Uitslagen Jongens Junior D1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Yvo van den IJssel De Liemers 3:15,85 --- 575
2 Sam van Keulen Nijmegen 3:17,33 --- 564
3 Siebe Sesink Nijmegen 3:31,20 --- 472
4 Tymen Zwaga De Liemers 3:40,79 --- 415
5 Max Veerbeek Nijmegen 3:44,43 --- 395
6 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 3:48,16 --- 375
7 Leslie van...n Schenau AV Wijchen 3:56,87 --- 330
8 Sjuul Kegels Nijmegen 3:59,62 --- 317
9 Mike Benoit AV Wijchen 4:00,77 --- 311
10 Mike van Otterlo VAV 4:03,91 --- 296
11 Julien Adam AV Wijchen 4:05,26 --- 290
12 Huub Willems Nijmegen 4:07,22 --- 281
13 Reinier Dijksma Climax 4:13,76 --- 252
14 Brent Hormes AV Wijchen 4:18,11 --- 234
15 Siebe Broekstra AV Wijchen 4:20,57 --- 224
16 Sem van Dinteren AV Wijchen 4:36,19 --- 164
17 Teun Zwikker AV Wijchen 4:36,35 --- 163
18 Stijn Van Der Spoel Climax 4:36,36 --- 163
19 Stijn Vroegh Climax 4:37,41 --- 159
20 Armin Belderok AV Wijchen 4:38,53 --- 155
21 Colin Franken AV Argo 4:40,12 --- 150
22 Niels Hellinga AV Wijchen 4:41,45 --- 145
23 Bas Berning AV Wijchen 5:01,54 --- 79
Bas Willemsen VAV DNS --- 0
Tim Engbersen AV Argo DNS --- 0
Boaz van der Mark Pallas `67 DNS --- 0
Sjoerd van Schie Pallas `67 DNS --- 0
Tristan Scheer Pallas `67 DNS --- 0
Bart van Wees AV Wijchen DNS --- 0
Mats Roepman AV Wijchen DNS --- 0
Tobias de Putter Ciko `66 DNS --- 0
Daniël Luchies Climax DNS --- 0
Giel van As Climax DNS --- 0
Nick Adams Climax DNS --- 0
Hidde Kuiper Nijmegen DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ilja Toonen Nijmegen 3:17,10 --- 566
2 Ruben Schussler Climax 3:22,81 --- 526
3 Luca Greven AV Argo 3:28,72 --- 488
4 Dries Nawijn Pallas `67 3:38,51 --- 428
5 Ben van Schaik De Liemers 3:42,79 --- 404
6 Job Schaafsma VAV 3:46,03 3:48,86 386
7 Julius van Loon Nijmegen 3:49,26 --- 369
8 Niels van Rheenen Climax 3:51,65 --- 356
9 Simon Schinagl Nijmegen 3:51,79 --- 356
10 Quinten de Wildt Nijmegen 3:52,73 --- 351
11 Casper Hefti AV Wijchen 3:55,74 --- 336
12 Thomas Arp Pallas `67 3:56,44 --- 332
13 Jur Schepers De Liemers 3:58,74 --- 321
14 Jip Hollanders Pallas `67 4:01,81 --- 306
15 Paul Muller AV Argo 4:04,98 --- 291
16 Jesse Malschaert VAV 4:06,35 --- 285
17 Mart Menger De Liemers 4:15,57 --- 245
18 Rens Hooiveld Pallas `67 4:36,85 --- 161
Arjen Hefti AV Wijchen DNS --- 0
Dennis Martens AV Wijchen DNS --- 0
Wim van As Climax DNS --- 0
Jaro Halsema Nijmegen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anniek Vissers Nijmegen 3:26,19 --- 504
2 Josefine Ulfman Pallas `67 3:31,72 --- 469
3 Filsan Versteeg Pallas `67 3:42,94 --- 403
4 Paula Spoelman AV Wijchen 3:43,49 --- 400
5 Noa Rutten Nijmegen 3:43,88 --- 398
6 Jisze Diemer Climax 3:44,93 --- 392
7 Janne Leenders VAV 3:52,56 3:38,72 352
8 Robin Arts AV Wijchen 4:02,69 --- 302
9 Mariken Sanders AV Wijchen 4:04,56 --- 293
10 Sara van den Briel Pallas `67 4:04,57 --- 293
11 Elke Thijssen Nijmegen 4:12,30 --- 259
12 Jeske Hiddink Nijmegen 4:20,16 --- 225
13 Evelyn Navarro Climax 4:27,74 --- 195
14 Iris de Vries AV Wijchen 4:31,44 --- 181
15 Eline Schapendonk AV Wijchen 4:37,06 --- 160
16 Nikki Charite Nijmegen 4:37,83 --- 158
17 Amber Buijs AV Wijchen 4:44,62 --- 134
18 Ning Veenhuis AV Argo 4:47,38 --- 125
Nina Leijten VAV DNS --- 0
Esmée Beukers Pallas `67 DNS --- 0
Sarah Botman AV Wijchen DNS --- 0
Fenne Knops Nijmegen DNS --- 0
Lisa Blom Nijmegen DNS --- 0
Kira Lamers Nijmegen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Meike Leenders VAV 3:32,90 3:23,06 462
2 Femke Hoveling De Liemers 3:41,08 --- 414
