Uitslagen Jongens Junior A 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,04 +0.6 m/s11,10
2 Huub Ooijevaar AV Trias 11,79 +0.7 m/s11,77
3 Owen Beuckens AV PEC 1910 11,86 +0.7 m/s12,12

Uitslagen Jongens Junior B 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mees Kappert AV Salland 11,36 +0.6 m/s11,51
2 Jan Roelof Veyer Start `78 11,54 +0.6 m/s11,35
3 Jesper Dijksma AV PEC 1910 12,13 +0.5 m/s---
4 Karma van Riel AV PEC 1910 12,41 +0.5 m/s---
5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,52 +0.7 m/s12,22

Uitslagen Jongens Junior C 100 meter

# Naam Res OBP
1 Cas van der Vegt AV Salland 12,73 +0.7 m/s12,80
2 Melchior Treffers AV PEC 1910 12,96 +0.7 m/s13,40
3 Kimani Sankon AV PEC 1910 13,11 +0.6 m/s13,51

Uitslagen Jongens Junior D 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maikel Potkamp De Gemzen 14,14 -0.2 m/s---

Uitslagen Masters Mannen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ronnie Sentamu M35 - AV PEC 1910 11,76 +0.6 m/s11,63
2 Jan Plat M50 - AV PEC 1910 12,62 +0.6 m/s12,60
3 Berthram Mak M50 - De Gemzen 13,44 +0.6 m/s13,80
4 Eddy Elsinga M45 - Heerenveen 13,79 +0.6 m/s13,63
5 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 13,87 +0.6 m/s13,55
6 Jos Ruijter M55 - AV NOP 15,21 +0.5 m/s---

Uitslagen Masters Vrouwen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda Assink V45 - ACO 14,60 +0.5 m/s---
2 Ypie de Boer V45 - Groningen 15,06 +0.5 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior A 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 12,99 +0.7 m/s12,90
2 Iris Teunisse DVTR 13,62 +0.5 m/s---
3 Nina Jager AV PEC 1910 14,36 +0.6 m/s13,57
4 Maaike Tennekes Isala `96 14,50 -0.2 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior B 100 meter

# Naam Res OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,25 +0.7 m/s12,80
2 Nina Hol AV PEC 1910 13,65 +0.6 m/s13,70
3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 13,91 -0.2 m/s14,00
4 Natalja Duiveman Isala `96 14,10 -0.2 m/s14,24
5 Iris Nass AV PEC 1910 14,14 -0.2 m/s14,50
6 Zoë Dekker Isala `96 14,17 -0.2 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C 100 meter

# Naam Res OBP
1 Veerle van den Berg AV NOP 14,07 +0.5 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 11,10 +0.6 m/s10,96
2 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,23 +0.6 m/s11,10
3 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,65 +0.6 m/s11,37
4 Niels Kok AV PEC 1910 11,80 +0.6 m/s11,50
5 Davy Koning Isala `96 12,60 +0.5 m/s---

Uitslagen Senioren vrouwen 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ilona Hogenkamp ACO 13,81 -0.2 m/s---