Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Tom Garming EAC De Sperwers JC 31,22 ---
2 Bart van der Heijden AAC `61 JC 26,25 ---
3 Sven Hoving AV Jahn II JC 26,00 ---
4 Gijs van der Wijk AV Impala JC 25,89 ---
5 Jurjen Dekker AV Impala JC 25,78 ---
6 Bouwe van Leeuwen Groningen ...JC Team 1 24,28 ---
7 Sander Baas HAC `63 JC 22,36 ---
8 Cas Stolze Groningen ...JC Team 2 21,26 ---
9 Sjoerd Ho...tmanshoff AV de Sprinter JC 19,99 ---
10 Willem Blom Groningen ...JC Team 2 19,38 ---
11 Koen van der Meij Groningen ...JC Team 1 19,35 ---
12 Justin Qiu AV Lionitas JC 18,72 ---
13 Jord Poelman AV Jahn II JC 16,27 ---
14 Bjorn de Vries EAC De Sperwers JC 14,37 ---
15 Sibbe Bakker AAC `61 JC 11,75 ---
16 Remy Borawitz AV Lionitas JC 9,93 ---
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Jorrit Stada Groningen ...JD Team 2 26,73 ---
2 Tobias Bouma AV Impala JD 25,39 ---
3 Jelle Biemans Groningen ...JD Team 2 24,68 ---
4 Ramon de Jong AV Impala JD 24,56 ---
5 Damian de Vries AV Heerenveen JD 21,63 ---
6 Gijs van de Beek AAC `61 JD 20,68 ---
7 Daan van den Berg EAC De Sperwers JD 20,50 ---
8 Jarno Zwart AV Horror Sneek JD 19,62 ---
9 Lars Mulder HAC `63 JD 16,01 ---
10 Niels Wijngaard EAC De Sperwers JD 15,83 ---
11 Robin van Wijk Groningen ...JD Team 1 15,25 ---
12 Thijs Krul Groningen ...JD Team 1 14,58 ---
13 Lars van der Heijden AAC `61 JD 12,32 ---
14 Sten van den Berg AV Lionitas JD 11,05 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Terri Talan AV Heerenveen MC 27,60 ---
1 Vera Derksema Groningen ...MC Team 1 27,60 ---
3 Issey Tjon AV de Sprinter MC 21,25 ---
4 Mariëlle Lek EAC De Sperwers MC 21,13 ---
5 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 20,90 ---
6 Amber Bekius AV Start `78 MC 20,24 ---
7 Aukje Vellinga Groningen ...MC Team 1 19,70 ---
8 Rozemarijn Dekker AV Impala MC 19,49 ---
9 Silke Hoekstra AV Horror Sneek MC 17,33 ---
10 Eline de Wilde AV Impala MC 16,88 ---
11 Pernille ...lsenbroek EAC De Sperwers MC 15,67 ---
12 Tirza Kouwenhoven Groningen ...MC Team 3 14,04 ---
13 Amall Benlarbi Groningen ...MC Team 2 13,18 ---
14 Xanne Klaassens Groningen ...MC Team 2 12,83 ---
15 Kes Brinkman AAC `61 MC 12,04 ---
16 Lisanne Haasdijk AV Lionitas MC 10,42 ---
17 Sytske Gerritsma AV Lionitas MC 7,85 ---
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 28,47 ---
2 Carmen de Wolff AV Horror ...MD Team 1 21,01 ---
3 Jits-Jente Bootsma AV Heerenveen MD 19,99 ---
4 Sarah van Beilen EAC De Sperwers MD 19,16 ---
5 Floor Overdiep AV Heerenveen MD 19,12 ---
6 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 18,06 ---
7 Karlijn va...er Meeren AV Horror ...MD Team 2 16,20 ---
8 Chanel Opstal AV Start `78 MD 14,25 ---
9 Moniek Okkema AV Horror ...MD Team 2 13,78 ---
10 Dagmar Hospes EAC De Sperwers MD 13,48 ---
11 Samantha Vondeling HAC `63 MD 12,51 ---
12 Jip Geurst AAC `61 MD Team 2 11,55 ---
12 Carmen Uildriks Groningen ...MD Team 3 11,55 ---
14 Evelien Kroeze Groningen ...MD Team 2 10,68 ---
15 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 10,21 ---
16 Fabienne Drenth AV Jahn II MD 9,88 ---
17 Lisanne van der Veen AV Impala MD 9,68 ---
18 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 8,50 ---
19 Sanne Niestijl AAC `61 MD Team 2 7,60 ---