Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lars Engel CAV Energie 6,83 +0.2 m/s--- 590
2 Elijah Waalring Rotterdam 6,86 +1.5 m/s--- 583
3 Michael W...dershoven Spark 6,90 +0.1 m/s--- 574
4 Job Dinkelaar PAC 6,96 -0.5 m/s--- 560
5 Flynn Pelser PAC 7,01 -2.7 m/s--- 549
6 Thijs van den Bogert PAC 7,10 -0.5 m/s--- 529
7 Julien Ve...an Zanten PAC 7,12 +1.2 m/s--- 525
8 Lucius van...er Velden Rotterdam 7,21 -0.1 m/s--- 506
9 Thibo Forrester AV Fortuna 7,22 +1.4 m/s--- 504
10 Roan Veltman CAV Energie 7,23 -0.1 m/s--- 502
11 Daimy van Beek AV Fortuna 7,29 -0.5 m/s--- 490
12 Timo van der Stel Rotterdam 7,30 +0.2 m/s--- 488
13 Daryll-Ken... Celasung PAC 7,30 -2.7 m/s--- 488
14 Eduardo Fernandes CAV Energie 7,33 +1.5 m/s--- 482
15 Jelle Brand CAV Energie 7,37 +0.2 m/s--- 474
16 Sem Kremer AV Fortuna 7,38 +0.2 m/s--- 472
17 Thijs van Leeuwe PAC 7,39 +1.2 m/s--- 470
18 Finn Koornneef PAC 7,43 -0.1 m/s--- 462
19 Stijn Dinkelaar PAC 7,45 -0.5 m/s--- 458
20 Manuel Heij AV Fortuna 7,45 -2.7 m/s--- 458
21 Thom Verweij AV Fortuna 7,46 +1.2 m/s--- 456
22 Thomas Akkerhuis PAC 7,47 +0.2 m/s--- 454
23 Thomas Stolk Spark 7,49 -2.7 m/s--- 450
24 Milan Petrov PAC 7,50 +1.4 m/s--- 448
25 Nils van der Kwast PAC 7,51 -2.7 m/s--- 446
26 Tico Bekker Spark 7,52 +0.1 m/s--- 444
27 Adam Hannati PAC 7,52 +1.5 m/s--- 444
28 Gijs Wassink AV Fortuna 7,52 -2.7 m/s--- 444
29 Tobias Uil PAC 7,57 +0.2 m/s--- 435
30 Yann van Neijenhof CAV Energie 7,58 +1.2 m/s--- 433
31 Job Otto CAV Energie 7,58 +0.2 m/s--- 433
32 Pim Bastiaanse CAV Energie 7,64 -0.1 m/s--- 422
33 Kyano van Klaveren PAC 7,65 +1.4 m/s--- 420
34 Lucas van Exel PAC 7,69 +0.2 m/s--- 412
35 Quinten Muller CAV Energie 7,71 +1.2 m/s--- 409
36 Patrick Neeleman Spark 7,72 +0.1 m/s--- 407
37 Stan van der Pluijm Spark 7,75 -0.5 m/s--- 401
38 Mitchel Codrington Spark 7,85 -0.5 m/s--- 384
39 Senn Warrens AV Fortuna 7,90 +1.4 m/s--- 375
40 Ingmar Griffioen AV Fortuna 7,91 +0.1 m/s--- 373
41 Max Wiedemann PAC 8,03 -0.1 m/s--- 353
42 Jesse Bakker CAV Energie 8,04 -0.1 m/s--- 351
43 Hugo den Ouden PAC 8,04 +1.2 m/s--- 351
44 Scott Ham AV Fortuna 8,05 +1.4 m/s--- 349
45 Bradley de Kraker PAC 8,06 +1.4 m/s--- 348
46 Bart van Loenen CAV Energie 8,17 +1.2 m/s--- 330
47 Leule Abraham Iftar Rotterdam 8,31 +1.5 m/s--- 307
48 Ben Keijzer CAV Energie 8,41 +0.2 m/s--- 292
49 Kick Suisse AV Fortuna 8,44 +0.2 m/s--- 287
50 Pepijn van...sterwijck Spark 8,44 -0.5 m/s--- 287
51 Sven Ferwerda CAV Energie 8,45 +0.2 m/s--- 286
