Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Owen Smidt AAC `61 JC 39,80 ---
2 Jarin van der Kooi AV Impala JC 38,95 ---
3 Sander Baas HAC `63 JC 31,08 ---
4 Joost Orsel AV de Sprinter JC 22,16 ---
5 Lodewijk Faaij Groningen ...JC Team 1 20,35 ---
6 Jogchum va...er Meulen Groningen ...JC Team 1 20,27 ---
7 Bas Hemme EAC De Sperwers JC 19,22 ---
8 Yme Elzinga AV Impala JC 18,93 ---
9 Willem Blom Groningen ...JC Team 2 18,26 ---
10 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...JC Team 2 15,52 ---
11 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 15,14 ---
12 Joris Agtereek AV Lionitas JC 13,69 ---
13 Patrick Philips AAC `61 JC 12,60 ---

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 23,84 ---
2 Lennert Naeff AV Heerenveen JD 20,85 ---
3 Rutger Hoekstra AV Impala JD 17,84 ---
4 Gijs van de Beek AAC `61 JD 16,89 ---
5 Damian de Vries AV Heerenveen JD 15,10 ---
6 Jos Jongsma AV Impala JD 14,71 ---
7 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 14,69 ---
8 Wout Kasemir Groningen ...JD Team 2 12,80 ---
9 Niels Wijngaard EAC De Sperwers JD 12,73 ---
10 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 12,17 ---
11 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 11,12 ---
12 Lars van der Heijden AAC `61 JD 9,85 ---
Sylvan ten Cate HAC `63 JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen ...MC Team 1 33,88 ---
2 Ellis de Wit AV Impala MC 19,82 ---
3 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 17,34 ---
4 Joline Visser AV Start `78 MC 17,14 ---
5 Berber Hofstee HAC `63 MC 16,91 ---
6 Marith Bergkamp AAC `61 MC 16,38 ---
7 Amall Benlarbi Groningen ...MC Team 2 15,84 ---
8 Mariëlle Lek EAC De Sperwers MC 15,80 ---
9 Sanne Kapelle EAC De Sperwers MC 15,71 ---
10 Silke Hoekstra AV Horror Sneek MC 15,08 ---
11 Carmen de Vries Groningen ...MC Team 2 14,68 ---
12 Joyce Petter AV Start `78 MC 13,73 ---
13 Annika Huizing AV Lionitas MC 13,34 ---
14 Tessa Smeman AV Impala MC 13,14 ---
15 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 12,96 ---
16 Noa Faber AV Lionitas MC 12,15 ---
17 Iris Veldt Groningen ...MC Team 1 12,03 ---
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Silke van der Zwaag AV Horror ...MD Team 2 24,88 ---
2 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 23,29 ---
3 Rozemarie Fokkema AAC `61 MD Team 1 22,53 ---
4 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 19,88 ---
5 Nienke van de Bult AV Heerenveen MD 17,22 ---
6 Jo-Anne Bosk Groningen ...MD Team 1 16,37 ---
7 Jits-Jente Bootsma AV Heerenveen MD 14,97 ---
8 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 13,81 ---
9 Hester Vlasblom AV Impala MD 13,49 ---
10 Sterre Offerein Groningen ...MD Team 2 13,08 ---
11 Carmen de Wolff AV Horror ...MD Team 1 13,01 ---
12 Ilse Martens Groningen ...MD Team 3 12,06 ---
13 Dagmar Hospes EAC De Sperwers MD 11,16 ---
14 Danielle Kassies AAC `61 MD Team 2 10,55 ---