Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dennis Reniers Hellas Utr...JC Team 1 1,60 --- 0
2 Daan Meier Hellas Utr...JC Team 1 1,60 --- 702
2 Tom de Graaf VAV JC 1,60 --- 702
4 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 1,55 --- 663
5 Floris Roest AV Phoenix JC 1,40 --- 541
6 Max Louw AV Atverni JC 1,30 --- 462
6 Jelmer Groenenboom AV Clytoneus JC 1,30 --- 462
8 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 1 1,30 --- 0
9 Twan de Koning Hellas Utr...JC Team 2 1,30 --- 462
10 Jibbe Klumpenaar VAV JC 1,30 --- 0
11 Luka Dik AV Atverni JC 1,25 --- 0
12 Jelle Meijer U-Track JC Team 1 1,25 --- 426
Vincent Kormelink AV Clytoneus JC DNS --- 0
Bram Visser Hellas Utr...JC Team 2 --- ---
Jaap Drukker U-Track JC Team 1 --- ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isar Bonthuis VAV JD 1,50 --- 623
2 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 1,40 --- 541
3 Jur Delissen AV Phoenix JD Team 1 1,35 --- 499
3 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 1,35 --- 499
3 Camiel Colen Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 499
6 Bink Boetius Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,30 --- 462
7 Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 1,25 --- 426
8 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 1 1,25 --- 0
9 Arend de Lignie U-Track JD 1,25 --- 426
10 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 1,20 --- 0
11 Ricardo M...lkerweerd AV Zuidwal JD Team 2 1,20 --- 389
12 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 1,15 --- 0
12 Bjorn Hulsebos VAV JD 1,15 --- 0
14 Aaron Hoogenboom AV Atverni JD Team 1 1,10 --- 0
14 Sam Relyveld AV Atverni JD Team 2 1,10 --- 0
Mees Milder AV Clytone...JD Team 1 DNS --- 0
Jos Bouhuis Hellas Utr...JD Team 2 DNS --- 0
Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 --- ---
Quinten Maas Fit JD --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 1,57 --- 663
2 Levie Bettonviel Fit MC 1,45 --- 582
2 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 1,45 --- 582
2 Jolein Buijs VAV MC 1,45 --- 582
5 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 1,40 --- 541
6 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 1,35 --- 0
6 Amy van de Werken VAV MC 1,35 --- 0
8 Nanda Bousema Hellas Utr...MC Team 1 1,30 --- 0
9 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 1 1,30 --- 462
10 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 1,20 --- 0
11 Milou Eijsbroek AV Phoenix MC 1,15 --- 352
12 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 1,05 --- 279

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jessy Enkelaar AV Atverni MD Team 1 1,40 --- 541
2 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MD Team 1 1,35 --- 499
2 Mila Hoogvliet U-Track MD Team 1 1,35 --- 499
4 Sterre de Vries Hellas Utr...MD Team 1 1,30 --- 0
5 Nathalie Kruisinga VAV MD 1,30 --- 462
6 Sophie Leerink AV Phoenix MD Team 1 1,25 --- 426
6 Lola van der Wielen U-Track MD Team 2 1,25 --- 426
8 Marloes Bos AV Zuidwal MD Team 1 1,20 --- 0
9 Eva Schram AV Zuidwal MD Team 1 1,20 --- 389
9 Rixt Vos Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,20 --- 389
11 Merle Willenborg AV Zuidwal MD Team 2 1,15 --- 352
12 Laura van Rooijen AV Clytoneus MD 1,10 --- 316
13 Ruby Tanck AV Zuidwal MD Team 2 1,10 --- 0
14 Janaica Wessels AV Atverni MD Team 1 1,05 --- 0
14 Marlon Plakke VAV MD 1,05 --- 0
16 Dianne Vendrig AV Atverni MD Team 2 1,00 --- 242
Annelei Tonk Fit MD DNS --- 0