52 Matthijs Klein CAV Energie 8,46 +1.4 m/s--- 284
53 Mohammed Kerat PAC 8,57 +1.5 m/s--- 268
54 Dave Rijsdijk AV Fortuna 8,59 +0.1 m/s--- 265
55 Hugo van Strien Rotterdam 8,60 +0.2 m/s--- 263
56 Roan Kunst PAC 9,11 +0.2 m/s--- 193
Max den Hollander CAV Energie DNS --- 0
Jort Bruinsma PAC DNS --- 0
Hugo ter Haar PAC DNS --- 0
Xander de Roode PAC DNS --- 0
Kai Kruithof AV Fortuna --- ---
Raf Verkerk PAC --- ---
Killian Damjanic Rotterdam --- ---
Noah Halidi Rotterdam --- ---

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 7,36 -1.2 m/s--- 476
2 Jayden Oudenhuijsen PAC 7,45 --- 458
3 Owen Mayer PAC 7,49 --- 450
4 Valentijn van Velzen PAC 7,53 +0.0 m/s--- 442
5 Sebastiaan Schuit PAC 7,55 +0.0 m/s--- 438
6 Sjoerd Potuit CAV Energie 7,60 --- 429
7 Siem Herrewijnen Spark 7,64 --- 422
8 Jelle van der Ende AV Fortuna 7,67 --- 416
9 Nathan de Witte PAC 7,71 --- 409
10 Fedde de Jong PAC 7,88 +0.0 m/s--- 378
11 Delano Boot Spark 7,93 --- 370
12 Ferre Alkemade Rotterdam 7,94 -1.2 m/s--- 368
13 Thomas Gielisse PAC 7,98 +0.0 m/s--- 361
14 Milo Baroffio Rotterdam 8,01 +0.0 m/s--- 356
15 Filippe Heiberg Rotterdam 8,06 --- 348
16 Roy van Aken Spark 8,12 +0.0 m/s--- 338
17 Tygo van Delden Rotterdam 8,12 -1.2 m/s--- 338
18 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 8,12 --- 338
19 Sjoerd Amsing Voorne 8,23 --- 320
20 Stan Rutters Spark 8,24 -1.2 m/s--- 318
21 Rafael Murk jansen Rotterdam 8,32 +0.0 m/s--- 306
22 Dean van der Jagt Spark 8,59 +0.0 m/s--- 265
23 Ties Hilferink Voorne 8,59 --- 265
24 Tijani Daoud PAC 8,66 --- 255
25 Robert Jer...Domacasse Rotterdam 8,70 -1.2 m/s--- 249
26 Destin Habtemariam CAV Energie 8,72 -1.2 m/s--- 246
26 Jason Kooke Spark 8,72 -1.2 m/s--- 246
28 Steve de Ruiter Spark 8,72 +0.0 m/s--- 246
29 Tim Encke PAC 8,78 --- 237
30 Jimmy Mak Spark 8,82 --- 232
31 Jesper Visser Spark 8,86 +0.0 m/s--- 226
32 Mathias Rijkaart PAC 8,86 --- 226
33 Ivo Flier CAV Energie 8,91 +0.0 m/s--- 219
34 Thijmen Volker Voorne 8,93 +0.0 m/s--- 217
35 Hugo Jochims CAV Energie 9,06 --- 199
36 Valentijn Govaerts Voorne 9,15 --- 188
Sami Basic PAC DNS --- 0
Dominic Berkhof Rotterdam DNS --- 0
Jort Bekker Voorne DNS --- 0
Lok Janssen PAC --- ---
Siemen Roosken PAC --- ---

Uitslagen Jongens Pupil D 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Brian Berkhoff CAV Energie 7,22 +1.5 m/s--- 504
2 Sam Huygen Rotterdam 7,27 +1.5 m/s--- 494
3 Deen van Duikeren PAC 7,28 +1.5 m/s--- 492
4 Merijn Ve...an Zanten PAC 7,31 -1.7 m/s--- 486
