Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 D'Sean Holaman EAC De Sperwers JD 3:11,55 ---
2 Miran Kosheen Groningen ...JD Team 2 3:27,40 ---
3 Einar Kuiper AV Lionitas JD 3:36,49 ---
4 Stefan van Lunzen AV Lionitas JD 3:37,44 ---
5 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 3:37,66 ---
6 Stijn van Dam Groningen ...JD Team 2 3:44,87 ---
7 Harm Jan Kootstra AV Impala JD 3:49,77 ---
8 Wilbert Knol HAC `63 JD 3:51,76 ---
9 Florian va...er Dussen AV Impala JD 3:56,15 ---
10 Robin van Wijk Groningen ...JD Team 1 3:57,86 ---
11 Thijs Krul Groningen ...JD Team 1 3:58,50 ---
12 Fimme Busman AV Horror Sneek JD 4:00,72 ---
13 Kars Zuurbier AV Horror Sneek JD 4:02,51 ---
14 Olaf Okken EAC De Sperwers JD 4:13,03 ---
15 Wout Kasemir Groningen ...JD Team 2 4:13,86 ---
16 Niek Slijper Groningen ...JD Team 1 4:15,37 ---

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Evelien Kuiper Groningen ...MC Team 1 3:06,48 ---
2 Annet Fledderus EAC De Sperwers MC 3:14,49 ---
3 Suzanne Libbers Groningen ...MC Team 1 3:15,78 ---
4 Jenda de Boer AV Horror Sneek MC 3:16,33 ---
5 Britt Roos HAC `63 MC 3:16,82 ---
6 Mare te Biesebeek AV Lionitas MC 3:17,29 ---
7 Berenice Stuart EAC De Sperwers MC 3:24,95 ---
8 Marit van der Schaaf Groningen ...MC Team 2 3:25,11 ---
9 Fanny Spikman Groningen ...MC Team 2 3:32,77 ---
10 Marene Scholtens AV Lionitas MC 3:34,72 ---
11 Ilka Blankenstijn AV Heerenveen MC 3:39,83 ---
12 Marjolein Kuiper Groningen ...MC Team 1 3:40,83 ---
13 Roeline Yska AV Horror Sneek MC 3:40,91 ---
14 Ella Albers EAC De Sperwers MC 3:41,50 ---
15 Joyce Petter AV Start `78 MC 3:50,17 ---
16 Elina Ettes Groningen ...MC Team 3 3:51,05 ---
17 Annika Huizing AV Lionitas MC 3:51,88 ---
18 Lara Evers AV Start `78 MC 3:52,18 ---
19 Nina Hof AAC `61 MC 3:56,78 ---
20 Maureen Ploeg Groningen ...MC Team 3 3:57,25 ---
21 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 4:01,74 ---
22 Frances de Heer AAC `61 MC 4:04,86 ---
22 Nikita Heuvelman HAC `63 MC 4:04,86 ---
24 Lisanne va...er Meulen AV Start `78 MC 4:10,56 ---
25 Danique Louwsma AV Heerenveen MC 4:19,27 ---
26 Christie van Dijk AV Impala MC 4:36,91 ---
27 Lisanne van Dijk AV Impala MC 4:48,51 ---
Robin Prent HAC `63 MC DNS ---
Anemone van den Berg AV de Sprinter MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Vera de Vries AV Horror ...MD Team 2 3:19,00 ---
2 Kahlan Veen AV Heerenveen MD 3:28,00 ---
3 Larissa Wubbolts AV Horror ...MD Team 2 3:29,00 ---
3 Shannon Huitema AV Horror ...MD Team 1 3:29,00 ---
5 Sara-Mina Saberi Groningen ...MD Team 1 3:31,00 ---
6 Melissa U...jk Winkel EAC De Sperwers MD 3:32,00 ---
7 Sanne Niestijl AAC `61 MD Team 2 3:35,00 ---
8 Sofie Dokter Groningen ...MD Team 1 3:36,00 ---
9 Marlies Hogeveen AV Heerenveen MD 3:39,00 ---
10 Rozemarie Fokkema AAC `61 MD Team 1 3:40,00 ---
10 Isabeau Leegwater Groningen ...MD Team 1 3:40,00 ---
12 Ilse Meerding AV Horror ...MD Team 1 3:44,00 ---
13 Jennifer de Keijzer AAC `61 MD Team 1 3:45,00 ---
13 Emma van Wieren AV Impala MD 3:45,00 ---
15 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 3:52,00 ---
16 Femke Vonck Groningen ...MD Team 3 3:53,00 ---
17 Eke Tibben AV Start `78 MD 3:54,00 ---
18 Marloes Benedictus AAC `61 MD Team 1 3:55,00 ---
19 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 3:59,00 ---
20 Mette van Werven AV Impala MD 4:02,00 ---
21 Carmen Uildriks Groningen ...MD Team 3 4:04,00 ---
22 Lisanne van der Veen AV Impala MD 4:06,00 ---
23 Maud Blijleven HAC `63 MD 4:10,00 ---
24 Evelien Kroeze Groningen ...MD Team 2 4:12,00 ---
25 Danielle Kassies AAC `61 MD Team 2 4:21,00 ---