Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 1,80 ---
2 Thomas Kaijim AV Sprint JC Team 1 1,60 1,75
2 Ewan de Haan AV Sprint JC Team 2 1,60 1,45
4 Tim Pelkmans AV Sprint JC Team 1 1,55 1,60
4 Ouren Röttjers DAK JC 1,55 ---
6 Jake Romijn Prins Hend...JC Team 1 1,50 1,65
7 Jort Bouman AV Sprint JC Team 2 1,40 1,45
7 Merijn Verdijk DAK JC 1,40 ---
7 Timo Timmermans AV Spirido...letiek JC 1,40 ---
7 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 1,40 ---
11 Jay Béaart Prins Hend...JC Team 2 1,35 ---
11 Max de Kruijf Prins Hend...JC Team 1 1,35 1,30
13 Tim van der Bruggen Prins Hend...JC Team 2 1,30 1,30
Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 NM ---
Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 1,55 ---
2 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 1,40 1,45
3 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 1,30 ---
3 Daan van der Made Scorpio JD Team 1 1,30 ---
5 Jules van Kan AV Sprint JD Team 1 1,25 ---
5 Levi Ruedisueli AV Sprint JD Team 3 1,25 ---
5 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 1,25 ---
5 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 1,25 ---
9 Merlijn Pellis AV Sprint JD Team 3 1,20 ---
9 Stan van Gestel DAK JD 1,20 ---
9 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 1 1,20 1,25
9 Joran Kant Scorpio JD Team 1 1,20 ---
9 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 1,20 ---
14 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 1,15 ---
14 Thijmen Kegler AV Sprint JD Team 2 1,15 ---
14 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 1,15 1,15
14 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 1,15 1,25
14 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 1,15 ---
19 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 1,10 ---
19 Gijs Huijben AV Sprint JD Team 2 1,10 ---
Simon Osendarp O.S.S. - VOLO JD NM 1,00
Luc Bouwens Prins Hend...JD Team 2 NM 1,20

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 1,55 ---
1 Mikki Lips AV Sprint MC Team 1 1,55 1,50
3 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 1,50 ---
4 Aurelia Davis AV Sprint MC Team 2 1,40 1,35
4 Iris Verheij Prins Hend...MC Team 1 1,40 1,35
4 Marloes Oomen Prins Hend...MC Team 1 1,40 1,45
7 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 1,35 ---
7 Anouk van Jeveren Scorpio MC 1,35 ---
9 Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 1,30 ---
9 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 1,30 ---
9 Joss Ruedisueli AV Sprint MC Team 1 1,30 1,55
9 Elise Daniëls Scorpio MC 1,30 ---
13 Iris de Snoo ACW `66 MC 1,20 ---
13 Femke Gijzen AV Sprint MC Team 2 1,20 1,40
15 Ghislaine Schalk AV Spiridon MC 1,15 ---
Meike van Ravenstein ACW `66 MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Juul de Reijdt AV Sprint MD Team 1 1,50 1,60
2 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 1,35 ---
2 Daniek Meijer Prins Hend...MD Team 1 1,35 1,35
4 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 1,30 ---
4 Ylva den Heijer AV Sprint MD Team 2 1,30 1,30
4 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint MD Team 2 1,30 1,30
4 Meike van den Broek Gloria Atletiek MD 1,30 ---
4 Bobbie de Vet Prins Hend...MD Team 1 1,30 1,25
9 Roza Felin... Willemen AV Sprint MD Team 1 1,25 1,25
9 Valerie Bruurmijn Gloria Atletiek MD 1,25 ---
11 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 1,20 ---
11 Lissy Bezems AV Sprint MD Team 3 1,20 ---
11 Anne Smits DAK MD 1,20 ---
11 Linde van Bragt Prins Hend...MD Team 2 1,20 1,25
11 Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 1,20 ---
16 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 1,15 ---
16 Lieve van Bueren AV Sprint MD Team 3 1,15 ---
16 Jill Spronk DAK MD 1,15 ---
16 Isis Maas Prins Hend...MD Team 2 1,15 1,25
20 Demi Veekens O.S.S. - VOLO MD 1,10 1,15
20 Ilona Joustra Prins Hend...MD Team 3 1,10 1,15
20 Tati Haenen Prins Hend...MD Team 3 1,10 1,20
23 Carlijn Braakhuis O.S.S. - VOLO MD 1,05 1,05