3 Dorine van Leeuwen Climax 3:48,37 --- 374
4 Anouk Eliesen AV Argo 3:56,34 --- 333
5 Kore Hengeveld Pallas `67 3:57,53 --- 327
6 Evie Hiel VAV 4:00,70 --- 311
7 Marre Looijen VAV 4:02,40 4:09,35 303
8 Renske Aarninkhof Pallas `67 4:03,65 --- 298
9 Karlijn Adriaansen AV Wijchen 4:03,77 --- 297
10 Maud van Diek De Liemers 4:06,04 --- 286
11 Sigrid Janssen Nijmegen 4:10,54 --- 266
12 Eveline Schaaps AV Wijchen 4:12,50 --- 258
13 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen 4:13,91 --- 252
14 Anouk Van...arrenburg Climax 4:14,66 --- 248
15 Rosannah Malschaert VAV 4:16,92 --- 239
16 Fleur Muijsers Nijmegen 4:21,68 --- 219
17 Merle van Noorden De Liemers 4:35,72 --- 165
18 Miran van Herwaarde AV Wijchen 4:43,86 --- 137
Jiska Mollema VAV DNS --- 0
Rosella van Keulen VAV DNS 3:53,95 0
Suus van Schaik VAV DNS --- 0
Julia van Riswijk De Liemers DNS --- 0
Yasmine Aden Pallas `67 DNS --- 0
Maureen va...eldhuisen Climax DNS --- 0
Jikke Arts Nijmegen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Melissa van Keulen VAV 3:40,81 --- 415
2 Lisa Navarro Climax 3:48,81 --- 371
3 Eline Gerritsen Climax 3:49,10 --- 370
4 Mara Arends VAV 3:52,24 --- 353
5 Irene Ambachtsheer Pallas `67 3:57,60 --- 326
6 Femke Veldkamp AV Wijchen 3:57,86 --- 325
7 Julia Schaaps AV Wijchen 3:58,28 --- 323
8 Jasmijn Wiltink AV Argo 4:06,29 --- 285
9 Cato Rietveld Pallas `67 4:10,03 --- 269
10 Esmée Aartsen VAV 4:15,90 --- 243
11 Hanne Mourits Pallas `67 4:16,04 --- 243
12 Sanne Budding VAV 4:16,47 --- 241
13 Suus van den Broek Nijmegen 4:17,93 --- 235
14 Mijke Laverman Nijmegen 4:18,25 --- 233
15 Isa van Swam AV Wijchen 4:20,47 --- 224
16 Chloé Smit Pallas `67 4:20,51 --- 224
17 Imogen Hartgens AV Argo 4:26,20 --- 201
18 Karlijn Houpst VAV 4:31,04 --- 183
19 Elvira Claassens Pallas `67 4:31,68 --- 180
20 Marlinde Haagsma Climax 4:32,08 --- 179
21 Lotte Moolenaar AV Wijchen 4:32,69 --- 176
22 Sofie Rood Nijmegen 4:45,91 --- 130
23 Elisabeth Hoek Pallas `67 4:46,48 --- 128
24 Ismee van Haaren AV Wijchen 4:51,98 --- 109
25 Roos Buijs AV Wijchen 4:54,48 --- 101
Marame Attaf VAV DNS --- 0
Nour Farah VAV DNS --- 0
Youssra Abadi VAV DNS --- 0
Judith van Wessel De Liemers DNS --- 0
Noa Jutte AV Wijchen DNS --- 0
Sofie Verhoeven Climax DNS --- 0
Lisa Geutjes Nijmegen DNS --- 0
Cathelijne de Jong Nijmegen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Anne Moolenaar AV Wijchen 3:43,28 --- 401
2 Fenne Looijen VAV 3:43,56 3:58,74 400
3 Elsa Lila VAV 3:44,73 3:35,45 393
4 Florien Hofstad Pallas `67 3:49,36 --- 368
5 Kim van Wezel AV Wijchen 3:51,21 --- 359
6 Noortje Braad De Liemers 3:56,27 --- 333
7 Annabel Peeters Nijmegen 4:00,56 --- 312
8 Neeltje Kluitenberg Nijmegen 4:01,27 --- 309
9 Jenice Isibor AV Wijchen 4:01,43 --- 308
10 Elles Branderhorst VAV 4:02,39 3:50,22 303
11 Isa Sliedrecht De Liemers 4:05,07 --- 291
12 Arine Voskamp Climax 4:06,56 --- 284
13 Senna Diepeveen VAV 4:08,90 4:11,39 274
14 Nienke de Jong Climax 4:09,49 --- 271
15 Iris Martens AV Wijchen 4:09,98 --- 269
16 Ruby Steenhuis AV Wijchen 4:11,50 --- 262
17 Lieselotte...enbussche Nijmegen 4:15,34 --- 245
18 Mila Hendriks AV Wijchen 4:23,45 --- 212
19 Marieke Kampes De Liemers 4:23,56 --- 212
20 Noa Mentink VAV 4:30,68 --- 184
21 Juliette Nooteboom Nijmegen 4:42,08 --- 143
22 Erin Boschman AV Wijchen 4:50,77 --- 113
23 Silke Cornelissen Pallas `67 5:04,27 --- 71
24 Sofie Dam AV Wijchen 5:17,46 --- 33
Maissa El Khayyyar VAV DNS 5:05,31 0
Emma van Riswijk De Liemers DNS --- 0
Mare Versluis De Liemers DNS --- 0
Iris Huisman AV Wijchen DNS --- 0