Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala JC 11,88 ---
2 Sander Baas HAC `63 JC 10,15 ---
3 Bas Hemme EAC De Sperwers JC 7,55 ---
4 Lodewijk Faaij Groningen ...JC Team 1 7,20 ---
5 Tom Garming EAC De Sperwers JC 6,99 ---
6 Jesse de Vries AV Impala JC 6,48 ---
7 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 6,47 ---
8 Guus Stuiver AAC `61 JC 5,97 ---
9 Salim Elsafi Groningen ...JC Team 2 5,95 ---
10 Freek Moll AV Jahn II JC 5,69 ---
11 Koen van der Meij Groningen ...JC Team 1 5,59 ---
12 Joris Agtereek AV Lionitas JC 5,39 ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 9,21 ---
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 7,56 ---
3 Jelle Biemans Groningen ...JD Team 2 7,10 ---
4 Ids Bosveld AV Impala JD 6,95 ---
5 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 6,82 ---
6 Klaas Bootsma AV Horror Sneek JD 6,01 ---
7 Damian de Vries AV Heerenveen JD 5,85 ---
8 Wilbert Knol HAC `63 JD 5,76 ---
9 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 5,05 ---
10 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 4,88 ---
11 Niek Slijper Groningen ...JD Team 1 4,80 ---
12 Lars van der Heijden AAC `61 JD 4,73 ---
13 Melle Wigman AV Lionitas JD 4,52 ---
14 Tom Zijtveld EAC De Sperwers JD 4,20 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen ...MC Team 1 14,90 ---
2 Elyne-Laura Kingma AV Horror Sneek MC 11,47 ---
3 Rosalie Tissingh AV Start `78 MC 9,11 ---
4 Ellis de Wit AV Impala MC 8,49 ---
5 Marjolein Kuiper Groningen ...MC Team 1 7,86 ---
6 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 7,75 ---
7 Tessa Smeman AV Impala MC 7,45 ---
8 Terri Talan AV Heerenveen MC 7,33 ---
9 Manon Kroeze Groningen ...MC Team 2 7,10 ---
10 Carmen de Vries Groningen ...MC Team 2 6,87 ---
11 Isa Boonstra EAC De Sperwers MC 6,75 ---
12 Shanice Wortel AV Lionitas MC 6,51 ---
13 Meike van Noortwijk Groningen ...MC Team 3 6,35 ---
14 Noa Faber AV Lionitas MC 5,85 ---
15 Nina Hof AAC `61 MC 5,80 ---
16 Pernille ...lsenbroek EAC De Sperwers MC 5,70 ---
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS ---
Alyssa de Boer AV de Sprinter MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lianne Huisjes Groningen ...MD Team 1 10,19 ---
2 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 9,69 ---
3 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 9,49 ---
4 Silke van der Zwaag AV Horror ...MD Team 2 9,09 ---
5 Nienke van de Bult AV Heerenveen MD 8,48 ---
6 Floor van Diepen AV Horror ...MD Team 2 8,26 ---
7 Floor Overdiep AV Heerenveen MD 8,03 ---
8 Ilse Martens Groningen ...MD Team 3 7,18 ---
9 Leandra Kingma AV Horror ...MD Team 1 6,52 ---
10 Fabienne Drenth AV Jahn II MD 6,51 ---
11 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 6,47 ---
12 Hester Vlasblom AV Impala MD 6,45 ---
13 Jip Geurst AAC `61 MD Team 2 6,32 ---
14 Samantha Vondeling HAC `63 MD 6,29 ---
15 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 5,47 ---
16 Meike Sturre AV Start `78 MD 5,10 ---