Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Viggo Tijbosch Prins Hend...JC Team 1 5,87 +0.1 m/s5,55
2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 5,67 +1.1 m/s---
3 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 5,45 +1.4 m/s---
4 Ouren Röttjers DAK JC 5,37 +1.4 m/s---
5 Yannick van Dijk Prins Hend...JC Team 1 5,28 +1.1 m/s5,30
6 Thomas Kaijim AV Sprint JC Team 1 4,80 +1.9 m/s5,48
7 Jort Bouman AV Sprint JC Team 2 4,70 +0.1 m/s4,58
8 Jens de Kock Prins Hend...JC Team 2 4,54 +0.0 m/s4,85
9 Joost Winkel AV Sprint JC Team 1 4,52 +0.8 m/s4,35
10 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 4,38 +0.2 m/s---
11 Mathijs Goris AV Spirido...letiek JC 4,37 +0.1 m/s---
12 Bram Schutte Prins Hend...JC Team 2 4,34 +0.4 m/s5,08
13 Thijs Martens ACW `66 JC 4,32 +0.6 m/s---
14 Roan van Vessem Scorpio JC Team 1 4,16 +0.5 m/s---
15 Roemer Struik DAK JC 3,74 +1.4 m/s---
15 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 3,74 +1.3 m/s---
17 Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 3,71 +104.0 m/s---
18 Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 3,66 +1.2 m/s---
19 Sam Janssens AV Sprint JC Team 2 3,21 -1.2 m/s---
20 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 2,99 +0.8 m/s---
21 Taylan Temel ACW `66 JC 2,82 +0.5 m/s---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 4,28 +1.0 m/s4,27
2 Dirk Lorkeers AV Sprint JD Team 1 4,26 -0.6 m/s---
3 Jesse Boomaars AV Sprint JD Team 1 4,22 -1.2 m/s---
4 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 1 4,14 +0.0 m/s3,99
5 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 3,84 +0.5 m/s---
6 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3,76 -0.7 m/s---
7 Pelle Slobbe AV Attila JD Team 2 3,62 +0.8 m/s---
8 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 3,61 +0.1 m/s---
9 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 3,59 -0.9 m/s3,82
10 Stan van Gestel DAK JD 3,53 -1.0 m/s---
11 Edwin Van...r Heijden DAK JD 3,49 -1.1 m/s---
12 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 3,38 +0.8 m/s3,22
13 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 3,37 -1.3 m/s---
14 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 3,35 +0.6 m/s---
15 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 3,28 +0.4 m/s3,40
16 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 3,22 -1.6 m/s---
17 Joshua Falkenburg Prins Hend...JD Team 2 2,86 +286.0 m/s---
18 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 2,79 +0.0 m/s---
19 Fabian Huisman AV Sprint JD Team 3 2,63 -0.9 m/s---
20 Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 2,14 -1.0 m/s---
Russel Huijbregts AV Attila JD Team 1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 4,73 +0.3 m/s---
2 Lise Romijn Prins Hend...MC Team 1 4,63 +2.2 m/s4,50
3 Nine Fransen AV Sprint MC Team 1 4,38 +0.4 m/s4,56
4 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 4,29 +1.0 m/s---
5 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MC 4,26 +1.7 m/s4,61
6 Lotte Hein Prins Hend...MC Team 2 4,17 +0.1 m/s4,06
7 Femke Dam AV Sprint MC Team 1 4,16 +0.4 m/s4,25
8 Noelle Schalk AV Spiridon MC 4,11 +1.3 m/s---
9 Lotte van Ham AV Sprint MC Team 2 4,00 +0.3 m/s4,20
10 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 3,74 -1.2 m/s4,23
11 Renée Overmeijer Prins Hend...MC Team 2 3,73 +1.4 m/s---
12 Noortje van Gorp ACW `66 MC 3,63 -1.1 m/s---
12 Nomi Lautenslager AV Attila MC Team 1 3,63 +0.4 m/s---
14 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 3,59 +0.4 m/s---
15 Marieke Nooten Scorpio MC 3,57 +0.1 m/s---
16 Elin Geurts DAK MC 3,56 -0.2 m/s---
17 Sara van Riel ACW `66 MC 3,54 +0.3 m/s---
18 Manon van Wezel DAK MC 3,38 -0.2 m/s---
19 Lani de Boer Scorpio MC 3,21 +1.6 m/s---
20 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 3,08 +0.4 m/s---
Luna Faas AV Sprint MC Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Renske van der Steen Prins Hend...MD Team 1 4,37 +1.7 m/s4,54
2 Daantje Janssens AV Sprint MD Team 1 4,31 +1.9 m/s4,41
3 Noa van Velzen Prins Hend...MD Team 1 4,03 +0.0 m/s4,10
4 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 3 4,01 +0.0 m/s3,76
5 Yfke van Haeringen Prins Hend...MD Team 2 3,78 +0.0 m/s---
6 Arlaine Bevers DAK MD 3,75 +0.4 m/s---
7 Nienke Overmeijer Prins Hend...MD Team 2 3,71 -0.1 m/s3,68
8 Juul Lammers AV Sprint MD Team 2 3,65 +0.6 m/s3,70
9 Djayla Hoek AV Sprint MD Team 1 3,64 +1.2 m/s3,97
10 Moniek van...Biggelaar Scorpio MD Team 1 3,53 +1.0 m/s---
11 Imke Geenen Gloria Atletiek MD 3,39 +1.3 m/s---
12 Shirin Karamzadeh O.S.S. - VOLO MD 3,37 -0.2 m/s3,35
13 Elisabeth Hilkens O.S.S. - VOLO MD 3,35 -1.9 m/s3,02
14 Josje van Straalen AV Attila MD Team 2 3,34 +1.7 m/s---
15 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 3,23 +0.7 m/s---
16 Femke Jacobs Gloria Atletiek MD 3,21 +0.8 m/s---
17 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 3,08 +0.7 m/s---
18 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 3,07 -0.7 m/s---
19 Line Thijssen Prins Hend...MD Team 3 2,96 -0.7 m/s---
20 Maud Broeke AV Sprint MD Team 3 2,94 +0.8 m/s---
21 Lieve van Bueren AV Sprint MD Team 3 2,85 -0.4 m/s---
22 Amber Box AV Attila MD Team 1 2,73 -0.5 m/s---
23 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 2,70 +0.0 m/s---
24 Babette van de Sande DAK MD 2,63 -0.7 m/s---
Frederieke... Stiphout AV Sprint MD Team 2 DNS 3,06