Uitslagen Jongens Junior A Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Levi Verver AV Fortuna 40,98 38,89 40,97 35,81 39,83 44,60 44,60 ---
2 Mattijs Mols PAC X 43,26 X X X X 43,26 ---
3 Devi Robbemond AV Fortuna X X X X X 31,22 31,22 ---

Uitslagen Jongens Junior B Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio 44,25 44,55 44,49 43,14 42,95 X 44,55 ---
2 Rens Schuit SCSP 23,16 X 26,03 22,51 26,28 24,56 26,28 ---
3 Dylan Bouwhuizen RK HAV 18,96 17,06 18,17 18,89 18,14 18,41 18,96 ---

Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 39,30 X X 36,33 39,07 38,35 39,30 32,52
2 Daan Schuit SCSP 38,23 30,67 34,01 33,80 32,92 X 38,23 ---
3 Tobias de Zeeuw SCSP X 24,96 27,20 23,83 X X 27,20 ---

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Robin Bouwhuizen RK HAV 21,31 17,29 21,07 21,69 23,09 22,21 23,09 ---
2 Benjamin Pijnen SCSP 18,05 17,74 17,18 16,76 18,04 18,21 18,21 ---
3 Maxim van Dorp Fortius X 15,65 X 13,13 X X 15,65 ---

Uitslagen Mannen masters 50+ Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ronald Rasenberg Delta Sport 28,79 29,56 29,44 X 29,07 29,36 29,56 30,00
2 Hector Buyle SCSP 29,08 28,32 X 29,03 X 27,76 29,08 ---

Uitslagen Mannen masters 70+ Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Andre Pieters SCSP 19,17 24,43 25,51 23,28 23,41 24,36 25,51 ---

Uitslagen Masters Mannen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Etienne Schuit SCSP X 25,11 X 24,90 X 25,36 25,36 ---

Uitslagen Masters vrouwen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Leonie Berden RK HAV 35,05 35,92 36,67 X X X 36,67 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anouk Hemelaar RK HAV 19,17 16,10 18,76 17,43 16,16 18,98 19,17 ---

Uitslagen Meisjes Junior B Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC X 55,74 53,19 X 53,50 X 55,74 55,67
2 Lotte Haest Spado 37,61 39,85 40,86 35,13 38,67 X 40,86 35,95
3 Cobie Weyenberg RK HAV 20,33 19,59 18,39 18,30 17,94 17,31 20,33 ---
4 Maaike Hemelaar RK HAV 18,09 X 17,83 16,53 18,67 X 18,67 ---
5 Eva Den Exter Zeeland 13,58 13,80 14,85 13,13 13,76 13,71 14,85 11,45

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Suzanne Verschuren SCSP 21,05 X X X 21,28 20,67 21,28 ---
2 Georgette Thilleman RK HAV 16,75 14,79 16,99 16,31 16,14 17,91 17,91 ---
3 Xenia Kroonen RK HAV X 13,53 15,40 13,68 14,28 13,31 15,40 ---
Julia van Dorp Fortius X X X X X X NM ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Isabel van Prehn CAV Energie 19,72 17,78 22,98 X X X 22,98 20,34
2 Chloé Zerbib DNMC X - 19,91 X 22,82 X 22,82 ---
3 Lotte Aerts AVGM 22,28 18,63 21,41 19,30 19,75 21,03 22,28 ---
4 Brigitte de Geus AV `56 20,78 - X 19,88 17,68 18,57 20,78 19,52
5 Alexandra Elias RK HAV 16,30 X X X 15,75 19,49 19,49 17,38
6 Demi Peeters SCSP X 12,75 15,28 16,56 13,69 14,25 16,56 ---
7 Lindsey Thilleman RK HAV 13,58 15,95 15,21 14,50 X 13,52 15,95 ---
8 Benthe den Hamer SCSP 14,59 13,39 11,74 X 13,84 14,42 14,59 ---
Yasmine de Kraker DNMC - - - - - - DNS ---

Uitslagen Senioren mannen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ivar Van De Wege SCSP X 24,24 X 22,96 - - 24,24 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Audrey de Beule Zeeland 23,92 24,11 X X X - 24,11 ---