Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Ryan Jansen Scorpio JC Team 1 46,59 ---
2 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 42,40 ---
3 Tim Pelkmans AV Sprint JC Team 1 33,39 38,48
4 Sjoerd Oberman Prins Hend...JC Team 1 32,92 33,15
5 Jake Romijn Prins Hend...JC Team 1 28,05 32,18
6 Bram de GRAAF Scorpio JC Team 2 27,77 ---
7 Quinten Hendrikx DAK JC 26,88 ---
8 Guus Guikink AV Sprint JC Team 1 24,12 23,77
9 Yorick Brethouwer Scorpio JC Team 1 23,78 ---
10 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 23,30 23,27
11 Jay Béaart Prins Hend...JC Team 2 23,04 ---
12 Lans Timmermans Prins Hend...JC Team 2 21,18 ---
13 Jules Karremans AV Attila JC Team 1 17,61 ---
14 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 16,14 ---
15 Julian Buskens Scorpio JC Team 2 14,92 ---
16 Sam Janssens AV Sprint JC Team 2 13,80 ---
17 Thijs Martens ACW `66 JC 11,37 ---
18 Matthijs Koek ACW `66 JC 10,14 ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 33,78 ---
2 Tristen Strooper AV Attila JD Team 1 33,66 ---
3 Mathijs van Os AV Attila JD Team 2 33,03 ---
4 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 1 32,66 31,64
5 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 30,78 ---
6 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 29,29 ---
7 Stijn Groeneveld Scorpio JD Team 1 26,51 ---
8 Juriaan Visser Prins Hend...JD Team 1 25,36 22,25
9 Merijn Coenen AV Sprint JD Team 1 21,90 ---
10 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 19,58 16,70
11 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 18,22 ---
12 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 17,63 ---
13 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 17,10 ---
14 Lars Bloemers AV Sprint JD Team 2 17,06 ---
15 Sepp Knippels DAK JD 16,66 ---
16 Tom van Es AV Sprint JD Team 2 16,57 ---
17 Thomas van Mierlo Prins Hend...JD Team 2 10,84 ---
18 Milan van Rooij AV Attila JD Team 2 10,70 ---
19 Simen Thijssen Prins Hend...JD Team 2 9,41 11,75

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 26,02 ---
2 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 1 24,04 25,22
3 Daniek van Loon DAK MD 23,65 ---
4 Linde van Bragt Prins Hend...MD Team 2 21,80 18,12
5 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 21,03 ---
6 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 20,33 ---
7 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 20,29 ---
8 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 1 19,79 17,27
9 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 3 17,68 16,01
10 Stella Stroober AV Sprint MD Team 1 17,00 22,06
11 Ylva den Heijer AV Sprint MD Team 2 15,39 15,95
12 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 14,87 ---
13 Elizabeth van Gils Scorpio MD Team 2 14,83 ---
14 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 13,94 ---
15 Maud Broeke AV Sprint MD Team 3 13,44 ---
16 Pleun Weijkamp O.S.S. - VOLO MD 13,42 11,55
17 Nienke Overmeijer Prins Hend...MD Team 2 12,48 13,81
18 Babette van de Sande DAK MD 10,27 ---
19 Amber Box AV Attila MD Team 1 10,16 ---
20 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 9,58 ---
21 Carlijn Braakhuis O.S.S. - VOLO MD 9,24 ---
22 Bouchara Troury AV Sprint MD Team 2 8,27 11,54
23 Tessa van Mosseveld Prins Hend...MD Team 3 8,22 7,23
Noa van Velzen Prins Hend...MD Team 1 NM 13,24