Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anton Ediagbonya Ciko `66 JC Team 1 1,70 ---
2 Niels Boonstra AV Pallas ...tatina JC 1,60 1,70
3 Roy Berris AV Wijchen JC Team 1 1,55 ---
4 Mannus ter Avest AV De Liemers JC 1,45 ---
4 Xander Hanou AV De Liemers JC 1,45 ---
4 Jelte de Jager AV Wijchen JC Team 1 1,45 ---
4 Wiard Hendriksen AV Wijchen JC Team 2 1,45 ---
4 Valentijn Bakker Ciko `66 JC Team 1 1,45 ---
4 Bram Willemsen Ciko `66 JC Team 2 1,45 ---
4 Sam Hoogenboom Nijmegen A...JC Team 1 1,45 1,55
4 Daan Janssen Nijmegen A...JC Team 2 1,45 1,40
12 Wybe Sesink AV Wijchen JC Team 2 1,40 ---
13 David van Kampen Climax JC Team 2 1,35 ---
13 Bas Verbeek Nijmegen A...JC Team 2 1,35 1,35
15 Jeroen Schenk AV Pallas ...tatina JC 1,30 ---
15 Youri Piek AVA `70 JC 1,30 ---
15 Luuk Wessels Ciko `66 JC Team 2 1,30 ---
15 Janik Sillen Nijmegen A...JC Team 1 1,30 1,40
19 Koen Tuin Climax JC Team 2 1,25 ---
20 Bjorn van Wijk Climax JC Team 1 1,10 ---
20 Jeffrey va...den Brink Climax JC Team 1 1,10 ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wies Roemaat Ciko `66 JD Team 1 1,45 ---
1 Joram v.d. Bospoort Climax JD 1,45 1,50
3 Bayo Abisoye Ciko `66 JD Team 2 1,40 ---
4 Tim van der Leeden AV Pallas ...letiek JD 1,35 ---
4 Nathan Gossink AV De Liemers JD 1,35 ---
4 Bram Dozeman AV Wijchen JD Team 1 1,35 ---
4 Lucas Willemsen Ciko `66 JD Team 2 1,35 ---
4 Timi van Schalkwijk Nijmegen A...JD Team 1 1,35 1,45
9 Nils Reefman AV Pallas `67 JD 1,30 ---
10 David Verbeet AV Pallas ...letiek JD 1,25 ---
10 Pieter Bulte AV Pallas `67 JD 1,25 ---
10 Lucas van Bochoven Climax JD 1,25 1,20
10 Levi Janssen Nijmegen A...JD Team 1 1,25 1,30
10 Petran van Rens Nijmegen A...JD Team 2 1,25 1,20
15 Michiel Wellink AVA `70 JD 1,20 ---
15 Jon Rijnsburger Nijmegen A...JD Team 2 1,20 1,20
17 Jaan van Wijk AV Wijchen JD Team 2 1,15 ---
18 Michael Botman AV Wijchen JD Team 1 1,10 ---
Jente Baars AV De Liemers JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noor Stapel Nijmegen A...MD Team 1 1,40 1,35
2 Hilde Walraven AV Wijchen MD Team 1 1,35 ---
3 Lotte van Gerven Nijmegen A...MD Team 2 1,25 1,20
4 Noa Jakubowski AV Argo MD Team 1 1,20 ---
4 Emma Jurgens AV Argo MD Team 1 1,20 ---
4 Lieke de Bok AV Pallas ...letiek MD 1,20 ---
4 Roos Dijkema Ciko `66 MD Team 2 1,20 ---
4 Else Janssen Climax MD 1,20 ---
4 Renate Oldenhof Climax MD 1,20 1,25
10 Famke Baudewijns AV Pallas ...letiek MD 1,15 ---
10 Merel van Harten AV Wijchen MD Team 1 1,15 ---
10 Mei Tuithof Ciko `66 MD Team 1 1,15 ---
13 Tamara van Kessel AV Wijchen MD Team 2 1,10 ---
14 Quirine va... Campagne AV Argo MD Team 2 1,05 ---
14 Anouk van Dijk AV Argo MD Team 2 1,05 ---