,86 +1.9 m/s--- 593
3 Enzo Meerstra AV Hollandia JD 4,80 +0.0 m/s--- 580
4 Merlijn Bosman SAV JD Team 1 4,51 +0.1 m/s--- 521
5 Quiroz Kuijper AV Hollandia JD 4,09 +0.9 m/s--- 0
6 Samuel Wilhelm AV 1923 JD Team 2 4,03 +0.0 m/s--- 424
7 Milan Hovenier AV 1923 JD Team 3 4,02 +0.0 m/s--- 422
8 Stef de Jong SAV JD Team 1 4,00 +1.6 m/s--- 0
9 Christiaan Romello AV Hera JD Team 1 3,91 +0.9 m/s--- 0
10 Anil Upadhaya AV 1923 JD Team 1 3,62 +0.0 m/s--- 0
11 Luca Roecoert AV NOVA JD 3,49 +1.3 m/s--- 316
12 Aris Beers AV NOVA JD 3,45 +0.0 m/s--- 0
13 Matthijs Kool AV Hylas JD 3,39 +0.9 m/s--- 296
14 Marius Bremmer AV 1923 JD Team 2 3,38 +0.5 m/s--- 0
15 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 3,23 +0.0 m/s--- 0
16 Twan Bok AV Hera JD Team 2 3,13 +1.1 m/s--- 244
17 Bas Tot SV Noordkop JD 3,01 +0.9 m/s--- 220
18 Ignacio Bon AV 1923 JD Team 3 2,97 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lysanne Zaal AV Hera MD Team 1 4,31 +1.4 m/s--- 480
2 Denise Overweel AV 1923 MD Team 1 4,18 +1.4 m/s--- 454
3 Irene Baars SV Noordkop MD 4,10 +2.2 m/s--- 438
4 Ella Mosselman SAV MD Team 1 3,98 +1.4 m/s--- 414
5 Gwen Feenstra AV Hera MD Team 1 3,90 +1.6 m/s--- 0
6 Britt Nederveen AV Hollandia MD 3,87 +1.5 m/s--- 392
7 Mae Liefeld AV 1923 MD Team 1 3,86 +1.9 m/s--- 0
8 Meike Kruijer AV NOVA MD 3,85 +1.7 m/s--- 388
9 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 3,84 +0.6 m/s--- 0
10 Esther Keizer AV Hera MD Team 2 3,81 +0.0 m/s--- 380
11 Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 3,78 +1.5 m/s--- 374
12 Luna Brasser AV 1923 MD Team 3 3,60 +2.7 m/s--- 338
13 Fieke Bruin SAV MD Team 3 3,54 +2.0 m/s--- 326
14 Nik Kwaad AV Hollandia MD 3,52 +2.1 m/s--- 0
15 Nina Kruijer AV Hylas MD 3,52 +1.2 m/s--- 322
16 Lola Nat AV 1923 MD Team 2 3,43 +1.7 m/s--- 304
17 Lisa Church AV NOVA MD 3,39 +0.8 m/s--- 0
18 Luca Klumpenhouwer SAV MD Team 3 3,35 +1.6 m/s--- 0
19 Jade Glas TAS `82 MD 3,27 +1.4 m/s--- 272
20 Maria Ishaq AV 1923 MD Team 3 3,24 +0.6 m/s--- 0
21 Isa Telman AV Hera MD Team 2 2,90 +0.8 m/s--- 0
Zena Stegeman SV Noordkop MD DNS --- 0
Misha Pier AV 1923 MD Team 2 DNS --- 0
Kim Hendriks AV Hylas MD DNS --- 0