Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Joe Tielen EAC De Sperwers JC 5,60 +0.0 m/s---
2 Stefan Volbeda AV Lionitas JC 5,32 +0.0 m/s---
3 Jarin van der Kooi AV Impala JC 5,10 +0.0 m/s---
4 Colin Zwiers AAC `61 JC 4,99 +0.0 m/s---
5 Cas Hemsens Groningen ...JC Team 1 4,90 +0.0 m/s---
6 Gijs van der Wijk AV Impala JC 4,54 +0.0 m/s---
7 Jasper Kolnaar Groningen ...JC Team 1 4,30 +0.0 m/s---
8 Samuel Goet EAC De Sperwers JC 4,04 +0.0 m/s---
9 Jur Beugels Groningen ...JC Team 2 3,84 +0.0 m/s---
10 Mees Veldboom AV de Sprinter JC 3,70 +0.0 m/s---
11 Guus Stuiver AAC `61 JC 3,60 +0.0 m/s---
12 Gerben Heis AV Jahn II JC 3,57 +0.0 m/s---
13 Jord Poelman AV Jahn II JC 3,51 +0.0 m/s---
14 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...JC Team 2 3,39 +0.0 m/s---
15 Joris Agtereek AV Lionitas JC 3,31 +0.0 m/s---
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 4,40 +0.0 m/s---
2 Miran Kosheen Groningen ...JD Team 2 4,35 +0.0 m/s---
3 Lennert Naeff AV Heerenveen JD 4,01 +0.0 m/s---
4 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 4,00 +0.0 m/s---
5 Lars Mulder HAC `63 JD 3,83 +0.0 m/s---
6 Stef van den Berg AV Horror Sneek JD 3,78 +0.0 m/s---
7 Rodamian Jansen AV Heerenveen JD 3,66 +0.0 m/s---
8 Frank van Strien AAC `61 JD 3,53 +0.0 m/s---
9 Thijs Morssink AV Lionitas JD 3,51 +0.0 m/s---
10 Xander Feijen AAC `61 JD 3,47 +0.0 m/s---
11 Bjorn Rinsma AV Impala JD 3,39 +0.0 m/s---
12 Stijn Dijkman EAC De Sperwers JD 3,24 +0.0 m/s---
13 Lars Veldman HAC `63 JD 3,19 +0.0 m/s---
14 Mart Nomden Groningen ...JD Team 1 3,11 +0.0 m/s---
15 Sten van den Berg AV Lionitas JD 3,03 +0.0 m/s---
16 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 2,88 +0.0 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Isa Vochteloo Groningen ...MC Team 1 4,45 +0.0 m/s---
2 Melina Wapstra AV Horror Sneek MC 4,42 +0.0 m/s---
3 Anne-Karijn Mos AV Heerenveen MC 4,39 +0.0 m/s---
4 Rosa Los AV Lionitas MC 4,31 +0.0 m/s---
5 Bente Meijer AV de Sprinter MC 4,24 +0.0 m/s---
6 Eva Jordaan Groningen ...MC Team 1 4,20 +0.0 m/s---
7 Wies Kesting AAC `61 MC 4,05 +0.0 m/s---
8 Marith Bergkamp AAC `61 MC 4,04 +0.0 m/s---
9 Eva Stienstra Groningen ...MC Team 2 3,94 +0.0 m/s---
10 Esther van der Pol AV Impala MC 3,88 +0.0 m/s---
11 Danique Louwsma AV Heerenveen MC 3,83 +0.0 m/s---
12 Iris Mulder HAC `63 MC 3,78 +0.0 m/s---
13 Lara Evers AV Start `78 MC 3,77 +0.0 m/s---
14 Lisanne va...er Meulen AV Start `78 MC 3,66 +0.0 m/s---
15 Berenice Stuart EAC De Sperwers MC 3,51 +0.0 m/s---
16 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 3,41 +0.0 m/s---
17 Mandy Zijlstra AV Horror Sneek MC 3,33 +0.0 m/s---
18 Christie van Dijk AV Impala MC 2,94 +0.0 m/s---
19 Sanne Kapelle EAC De Sperwers MC 2,87 +0.0 m/s---
Noa Faber AV Lionitas MC DNS ---
Annemarijn Reinders HAC `63 MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Denise Zanferrari AAC `61 MD Team 1 4,35 +0.0 m/s---
2 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 4,23 +0.0 m/s---
3 Kahlan Veen AV Heerenveen MD 4,22 +0.0 m/s---
4 Marrit Oosterbaan AV Horror ...MD Team 2 4,18 +0.0 m/s---
5 Ilse Steigenga AV Horror ...MD Team 1 4,05 +0.0 m/s---
6 Melissa U...jk Winkel EAC De Sperwers MD 3,82 +0.0 m/s---
7 Marloes Benedictus AAC `61 MD Team 1 3,77 +0.0 m/s---
8 Floor Dijkstra AAC `61 MD Team 2 3,76 +0.0 m/s---
9 Marle Poelman AV Jahn II MD 3,60 +0.0 m/s---
10 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 3,59 +0.0 m/s---
11 Marlies Hogeveen AV Heerenveen MD 3,56 +0.0 m/s---
12 Bo de Vries EAC De Sperwers MD 3,40 +0.0 m/s---
13 Tanisha Brigitha AV Impala MD 3,36 +0.0 m/s---
14 Fiona de Vries AV Impala MD 3,35 +0.0 m/s---
15 Moniek Okkema AV Horror ...MD Team 2 3,13 +0.0 m/s---
15 Rosa Elsafi Groningen ...MD Team 1 3,13 +0.0 m/s---
17 Maud Blijleven HAC `63 MD 2,97 +0.0 m/s---
18 Elske Brandsma Groningen ...MD Team 2 2,78 +0.0 m/s---
19 Joyce Huizinga Groningen ...MD Team 3 2,51 +0.0 m/s---
Rosalie Warringa AAC `61 MD Team 2 DNS ---