Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni JD Team 1 2:55,02 --- 743
2 Viggo Parol AV Atverni JD Team 1 3:01,87 --- 684
3 Pablo Velt AV Atverni JD Team 1 3:12,67 --- 0
4 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 3:18,13 --- 559
5 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 3:18,35 --- 557
6 Camiel Colen Hellas Utr...JD Team 1 3:18,47 --- 556
7 Rick Aalberts VAV JD 3:20,64 --- 541
8 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 3:24,12 --- 518
9 Tim Poppema AV Clytone...JD Team 1 3:25,22 --- 510
10 Bjorn Rispens U-Track JD 3:28,10 --- 492
11 Marc van Burgel AV Atverni JD Team 2 3:28,15 --- 491
12 Daan van d...Coevering Fit JD 3:28,46 --- 489
13 Sander Schijf AV Atverni JD Team 2 3:28,59 --- 489
14 Thom Kroon AV Zuidwal JD Team 2 3:33,42 --- 458
15 Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 3:37,90 --- 0
16 Daan Verduin Jeugd Atle...ATHLOI JD 3:38,86 --- 426
17 Bjorn Hulsebos VAV JD 3:45,50 --- 389
18 Justin Sluijter Fit JD 3:46,89 --- 381
19 Anton van Triest AV Clytone...JD Team 2 3:50,92 --- 360
20 Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 3:52,96 --- 350
21 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 3:53,72 --- 346
22 Pieter Maas AV Phoenix JD Team 1 3:54,44 --- 342
23 Luuk Ligtvoet VAV JD 3:54,48 --- 0
24 Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 2 3:55,00 --- 339
25 Arend de Lignie U-Track JD 4:05,59 --- 289
26 Pepijn Treffers AV Zuidwal JD Team 2 4:09,60 --- 270
Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 DNS --- 0
Axel Heijblom AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0
Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Aylan Menick AV Atverni MC 3:14,96 --- 581
2 Ynte Biemans AV Atverni MC 3:15,13 --- 580
3 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 3:22,61 --- 528
4 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 3:22,84 --- 526
5 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 3:24,58 --- 515
6 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 2 3:26,48 --- 502
7 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 3:26,81 --- 500
8 Joy de Bruijne AV Atverni MC 3:27,19 --- 0
9 Femke Brouwer AV Phoenix MC 3:29,70 --- 482
10 Jip van der Spek U-Track MC Team 1 3:33,68 --- 457
11 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 3:34,66 --- 451
12 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 3:34,69 --- 451
13 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 3:34,94 --- 449
14 Hanneke Dekker VAV MC 3:43,79 --- 398
15 Nadia Maas Fit MC 3:49,11 --- 370
16 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 3:52,29 --- 353
17 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 3:57,84 --- 325
18 Dunya van Zanten VAV MC 4:09,30 --- 272
19 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 4:15,89 --- 0
Nanda Bousema Hellas Utr...MC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anna Eikendal AV Atverni MD Team 1 3:13,57 --- 592
2 Lotte van Schaik AV Atverni MD Team 1 3:14,27 --- 586
3 Esra Zijderlaan AV Atverni MD Team 2 3:15,53 --- 577
4 Sara Schouten AV Atverni MD Team 2 3:22,62 --- 528
5 Carlijn de Bie AV Atverni MD Team 1 3:22,72 --- 0
6 Tessa Verweij AV Atverni MD Team 2 3:24,72 --- 0
7 Guusje van der Vorst Hellas Utr...MD Team 1 3:27,83 --- 493
8 Sterre Buijs VAV MD 3:31,52 --- 470
9 Keet Rogh VAV MD 3:36,17 --- 442
10 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MD Team 1 3:36,27 --- 441
11 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 3:38,00 --- 431
12 Maud Kaarsgaren Fit MD 3:39,02 --- 425
13 Sterre de Vries Hellas Utr...MD Team 1 3:39,20 --- 0
14 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 3:40,69 --- 416
15 Renske Idzenga AV Zuidwal MD Team 1 3:43,94 --- 0
16 Marijn Kamerbeek U-Track MD Team 1 3:44,81 --- 393
17 Maaike Heida AV Clytoneus MD 3:45,32 --- 390
18 Daantje Mekel AV Phoenix MD Team 1 3:48,84 --- 371
19 Mirte Weijers Hellas Utr...MD Team 2 3:49,82 --- 366
20 Roos van der Linden U-Track MD Team 1 4:00,63 --- 312
21 Ruby Tanck AV Zuidwal MD Team 2 4:09,53 --- 271
22 Ilse Hoogveld U-Track MD Team 2 4:12,69 --- 257
23 Floor Poppema AV Clytoneus MD 4:13,85 --- 252
24 Paula Lots U-Track MD Team 2 4:14,60 --- 249
25 Marlon Plakke VAV MD 4:19,18 --- 0
26 Sophie Leerink AV Phoenix MD Team 1 4:21,31 --- 221
27 Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 2 4:46,38 --- 128
Eline Donker Fit MD DNS --- 0
Nienke Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 DNS --- 0
Destiny Daalderop U-Track MD Team 1 DNF --- 0