Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sonny Meijers AAC AAC Jongens 14,58 --- 764
2 Marten Prince Altis Altis Jongens Team 1 14,28 13,88 745
3 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...t Jongens 12,42 --- 628
4 Ruben Meijer Altis Altis Jongens Team 1 11,91 --- 0
5 Mick Baldew Phanos Phanos Jongens 11,59 --- 572
6 Sjoerd de Haan SPLS AV Spirit ...d Jongens 10,78 11,46 516
7 Tim Weber Almere `81 Almere `81 Jongens 10,64 --- 506
8 Niels de Boer GACH GAC Hilver...m Jongens 10,51 --- 497
9 Demy River Wit Phanos Phanos Jongens 10,03 --- 0
10 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...m Jongens 9,94 --- 0
11 Willem Vlasblom HLLS Hellas Utr...t Jongens 9,27 --- 0
12 Ties van Bakel Triathlon AV Triathlon Jongens 9,20 --- 401
13 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 Almere `81 Jongens 9,07 --- 0
14 Duuk Jaspers Faijer Clytoneus AV Clytoneus Jongens 9,04 --- 388
15 Quintin Janse Tempo AV Tempo AV Jongens 9,02 --- 387
16 Stefan Francken Clytoneus AV Clytoneus Jongens 9,02 --- 0
17 Thom van der Wouden BAV BAV Jongens 8,74 --- 365
18 Hugo Blokland Altis Altis Jongens Team 2 8,57 7,67 352
19 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni Jongens 8,19 --- 321
20 Kars van Reeuwijk Fit Fit Jongens 7,17 --- 236
21 Valentijn Embrechts Fit Fit Jongens 6,96 --- 0
22 Okke Rave AAC AAC Jongens 6,87 --- 0
23 Tim IJsseldijk Altis Altis Jongens Team 3 6,55 7,32 181
Tijmen Hoogendoorn BAV BAV Jongens DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Shantell Kwofie GACH GAC Hilver...m Meisjes 12,47 --- 748
2 Naomie Höhn Altis Altis Meisjes Team 1 11,45 11,59 685
3 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utr...es Team 1 10,54 --- 626
4 Nadieh Meerman Almere `81 Almere `81 Meisjes 10,18 --- 602
5 Manon de Bruin Altis Altis Meisjes Team 1 9,92 9,85 0
6 Catharina van Lange BAV BAV Meisjes 9,55 --- 558
7 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...es Team 1 9,43 --- 0
8 Annika Klooster Phanos Phanos Meisjes 9,30 10,00 541
9 Anna Jebose AAC AAC Meisjes 9,29 --- 540
10 Emmelie Klooster Phanos Phanos Meisjes 9,22 9,50 0
11 Tess ter Haar AV Athlos AV Athlos Meisjes 9,15 --- 530
12 Faye Traube AAC AAC Meisjes 8,98 --- 0
13 Emma te Winkel Triathlon AV Triathlon Meisjes 8,62 --- 492
14 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni Meisjes 8,54 --- 486
15 Lotte Bleijerveld BAV BAV Meisjes 8,13 --- 0
16 Nicoline van Vught Altis Altis Meisjes Team 2 7,96 8,69 443
17 Estrella van Lierop Almere `81 Almere `81 Meisjes 7,72 --- 0
18 Marloes Kerstholt Altis Altis Meisjes Team 2 7,62 8,21 0
19 Eeke Flink AV Athlos AV Athlos Meisjes 7,15 --- 0
20 Valerie Bernasco Triathlon AV Triathlon Meisjes 6,83 --- 0
21 Kirsten Medema Altis Altis Meisjes Team 3 6,74 6,36 346
22 Debora Delhez Altis Altis Meisjes Team 3 6,24 6,29 0
23 Dana Rincon Ruiters AV Phoenix AV Phoenix Meisjes 6,13 --- 295
24 Dianne Vendrig AV Atverni AV Atverni Meisjes 5,92 --- 0
Wicky Hulselmans GACH GAC Hilver...m Meisjes DNS --- 0