Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Max Kreeft Scorpio JC Team 1 42,99 ---
2 Mark Smolders AV Sprint JC Team 1 38,80 31,21
3 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 37,77 ---
4 Koen Diepen Prins Hend...JC Team 1 27,90 30,74
5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 26,60 29,07
6 Sven Grooters Prins Hend...JC Team 1 26,09 34,72
7 Mathys Vermeulen AV Attila JC Team 1 26,05 ---
8 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 23,97 ---
9 Luc de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 23,11 21,83
10 Nuno van Berkom Scorpio JC Team 1 21,05 ---
11 Quinten Hendrikx DAK JC 20,96 ---
12 Arne Dierckx AV Spirido...letiek JC 19,98 ---
13 Guus Guikink AV Sprint JC Team 1 19,65 18,68
14 Kwinten Rotte AV Sprint JC Team 2 18,16 ---
15 Olivier van Gelder Scorpio JC Team 2 16,30 ---
16 Matthijs Koek ACW `66 JC 14,56 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Joanne Schaap Prins Hend...MC Team 1 32,65 34,24
2 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 24,64 ---
3 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 23,50 26,61
4 Britt de Leeuw AV Sprint MC Team 1 20,33 ---
5 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 20,21 ---
6 Emmelie Schraven Prins Hend...MC Team 2 17,45 16,80
7 Renske Bloemers AV Sprint MC Team 2 17,22 ---
8 Anouk Andeweg AV Spiridon MC 17,20 ---
9 Mitike Damen Scorpio MC 15,44 ---
10 Nienke van den Berk Prins Hend...MC Team 2 15,38 ---
11 Bridget van Rooij AV Attila MC Team 1 13,29 ---
12 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 13,14 ---
13 Iris de Snoo ACW `66 MC 13,03 ---
14 Nienke Blom AV Sprint MC Team 1 12,98 ---
15 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 10,80 ---
16 Eva-Lin Mertens DAK MC 9,88 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 1 20,92 19,46
2 Stella Stroober AV Sprint MD Team 1 18,98 17,03
3 Daniek Meijer Prins Hend...MD Team 1 18,96 18,88
4 Daniek van Loon DAK MD 17,92 ---
5 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 17,70 ---
6 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 16,91 ---
7 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 16,41 ---
8 Yfke van Haeringen Prins Hend...MD Team 2 16,39 ---
9 Bouchara Troury AV Sprint MD Team 2 16,19 15,58
10 Anne van Kempen AV Attila MD Team 2 15,66 ---
11 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 14,75 ---
12 Fenna Winkel AV Sprint MD Team 2 14,51 15,00
13 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 14,16 ---
14 Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 14,10 ---
15 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 13,77 ---
16 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 1 13,68 15,00
17 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 13,10 ---
18 Eke Schapendonk Prins Hend...MD Team 2 11,83 ---
19 Elien Smits DAK MD 11,33 ---
20 Jolein van...en Dungen O.S.S. - VOLO MD 10,87 ---
21 Ilona Joustra Prins Hend...MD Team 3 10,35 ---
22 Tessa de Jong AV Attila MD Team 2 9,60 ---