Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...JC Team 1 1,75 --- 817
2 Stan Nijhuis AV Trias AV Trias JC 1,70 --- 779
3 Martijn Beekhuis KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 1,65 --- 741
3 Jorrit Hildebrand SPLS AV Spirit ...lystad JC 1,65 --- 741
5 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 1,60 --- 0
6 Mike van Dijk AV Haarlem AV Haarlem JC 1,50 --- 623
6 Dennis Kleij AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 1,50 --- 623
6 Thomas Bruyn AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 1,50 --- 623
9 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JC Team 1 1,50 --- 0
10 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 1,45 --- 582
11 Wessel Aertssen AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 1,35 --- 0
12 Raphael Winkel KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 1,35 --- 499
13 Twan Bosschaart AV Trias AV Trias JC 1,35 --- 0
14 Duncan Steenbakker AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 1,30 --- 0
15 Friso Huizenga SPLS AV Spirit ...lystad JC 1,25 --- 0
16 Roemer van Wijk GACH GAC Hilver...JC Team 2 1,20 --- 389
Jelle Duineveld AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 David Hoogewerf KAV Holland KAV Holland JD 1,50 --- 623
2 Timme Koster AV Trias AV Trias JD Team 1 1,45 --- 582
3 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,40 --- 541
4 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 1,35 --- 499
5 Wouter Konijn AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 1,35 --- 0
6 Idas Nebbeling GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,35 --- 499
7 Koen Duikersloot GACH GAC Hilver...JD Team 1 1,30 --- 0
8 Savinho Slijngard SPLS AV Spirit ...lystad JD 1,30 --- 462
9 Mike van Sleeuwen AV Suomi AV Suomi JD Team 1 1,25 --- 426
9 Sam van Dijk AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 1,25 --- 426
11 Sijvert Commandeur AV Trias AV Trias JD Team 1 1,25 --- 0
12 Lennox Betlem GACH GAC Hilver...JD Team 3 1,20 --- 389
13 Bastian Jansma GACH GAC Hilver...JD Team 3 1,20 --- 0
13 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...JD Team 2 1,20 --- 0
15 Asrvid Nooijen AV Zaanland AV Zaanland JD 1,20 --- 389
16 Timo Friederichs AV Suomi AV Suomi JD Team 1 1,15 --- 0
16 Adam Amghar AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 1,15 --- 0
18 Sam Dirkson AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 1,15 --- 352
19 Justus Geuzebroek KAV Holland KAV Holland JD 1,15 --- 0
20 Cas Molenaar Castricum AV Castricum JD 1,15 --- 352
20 Raul Tophoff AV Trias AV Trias JD Team 2 1,15 --- 352
22 Branco Breg AV Haarlem AV Haarlem JD 1,10 --- 316
Erick Könst AV Haarlem AV Haarlem JD DNS --- 0
Tobias Vrolijk Castricum AV Castricum JD DNS --- 0
Nol van Zuuk AV Suomi AV Suomi JD Team 2 --- ---
Felix van Vliet AV Trias AV Trias JD Team 2 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Simone Winter AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 1,50 --- 623
1 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MC Team 1 1,50 --- 623
3 Kim de Lange AV Suomi AV Suomi MC 1,40 --- 541
3 Anouk Haverkort AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 1,40 --- 541
5 Inez Bouwen AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 2 1,40 --- 0
6 Senna van der Geest GACH GAC Hilver...MC Team 1 1,35 --- 0
7 Sanne van Drunen SPLS AV Spirit ...lystad MC 1,35 --- 499
8 Merel van Herp AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 1 1,30 --- 0
8 Britt Agasi AV Trias AV Trias MC 1,30 --- 0
10 Yanniek Bouwer AV Trias AV Trias MC 1,30 --- 462
11 Melana Agricola SPLS AV Spirit ...lystad MC 1,25 --- 0
12 Nathalie Nolten AV Lycurgus AV Lycurgu...MC Team 3 1,15 --- 352
12 Nina Ouwens KAV Holland KAV Holland MC 1,15 --- 352
12 Justine Fleming GACH GAC Hilver...MC Team 2 1,15 --- 352
15 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MC 1,10 --- 316

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 1,50 --- 623
2 Babet Tabak GACH GAC Hilver...MD Team 1 1,45 --- 582
3 Britt Rodenburg AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 1,40 --- 541
4 Charon Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 1,35 --- 0
5 Milou Mijnhout GACH GAC Hilver...MD Team 1 1,30 --- 0
6 Dagmar Salomons AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 1,25 --- 426
7 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 1,25 --- 0
8 Mette Drenth AV Suomi AV Suomi MD 1,20 --- 389
8 Noa Zand AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 1,20 --- 389
10 Suzanne de Visser AV Trias AV Trias MD Team 1 1,20 --- 0
11 Amber Knippen AV Trias AV Trias MD Team 1 1,20 --- 389
11 Suzet Doornheim GACH GAC Hilver...MD Team 2 1,20 --- 389
11 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland AV Zaanland MD 1,20 --- 389
14 Bente de Boer AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 1,15 --- 0
15 Anne de Boer KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 1,15 --- 352
16 Xanthe Buruma GACH GAC Hilver...MD Team 2 1,15 --- 0
17 Donna Bosscha KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 1,10 --- 0
18 Cathelijne...enbrouwer Castricum AV Castricum MD 1,10 --- 316
18 Ella Keijser GACH GAC Hilver...MD Team 3 1,10 --- 316
20 Fleur Hageman AV Zaanland AV Zaanland MD 1,00 --- 0
Kaya Beroud AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 DNS --- 0
Ivelina Kozareva Castricum AV Castricum MD DNS --- 0
Merle Mijnhout GACH GAC Hilver...MD Team 3 DNS --- 0