Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tsega Kifle AV 1923 JC Team 1 38,48 --- 619
2 Stijn Koonings TAS `82 JC 27,44 --- 455
3 Simon de Vries AV Hera JC 26,96 --- 447
4 Mitchell Kampert SV Noordkop JC 26,87 --- 445
5 Sten van Schagen AV NOVA JC 25,85 --- 428
6 Julius van Moorst AV 1923 JC Team 1 21,38 --- 0
7 Pieter Karel SAV JC 19,56 --- 316
8 Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 19,37 --- 312
9 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JC 18,99 --- 305
10 Daemian va...der Zwart AV DOKEV A...ulowna JC 17,69 --- 0
11 Remco Post AV Hylas JC 16,97 --- 264
12 Art Stuijvenberg AV NOVA JC 12,67 --- 0
Martijn Dijkhuizen AV Hylas JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Diede Mieras AV 1923 JD Team 1 36,44 --- 591
2 Yannick Jong SAV JD Team 1 28,50 --- 472
3 Ruben Boers AV 1923 JD Team 2 27,92 --- 462
4 Daan Emmaneel AV NOVA JD 26,70 --- 442
5 Gideon Möhringer AV Hera JD Team 1 25,27 --- 419
6 Mees Offerhaus AV Hollandia JD 23,44 --- 387
7 Kick Doornbos AV Hera JD Team 2 23,31 --- 385
8 Daan van der Vliet AV 1923 JD Team 2 22,43 --- 0
9 Niels de Boer SAV JD Team 1 22,41 --- 0
10 Anil Upadhaya AV 1923 JD Team 1 21,66 --- 0
11 Koen Grapendaal AV Hylas JD 21,62 --- 354
12 Jim Goes AV Hollandia JD 21,33 --- 0
13 Aris Beers AV NOVA JD 19,57 --- 0
14 Bas Tot SV Noordkop JD 14,24 --- 205
15 Wietze Schollaardt AV Hylas JD 12,35 --- 0
Ryan Steenvoorden SV Noordkop JD DNS --- 0
Ignacio Bon AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0
Solan Bitter AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 28,93 --- 478
2 Ella Mosselman SAV MD Team 1 21,04 --- 0
3 Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 2 20,39 --- 331
4 Noah Verduin TAS `82 MD 18,15 --- 288
5 Lisette Doodeman AV NOVA MD 17,51 --- 275
6 Denise Overweel AV 1923 MD Team 1 16,80 --- 260
7 Esther de Cock AV Hollandia MD 15,71 --- 237
8 Cindy ten Have SV Noordkop MD 15,44 --- 232
9 Myrthe Koelemeij AV Hera MD Team 1 15,04 --- 223
10 Bente Lieuwes AV Hera MD Team 2 14,26 --- 205
11 Lois de la Mar AV 1923 MD Team 1 14,10 --- 0
12 Olga Mommersteeg AV 1923 MD Team 3 13,41 --- 186
13 Annika Boogaard SAV MD Team 2 12,80 --- 172
14 Maaike Mathlener AV Hera MD Team 2 12,12 --- 0
15 Jade Glas TAS `82 MD 11,74 --- 0
16 Rosanna Tolsma AV Hollandia MD 11,45 --- 0
17 Kris Ploegmakers AV 1923 MD Team 3 8,98 --- 0
18 Amy Groot AV 1923 MD Team 2 8,92 --- 0
19 Andrea Martens SV Noordkop MD 8,86 --- 0