Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Bart Mulder AV Wijchen JC Team 1 37,00 ---
2 Sai Jansen Ciko `66 JC Team 1 35,48 ---
3 Mees Prinsen AVA `70 JC 31,94 ---
4 Sieb Mostert AV Pallas ...tatina JC 30,87 ---
5 Jaap Miessen AV Wijchen JC Team 1 27,11 ---
6 Xander Hanou AV De Liemers JC 25,29 ---
7 Janik Sillen Nijmegen A...JC Team 1 24,92 ---
8 Mats van de Blaak Climax JC Team 1 24,38 ---
9 Lars Rennings Nijmegen A...JC Team 1 22,81 ---
10 Youri Uil Nijmegen A...JC Team 2 22,60 ---
11 Dani Matser Ciko `66 JC Team 2 19,54 ---
12 Rick Maas...den Brink Nijmegen A...JC Team 2 19,32 22,88
13 Koen van Dijk AV Pallas ...tatina JC 19,28 ---
14 Marco Janssen Climax JC Team 2 17,67 ---
15 David van Kampen Climax JC Team 2 16,87 ---
16 Max Straten AV Wijchen JC Team 2 16,82 ---
17 Mees Huisman AV De Liemers JC 14,89 ---
18 Arthur Hoogstraten Ciko `66 JC Team 1 14,59 ---
19 Tim van Haren AV Wijchen JC Team 2 13,43 ---
20 Nick Fles AVA `70 JC 13,34 ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Max Botschuijver Climax JD 26,76 23,00
2 Jesse Bleiker Ciko `66 JD Team 1 24,60 ---
3 Martijn Wijnhoven Nijmegen A...JD Team 1 21,81 23,94
4 Bram van Alebeek Nijmegen A...JD Team 2 21,64 ---
5 Thomas van...er Velden AV De Liemers JD 21,55 ---
6 Sjors van Westerlaak AVA `70 JD 21,48 ---
7 Ward Zwiers AV Pallas `67 JD 21,35 ---
8 Pjotr Lansink Ciko `66 JD Team 2 20,42 ---
9 Pieter Bulte AV Pallas `67 JD 18,88 ---
10 Bram Dozeman AV Wijchen JD Team 1 18,87 ---
11 Tom Berris AV Wijchen JD Team 2 17,95 ---
12 Tjeu Schmitz Nijmegen A...JD Team 2 17,34 15,80
13 Mika Hanou AV De Liemers JD 16,91 ---
14 Tijn Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 16,56 ---
15 Marijn Israël Ciko `66 JD Team 1 16,29 ---
16 Simon Nijtmans Nijmegen A...JD Team 1 16,07 17,02
17 Lucas van Bochoven Climax JD 13,72 ---
18 Sem de Graaf Ciko `66 JD Team 2 13,65 ---
19 Bart Oude Voshaar AV Pallas ...letiek JD 12,90 ---
20 Okke Jonkers AV Wijchen JD Team 2 12,59 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Sele IJsveld Nijmegen A...MD Team 1 20,07 19,19
2 Roza Charite Nijmegen A...MD Team 2 17,45 ---
3 Fien Gootink AV Argo MD Team 1 17,00 ---
4 Roos Sengers AV Wijchen MD Team 1 12,47 ---
5 Femke Garretsen AV Argo MD Team 2 12,04 ---
6 Milou Odolphy AV Argo MD Team 2 11,78 ---
7 Imme de Jong Nijmegen A...MD Team 1 11,51 13,38
8 Rivke van Collem Ciko `66 MD Team 1 10,87 ---
9 Marit Snijder AV Pallas ...letiek MD 9,13 ---
10 Nina Owen Ciko `66 MD Team 2 9,00 ---
11 Lara Buijs AV Wijchen MD Team 2 8,75 ---
12 Bente Stallinga Ciko `66 MD Team 2 8,44 ---
13 Eryn Joosten Ciko `66 MD Team 1 8,34 ---
14 Iris Koevoets Climax MD 8,08 ---
15 Tamara van Kessel AV Wijchen MD Team 2 6,08 ---