Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Wouter de Does AAC `61 JC 1,55 ---
1 Lex Spoelstra AV Impala JC 1,55 ---
3 Jasper de Vries EAC De Sperwers JC 1,50 ---
4 Jasper Kolnaar Groningen ...JC Team 1 1,45 ---
5 Bart van der Heijden AAC `61 JC 1,40 ---
5 Sven Hoving AV Jahn II JC 1,40 ---
5 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas JC 1,40 ---
8 Arnold Hiemstra AV Impala JC 1,35 ---
9 Cas Stolze Groningen ...JC Team 2 1,30 ---
10 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 1,20 ---
10 Bjorn de Vries EAC De Sperwers JC 1,20 ---
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 1,45 ---
2 Liam Inwards AAC `61 JD 1,40 ---
2 Boas Okken Groningen ...JD Team 2 1,40 ---
4 Ramon de Jong AV Impala JD 1,30 ---
5 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 1,25 ---
5 Hidde van Gelder AV Lionitas JD 1,25 ---
5 Lars Veldman HAC `63 JD 1,25 ---
8 Joost van der Linden Groningen ...JD Team 1 1,20 ---
8 Sietse Kolnaar Groningen ...JD Team 2 1,20 ---
10 Rodamian Jansen AV Heerenveen JD 1,15 ---
10 Olaf Okken EAC De Sperwers JD 1,15 ---
12 Mark Terpstra AV Impala JD 1,10 ---
12 Finn Beugels Groningen ...JD Team 1 1,10 ---
Jarno Zwart AV Horror Sneek JD DNS ---
Sylvan ten Cate HAC `63 JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Renske Zwolle AV Heerenveen MC 1,50 ---
2 Elyne-Laura Kingma AV Horror Sneek MC 1,45 ---
2 Cicely Sille AV Lionitas MC 1,45 ---
2 Rosa Los AV Lionitas MC 1,45 ---
2 Demi Berger AV Start `78 MC 1,45 ---
2 Aukje Vellinga Groningen ...MC Team 1 1,45 ---
7 Vera Derksema Groningen ...MC Team 1 1,40 ---
7 Fanny Spikman Groningen ...MC Team 2 1,40 ---
7 Maaike Geerling HAC `63 MC 1,40 ---
10 Maud Seinen AAC `61 MC 1,35 ---
10 Rixt van der Heide AV Impala MC 1,35 ---
10 Kim Brandsma AV Start `78 MC 1,35 ---
13 Ilka Blankenstijn AV Heerenveen MC 1,30 ---
13 Maureen Ploeg Groningen ...MC Team 3 1,30 ---
13 Marit van der Schaaf Groningen ...MC Team 2 1,30 ---
13 Iris Mulder HAC `63 MC 1,30 ---
17 Eline de Wilde AV Impala MC 1,25 ---
17 Kateleijne Stuart EAC De Sperwers MC 1,25 ---
17 Sabien Bootsma Groningen ...MC Team 3 1,25 ---
20 Sanne Haagsma AV Horror Sneek MC 1,20 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sofie Dokter Groningen ...MD Team 1 1,60 ---
2 Sarah van Beilen EAC De Sperwers MD 1,45 ---
3 Anke Binnema AV Heerenveen MD 1,35 ---
3 Floor Dijkstra AAC `61 MD Team 2 1,35 ---
3 Floor van Diepen AV Horror ...MD Team 2 1,35 ---
6 Julie Nieuwenhuizen AAC `61 MD Team 1 1,30 ---
7 Ilse Meerding AV Horror ...MD Team 1 1,25 ---
7 Jeltje Sikma AV Horror ...MD Team 1 1,25 ---
9 Emma van Wieren AV Impala MD 1,20 ---
9 Marle Poelman AV Jahn II MD 1,20 ---
11 Amber Slomp AAC `61 MD Team 1 1,15 ---
11 Frederiek Wolbers AV Horror ...MD Team 2 1,15 ---
11 Fiona de Vries AV Impala MD 1,15 ---
11 Femke Vonck Groningen ...MD Team 3 1,15 ---
15 Sara Hendriks EAC De Sperwers MD 1,10 ---
15 Rosa Elsafi Groningen ...MD Team 1 1,10 ---
17 Mila Vaessen AV Start `78 MD 1,05 ---
Rikst Slot AV Heerenveen MD DNS ---
Lotte Toxopeus Groningen ...MD Team 2 DNS ---
Josefien Harmsen Groningen ...MD Team 2 DNS ---
Rosalie Warringa AAC `61 MD Team 2 --- ---