5 Tijn Rigter CAV Energie 7,72 +0.1 m/s--- 407
6 Ezra van Luijk PAC 7,77 +0.1 m/s--- 398
7 Zenny Tenzer PAC 7,83 -1.8 m/s--- 387
8 Kalle Dijksma Voorne 7,84 -1.8 m/s--- 385
9 Sebby van der Velden CAV Energie 7,91 +1.5 m/s--- 373
10 Benyamine Hannati PAC 8,05 +0.1 m/s--- 349
11 Boas Neuerburg PAC 8,16 -1.6 m/s--- 331
12 Yannick van de Berg Voorne 8,19 -1.6 m/s--- 326
13 Tygo Thomas Voorne 8,19 -1.7 m/s--- 326
14 Erik Sijrier PAC 8,20 -1.8 m/s--- 325
15 Daniels Gaurilovs AV Fortuna 8,21 -1.8 m/s--- 323
16 Kyan van Dorp Voorne 8,28 -1.7 m/s--- 312
17 Étienne van der Lee PAC 8,31 -1.6 m/s--- 307
18 Malikai Goldmann Rotterdam 8,31 +0.1 m/s--- 307
19 Sam Pons Voorne 8,45 -1.7 m/s--- 286
20 Mees Vormeer PAC 8,49 +0.1 m/s--- 280
21 Adam Sijrier PAC 8,51 -1.7 m/s--- 277
22 Elias van Mourik Rotterdam 8,60 +0.1 m/s--- 263
23 Pieter van der Horst Rotterdam 8,63 +0.2 m/s--- 259
24 Diogo de Sousa Voorne 8,64 -1.6 m/s--- 257
25 Teun Korteweg PAC 8,66 +0.2 m/s--- 255
26 Navaro Haliwela PAC 8,69 +0.2 m/s--- 250
27 Lucas van Dijke CAV Energie 8,70 +1.5 m/s--- 249
28 Tristan Griffioen AV Fortuna 8,75 -1.6 m/s--- 242
29 Emilio Windzak PAC 8,83 -1.8 m/s--- 230
30 Thomas Ouwerkerk PAC 8,84 -1.6 m/s--- 229
31 Oscar van Ballegoie Rotterdam 9,01 +0.1 m/s--- 206
32 Mason Thompson Voorne 9,12 -1.8 m/s--- 191
33 Kaja Laurs CAV Energie 9,14 +1.5 m/s--- 189
34 Joey Bukman PAC 9,25 -1.8 m/s--- 175
35 Desley Karamat Ali PAC 9,33 +0.1 m/s--- 165
36 Dion van Beek AV Fortuna 9,46 -1.7 m/s--- 149
37 Max van Midden PAC 9,48 -1.7 m/s--- 146
38 Floris van Strien Rotterdam 9,58 +0.2 m/s--- 134
39 Aymar Nouhassi Rotterdam 9,77 +0.2 m/s--- 112
40 Pol Villafane PAC 9,80 +1.5 m/s--- 109
Tom van Herp AV Fortuna DNS --- 0
Manuel Vaandrager CAV Energie DNS --- 0
Aiden van Luijk PAC DNS --- 0
Melle Kruidenier PAC DNS --- 0
Joël 't Hart AV Fortuna --- ---
Lucius de Bruijn AV Fortuna --- ---
Pim Heijblom AV Fortuna --- ---
Joep van Hooijdonk Rotterdam --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sarah Sijrier PAC 6,81 +0.2 m/s--- 594
2 Kerlinn Grootfaam CAV Energie 6,96 +1.1 m/s--- 560
3 Joelle Schotsborg PAC 6,97 +0.2 m/s--- 558
4 Rianne Hilferink Voorne 6,98 +0.4 m/s--- 556
5 Dora Zuijdgeest PAC 7,01 +0.2 m/s--- 549
6 Senna van der Kruit Spark 7,01 --- 549
7 Noor Klein Rotterdam 7,05 -0.8 m/s--- 540
8 Marie Claire van Os CAV Energie 7,10 -1.6 m/s--- 529
9 Mina Chokri Rotterdam 7,10 +1.1 m/s--- 529
10 Josephine Altona Rotterdam 7,10 -1.6 m/s--- 529
