Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Max Kreeft Scorpio JC Team 1 13,09 ---
2 Mark Smolders AV Sprint JC Team 1 12,14 11,94
3 Viggo Tijbosch Prins Hend...JC Team 1 10,97 11,71
4 Sjoerd Oberman Prins Hend...JC Team 1 9,51 ---
5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 9,09 8,87
6 Milan Watzeels AV Attila JC Team 1 8,98 ---
7 Nuno van Berkom Scorpio JC Team 1 8,23 ---
8 Marek Heijne AV Sprint JC Team 2 7,70 ---
9 Luc de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 7,57 7,46
10 Quinten Hendrikx DAK JC 7,54 ---
11 Matthijs Koek ACW `66 JC 5,73 ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mathijs van Os AV Attila JD Team 2 9,61 ---
2 Tristen Strooper AV Attila JD Team 1 9,05 ---
3 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 1 8,42 8,88
4 Merijn Coenen AV Sprint JD Team 1 8,33 ---
5 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 7,89 ---
6 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 7,33 ---
7 Kilan Goddijn AV Sprint JD Team 1 7,30 ---
8 Stijn Groeneveld Scorpio JD Team 1 7,21 ---
9 Edwin Van...r Heijden DAK JD 6,49 ---
10 Thomas van Mierlo Prins Hend...JD Team 2 6,20 5,64
11 Giel Hilhorst Prins Hend...JD Team 1 5,91 5,89
12 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 5,89 ---
13 Rick van Dongen Scorpio JD Team 1 5,86 ---
14 Sepp Knippels DAK JD 5,85 ---
15 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 5,68 ---
16 Tom van Es AV Sprint JD Team 2 5,53 ---
17 Luc Bouwens Prins Hend...JD Team 2 5,26 4,72
18 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 5,19 ---
19 Eren Yildirim AV Attila JD Team 2 4,41 ---
20 Simon Osendarp O.S.S. - VOLO JD 4,29 4,22

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Joanne Schaap Prins Hend...MC Team 1 11,73 11,36
2 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 9,40 9,11
3 Joss Ruedisueli AV Sprint MC Team 1 9,15 9,30
4 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 9,11 ---
5 Britt de Leeuw AV Sprint MC Team 1 8,15 8,36
6 Lotte Hein Prins Hend...MC Team 2 7,98 ---
7 Aurelia Davis AV Sprint MC Team 2 7,54 8,30
8 Danique Schalk AV Spiridon MC 6,94 ---
9 Marieke Nooten Scorpio MC 6,58 ---
10 Noelle Schalk AV Spiridon MC 6,29 ---
11 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 6,14 ---
12 Aimee Rynart AV Sprint MC Team 2 6,06 ---
13 Ine Smits DAK MC 5,91 ---
14 Pleun Wiegers Prins Hend...MC Team 2 5,86 ---
15 Noortje van Gorp ACW `66 MC 5,84 ---
16 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 5,78 ---
17 Noortje Hultermans AV Attila MC Team 1 5,77 ---
18 Lieke Boomaars Scorpio MC 5,50 ---
19 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 5,41 ---
20 Eva-Lin Mertens DAK MC 5,09 ---
21 Jade Pullens ACW `66 MC 5,03 ---
22 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 4,56 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 9,47 ---
2 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 9,34 ---
3 Juul de Reijdt AV Sprint MD Team 1 9,24 9,35
4 Janne van den Berg Prins Hend...MD Team 1 8,23 7,87
5 Fleur van ...r Meijden Prins Hend...MD Team 1 8,13 8,05
6 Nienke Overmeijer Prins Hend...MD Team 2 7,92 7,89
7 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 7,84 ---
8 Elisabeth Hilkens O.S.S. - VOLO MD 7,43 6,73
9 Fenna Winkel AV Sprint MD Team 2 7,26 8,03
10 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 7,16 ---
11 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 7,11 ---
12 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 7,01 7,20
13 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 6,91 ---
14 Nynke Lankhaar DAK MD 6,76 ---
15 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 6,62 ---
16 Djayla Hoek AV Sprint MD Team 1 6,60 7,10
17 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint MD Team 2 6,21 6,13
18 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 6,03 ---
19 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 5,79 ---
20 Tessa van Mosseveld Prins Hend...MD Team 3 5,68 ---
21 Eke Schapendonk Prins Hend...MD Team 2 5,48 ---
22 Lissy Bezems AV Sprint MD Team 3 5,40 ---
22 Ilona Joustra Prins Hend...MD Team 3 5,40 6,65
24 Babette van de Sande DAK MD 5,18 ---
25 Lieve van Bueren AV Sprint MD Team 3 4,75 ---
Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 DNS ---