Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JD Team 1 8,94 --- 470
2 Jelle Kriek AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 8,62 --- 454
3 Willem Vlasblom HLLS Hellas Utr...JD Team 1 7,64 --- 402
4 Teun Calis AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 7,41 --- 389
5 Mees Milder Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 7,17 --- 375
6 Sjoerd Koenders Fit Fit JD 7,14 --- 374
7 Rick Aalberts VAV VAV JD 6,62 --- 343
8 Jos Helsloot HLLS Hellas Utr...JD Team 2 6,55 --- 339
9 Harm Gerritse AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 1 6,50 --- 0
10 Niels Helsloot HLLS Hellas Utr...JD Team 2 6,46 --- 0
11 Frans de Nooij U-Track U-Track JD 6,03 --- 308
12 Hielke van...er Schoot U-Track U-Track JD 5,92 --- 0
13 Bas Brouwer AV Atverni AV Atverni JD Team 1 5,77 --- 0
14 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 5,60 --- 0
15 Roy van Meurs AV Atverni AV Atverni JD Team 2 5,48 --- 273
16 Peer Waterman Fit Fit JD 5,39 --- 0
17 David Brouwer-Munoz AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 5,36 --- 265
18 Joop Epping Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 5,05 --- 245
19 Tristan Zeeman AV Zuidwal AV Zuidwal JD Team 2 5,01 --- 0
20 Cain Rooke AV Atverni AV Atverni JD Team 2 4,85 --- 0
21 Tom Davids VAV VAV JD 4,72 --- 0
22 Max Steenbergen ATHL Jeugd Atle...ATHLOI JD 4,34 --- 195

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Jenny Tchedjo U-Track U-Track MC Team 1 12,55 12,55 --- 638
2 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus MC 9,29 9,29 --- 488
3 Luna van den Born AV Zuidwal AV Zuidwal MC Team 1 9,24 9,24 --- 485
4 Lotte Smink HLLS Hellas Utr...MC Team 1 8,92 8,92 --- 469
5 Maijke Huibers VAV VAV MC 8,53 8,53 --- 449
6 Sanne de Bree AV Atverni AV Atverni MC 8,38 8,38 --- 441
7 Femke Beernink AV Phoenix AV Phoenix MC 8,37 8,37 --- 441
8 Lysa Ngouateu HLLS Hellas Utr...MC Team 1 8,32 8,32 --- 0
9 Siham Chaout U-Track U-Track MC Team 1 8,14 8,14 --- 0
10 Naomi Doves AV Zuidwal AV Zuidwal MC Team 1 7,55 7,55 --- 0
11 Anne van Gils AV Phoenix AV Phoenix MC 7,54 7,54 --- 0
12 Danique de Valk Clytoneus AV Clytoneus MC 6,63 6,63 --- 0
13 Madelief de Groot HLLS Hellas Utr...MC Team 2 6,63 6,63 --- 344
14 Roos Verdegaal HLLS Hellas Utr...MC Team 2 6,59 6,59 --- 0
15 Elise van Berlo VAV VAV MC 5,13 5,13 --- 0
Femke Lazaroms Fit Fit MC - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Guusje van der Vorst HLLS Hellas Utr...MD Team 1 9,38 --- 492
2 Elly Thomas U-Track U-Track MD Team 1 8,48 --- 446
3 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...MD Team 2 7,37 --- 387
4 Ilayda Arikan HLLS Hellas Utr...MD Team 1 7,20 --- 0
5 Jasha Notenboom AV Zuidwal AV Zuidwal MD Team 2 6,88 --- 359
6 Linde van Dijken VAV VAV MD 6,46 --- 334
7 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MD 6,33 --- 326
8 Joni Hardy Fit Fit MD 6,27 --- 323
9 Suus Warmelts AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 6,25 --- 321
10 Marith Baas AV Zuidwal AV Zuidwal MD Team 1 6,17 --- 316
11 Kirsten Klein Holte Fit Fit MD 6,14 --- 0
11 Eva Schram AV Zuidwal AV Zuidwal MD Team 1 6,14 --- 0
13 Mirthe de Raadt AV Zuidwal AV Zuidwal MD Team 2 6,02 --- 0
14 Emma Verbeek VAV VAV MD 5,80 --- 0
15 Rixt Vos ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,64 --- 283
16 Merel Kuper AV Atverni AV Atverni MD Team 1 5,60 --- 281
17 Juliët Kruithof U-Track U-Track MD Team 2 4,68 --- 219
Sterre van Eck AV Atverni AV Atverni MD Team 2 DNS --- 0