11 Kaya van den Berg PAC 7,14 +1.2 m/s--- 521
12 Cherise va...der Vlist Rotterdam 7,16 -1.6 m/s--- 517
13 Marleen Versteeg Spark 7,24 --- 500
14 Noor Steijn CAV Energie 7,31 -0.8 m/s--- 486
15 Elyn Stoop AV Fortuna 7,37 -0.8 m/s--- 474
16 Lievelot de Vos PAC 7,38 --- 472
16 Tenysha Markiet PAC 7,38 --- 472
18 Elin Ketting CAV Energie 7,41 +0.4 m/s--- 466
19 Luna van den Bos Voorne 7,46 +0.4 m/s--- 456
20 Benthe Spek CAV Energie 7,51 +1.2 m/s--- 446
21 Senna van Nielen AV Fortuna 7,53 --- 442
21 Sorell Grootfaam CAV Energie 7,53 +0.2 m/s--- 442
23 Evi Heijblom AV Fortuna 7,55 -1.6 m/s--- 438
24 Nora Stam PAC 7,59 --- 431
25 Britt Vlasblom AV Fortuna 7,60 --- 429
26 Chelsea de Pagter Voorne 7,61 +1.2 m/s--- 427
27 Sidney Roffel CAV Energie 7,69 +0.4 m/s--- 412
28 Salé Gassama PAC 7,71 --- 409
29 Lisette Keijzer AV Fortuna 7,73 +1.1 m/s--- 405
30 Susanne Paf PAC 7,73 --- 405
31 Lauren van Ommen CAV Energie 7,82 +0.4 m/s--- 389
32 Charlotte Horstman Rotterdam 7,83 +1.1 m/s--- 387
33 Fenna Kaal CAV Energie 7,85 +1.1 m/s--- 384
34 Julia van der Most PAC 7,87 --- 380
35 Ashley Levenswaard AV Fortuna 7,88 --- 378
36 Sena Balaban AV Fortuna 7,90 -1.6 m/s--- 375
37 Mara den Boer CAV Energie 7,91 +0.2 m/s--- 373
38 Lieke Dekker CAV Energie 7,93 -0.8 m/s--- 370
39 Jizell Lima Spark 7,97 --- 363
40 Xaviera van Leeuwen AV Fortuna 7,99 -0.8 m/s--- 359
41 Femke van der Pijl AV Fortuna 8,02 --- 354
42 Mila Waterink PAC 8,06 --- 348
43 Evy Verweij PAC 8,07 +1.2 m/s--- 346
44 Stine van den Berg Rotterdam 8,09 -0.8 m/s--- 343
45 Lucy de Man PAC 8,29 +0.4 m/s--- 310
46 Jette van de Werk Voorne 8,36 +1.2 m/s--- 299
47 Nienke Hoogendoorn Voorne 8,42 +0.2 m/s--- 290
48 Tess Verheezen AV Fortuna 8,96 --- 213
49 Sofie de Winter AV Fortuna 9,10 +1.1 m/s--- 194
50 Emily Storm PAC 10,28 --- 57
Iris van der Kruk AV Fortuna DNS --- 0
Dewi Kreukniet CAV Energie DNS --- 0
Lynn Kasius CAV Energie DNS --- 0
Roos Groesz Spark DNS --- 0
Esmée Vriethoff PAC --- ---
Liz Bravenboer PAC --- ---
Noesaiba Balkodch Rotterdam --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sierra Kortland PAC 7,04 --- 542
2 Aimee Weezenberg PAC 7,12 --- 525
3 Mila Sahetapij PAC 7,17 --- 515
4 Valerie Sies CAV Energie 7,25 +1.0 m/s--- 498
5 Jaina Fernandes CAV Energie 7,41 +0.4 m/s--- 466
6 Olivia van Eyk Spark 7,55 --- 438
7 Lynn Driedonks CAV Energie 7,74 +0.3 m/s--- 403
8 Livia Bareman Voorne 7,75 +0.3 m/s--- 401
9 Louise van...l deJoode CAV Energie 7,82 +1.0 m/s--- 389
10 Quincy Nederlof CAV Energie 7,84 +1.0 m/s--- 385
