Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Bastiaans AV Sprint JD Team 1 3:24,93 3:30,00
2 Jules van Kan AV Sprint JD Team 1 3:27,68 3:45,00
3 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3:29,14 3:24,26
4 Juriaan Visser Prins Hend...JD Team 1 3:29,97 3:37,37
5 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 3:31,05 3:22,23
6 Rick van Dongen Scorpio JD Team 1 3:32,99 ---
7 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 3:35,87 ---
8 Marco van Gelder Prins Hend...JD Team 1 3:40,04 3:40,83
9 Thijmen Kegler AV Sprint JD Team 2 3:40,85 ---
10 Jonas Vos DAK JD 3:46,09 ---
11 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 3:46,26 ---
12 Jasper van de Ven AV Attila JD Team 1 3:48,12 ---
13 Stijn Maarschalk Scorpio JD Team 1 3:48,20 ---
14 Stan van Gestel DAK JD 3:49,75 ---
15 Ferencz Ketelaars Prins Hend...JD Team 2 3:50,46 3:46,64
16 Lucas Couwenberg Prins Hend...JD Team 2 3:51,12 3:55,29
17 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 3:54,73 4:02,52
18 Huub Kuyvenhoven AV Sprint JD Team 2 3:55,23 ---
19 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 3:57,57 ---
20 Levi Ruedisueli AV Sprint JD Team 3 3:59,43 ---
21 Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 3:59,86 ---
22 Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 4:00,24 ---
23 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 4:03,15 ---
24 Eren Yildirim AV Attila JD Team 2 4:11,82 ---
25 Simen Thijssen Prins Hend...JD Team 2 4:14,14 3:51,95
26 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 4:26,54 ---
Russel Huijbregts AV Attila JD Team 1 DNS ---
Pelle Slobbe AV Attila JD Team 2 DNS ---
Kilan Goddijn AV Sprint JD Team 1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Smit Prins Hend...MD Team 1 3:20,87 3:20,35
2 Roza Felin... Willemen AV Sprint MD Team 1 3:24,65 3:30,00
3 Lotte Griep Scorpio MD Team 1 3:25,20 3:24,00
4 Elien Smits DAK MD 3:25,99 ---
5 Djayla Hoek AV Sprint MD Team 1 3:31,94 3:30,58
6 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 1 3:41,93 3:40,45
7 Meike van den Broek Gloria Atletiek MD 3:42,59 ---
8 Sterre Brandse Prins Hend...MD Team 2 3:46,51 3:50,00
9 Yara van der Heijden AV Sprint MD Team 1 3:48,14 3:30,00
10 Heleen van Tilburg AV Sprint MD Team 3 3:50,61 ---
11 Fenna Winkel AV Sprint MD Team 2 3:50,86 3:52,92
12 Romy Sonneveld Prins Hend...MD Team 3 3:51,01 3:55,00
13 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 3:51,03 ---
14 Pien Heddes AV Sprint MD Team 2 3:51,65 4:05,71
15 Femke Jacobs Gloria Atletiek MD 3:55,60 ---
16 Emma Gitz AV Attila MD Team 1 3:56,98 ---
17 Pleun Weijkamp O.S.S. - VOLO MD 3:57,13 4:04,20
18 Anne Smits DAK MD 3:57,88 ---
19 Moniek van...Biggelaar Scorpio MD Team 1 3:58,88 ---
20 Feline Verhoeff Prins Hend...MD Team 2 4:00,80 4:00,00
21 Madelief Ruijters AV Attila MD Team 2 4:04,33 ---
22 Juul Lammers AV Sprint MD Team 2 4:05,15 4:13,41
23 Nynke Lankhaar DAK MD 4:05,31 ---
24 Caries Land AV Attila MD Team 1 4:05,50 ---
25 Naimah de Wind AV Sprint MD Team 3 4:08,46 ---
26 Line Thijssen Prins Hend...MD Team 3 4:16,70 4:15,00
27 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 4:20,78 ---
28 Demi Veekens O.S.S. - VOLO MD 4:23,41 ---
29 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 4:27,09 ---
30 Amber Box AV Attila MD Team 1 4:32,90 ---
Yara Assinck O.S.S. - VOLO MD DNS ---
Janne van den Berg Prins Hend...MD Team 1 DNS 3:45,00