10 Eline Blankestijn PAC 7,84 --- 385
12 Isa van Leeuwen Spark 7,90 --- 375
13 Sanne Grijp Voorne 7,93 +0.4 m/s--- 370
14 Suzanne van der Ende AV Fortuna 7,94 +0.4 m/s--- 368
15 Isabel de Bruin Voorne 8,14 +1.0 m/s--- 334
16 Enora Otto PAC 8,14 --- 334
17 Clarice Faes Rotterdam 8,21 +0.3 m/s--- 323
18 Julia ten Hout AV Fortuna 8,24 +0.3 m/s--- 318
19 Jazzy Nouws Rotterdam 8,29 +1.0 m/s--- 310
20 Laura Star CAV Energie 8,32 +0.4 m/s--- 306
21 Sara Hoftijzer Voorne 8,46 +1.0 m/s--- 284
22 Chloë van Velzen PAC 8,54 --- 272
23 Babette va...rkesteijn PAC 8,61 --- 262
24 Lucy Hanselman PAC 8,69 --- 250
25 Livia Freitas CAV Energie 8,80 +0.4 m/s--- 235
26 Fleur van der Knaap Voorne 8,87 +1.0 m/s--- 225
27 Shayenna v...den Herik Spark 8,88 --- 224
28 Maaske den Houter AV Fortuna 8,89 +0.4 m/s--- 222
29 Joanna Westmaas Spark 8,90 --- 221
30 Ilse Bijl Spark 9,39 --- 157
31 Waidehie Malaha Spark 10,14 --- 72
Sarah 't Hart AV Fortuna DNS --- 0
Annelieke Hordijk CAV Energie DNS --- 0
Jasmijn van Dalsen CAV Energie DNS --- 0
Hana de Vries PAC DNS --- 0
Hanna den Heijer Rotterdam DNS --- 0
Celine Nova PAC --- ---
Isabelle Schramade PAC --- ---
Martha Hooning PAC --- ---
Wytske van...er Scheer PAC --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil D 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Elvira Gutteling CAV Energie 7,35 +2.8 m/s--- 478
2 Mirthe van Aert CAV Energie 7,85 -0.2 m/s--- 384
2 Kiyomi Schalkwijk PAC 7,85 +2.8 m/s--- 384
4 Nyah Hek PAC 8,09 +0.4 m/s--- 343
5 Halina de Vries PAC 8,10 +2.8 m/s--- 341
6 Lieke van Dijke CAV Energie 8,38 +2.8 m/s--- 296
7 Leyla Cankapli PAC 8,52 -0.2 m/s--- 275
8 Kailani Schalkwijk PAC 8,53 +2.8 m/s--- 274
9 Thura Schletterer Rotterdam 8,64 +0.4 m/s--- 257
10 Sofia Bourich PAC 8,65 -0.2 m/s--- 256
11 Jill van der Wilk PAC 8,67 +2.2 m/s--- 253
12 Norah-Lynn...tomphorst Voorne 8,82 +0.4 m/s--- 232
13 Elin Metselaar PAC 8,90 +0.4 m/s--- 221
14 Mioné Forget PAC 9,11 +2.8 m/s--- 193
15 Linde Visser Voorne 9,15 +2.2 m/s--- 188
16 Sen-My van...ldenhoven PAC 9,21 -0.2 m/s--- 180
17 Sterre Jochmann Rotterdam 9,34 +2.2 m/s--- 163
18 Asiya Waalring Rotterdam 9,37 +2.2 m/s--- 160
Charlotte Engel CAV Energie DNS --- 0
Fabienne Muller CAV Energie DNS --- 0
Indy Daalman CAV Energie DNS --- 0
Isa Stienstra CAV Energie DNS --- 0
Khadija Kerat PAC DNS --- 0
Esmee van der Weijde Voorne DNS --- 0
Lina Vrieze Voorne DNS --- 0
Feline Moerman Voorne --- ---
Naomi Stijntjes Voorne --- ---