Uitslagen Jongens Pupil A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen 4,00 4,59 518
2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3,95 --- 508
3 Lorens Reumer HAC `63 3,90 --- 498
4 Thomas Berends AAC `61 3,60 --- 438
5 Bram Oppelaar AAC `61 3,45 --- 408
5 Niels Dragt SPWS 3,45 --- 408
7 Micah Wiering SPWS 3,40 --- 398
7 Thijs Koopman SPWS 3,40 --- 398
9 Daan Booij Groningen 3,35 --- 388
9 Mats Reitsma Groningen 3,35 --- 388
11 Detmar Immerzeel Pallas `67 3,30 --- 378
11 Manne Vl Groningen 3,30 --- 378
13 Milan Kerstholt AAC `61 3,25 --- 368
13 Lars Tessels SPWS 3,25 --- 368
15 Sander Darmeveil AAC `61 3,20 --- 358
15 Brian Kuper ChiTA 3,20 --- 358
17 Pim Tebbens Groningen 3,15 --- 348
18 Daan Barelds AAC `61 3,10 --- 338
19 Jari van der Wal SPWS 3,05 --- 328
19 Thomas Spit Groningen 3,05 --- 328
19 Sebanya Kwakkenbos HAC `63 3,05 --- 328
22 Wes Jones HAC `63 3,00 --- 318
23 Olav Clobus AAC `61 2,95 --- 308
24 Kyan Mendes AV Jahn II 2,90 --- 298
25 Matthijs Beukers SPWS 2,85 --- 288
25 Nils ter Steege Groningen 2,85 --- 288
27 Thomas Hurley Groningen 2,80 --- 278
28 Levi de Bruijn AV Jahn II 2,75 --- 268
29 Thijmen Lub Groningen 2,65 --- 248
30 Tim Santing SPWS 2,60 --- 238
30 Daniël Bulder SPWS 2,60 --- 238
32 Sander Meijer AV Jahn II 2,55 --- 228
32 Kas Tebbens Groningen 2,55 --- 228
34 Tom de Greef Groningen 2,40 --- 198
35 Ruben Wortelboer AAC `61 2,05 --- 128
36 Luuk Pranger Groningen 1,95 --- 108
Timo Tervoort Groningen DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 3,65 --- 448
2 Thorsten Zuidema SPWS 3,35 --- 388
3 Remco Loer AV Aquilo 3,30 --- 378
4 Roan Hulshof AV Jahn II 3,25 --- 368
4 Niels Eefting HAC `63 3,25 --- 368
6 Job Mulder Groningen 3,20 --- 358
6 Leon Marrink Groningen 3,20 --- 358
8 Max Lopers AV Jahn II 3,10 --- 338
8 Benjamin Teunter Groningen 3,10 --- 338
10 Remco Germs AV Jahn II 3,00 --- 318
10 Samuel Ui...roeneveld Groningen 3,00 --- 318
12 Timo Van Hautum HAC `63 2,95 --- 308
13 Jelle Sminia DOS 2,90 --- 298
13 Laurens Grondsma Groningen 2,90 --- 298
15 Boris Bouwhuis Groningen 2,85 --- 288
16 Tijn Kohl HAC `63 2,80 --- 278
17 Sem Kaandorp SPWS 2,65 --- 248
17 Thomas Kamps Groningen 2,65 --- 248
19 Teun Lubberman SPWS 2,60 --- 238
20 Reinier Sibeijn Groningen 2,55 --- 228
21 Hugo Wijnholds Groningen 2,50 --- 218
22 Ole Beukenkamp Groningen 2,40 --- 198
23 Silvijn Smit Groningen 2,30 --- 178
24 Matthijs Kruizinga Groningen 2,15 --- 148

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Stef Wilbers Groningen 2,80 --- 278
2 Jaeden Connor Groningen 2,50 --- 218
3 Sam Vogel Groningen 1,90 --- 98
4 Luca Mendes AV Jahn II 1,80 --- 78

Uitslagen Meisjes Pupil A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Fieke Sportel Groningen 4,10 --- 538
2 Suze van Driel AAC `61 3,70 --- 458
3 Nynke Kwak AV Aquilo 3,35 --- 388
3 Evelien Dekker SPWS 3,35 --- 388
5 Misha Kempkens AV Jahn II 3,30 --- 378
5 Anouk Huisman Groningen 3,30 --- 378
5 Hanna Agterkamp Groningen 3,30 --- 378
8 Eva-Sofie Elferink AAC `61 3,25 --- 368
8 Inez Spijker Groningen 3,25 --- 368
10 Suzanne de Jong AV Jahn II 3,20 --- 358
10 Roos Wekema Groningen 3,20 --- 358
12 Liselot Smit Groningen 3,15 --- 348
13 Elin Zwikker SPWS 3,10 --- 338
13 Karlijn Van Emmerik Groningen 3,10 --- 338
15 Puck Voors SPWS 3,05 --- 328
15 Esther Zijlstra Groningen 3,05 --- 328
15 Joska Stol Groningen 3,05 --- 328
18 Kirsten Wever AV Jahn II 3,00 --- 318
18 Meike Adriaanse Groningen 3,00 --- 318
20 Nienke Hoen AV Jahn II 2,95 --- 308
20 Jara De Boer Groningen 2,95 --- 308
20 Femke Bakker Groningen 2,95 --- 308
23 Nienke Veldthuis SPWS 2,80 --- 278
23 Jitske Visser Groningen 2,80 --- 278
23 Cynthia Urban Groningen 2,80 --- 278
26 Inke Meijer AV Aquilo 2,65 --- 248
27 Ingelise v... den Berg AAC `61 2,60 --- 238
27 Serena Knol SPWS 2,60 --- 238
29 Anne Sophie Kamps Groningen 2,55 --- 228
30 Carlijn Enting AAC `61 2,50 --- 218
31 Isa Van der Laan SPWS 2,45 --- 208
31 Sabine Zuidema HAC `63 2,45 --- 208
33 Suzanne Veuger HAC `63 2,20 --- 158
34 Taylor Platje SPWS 2,15 --- 148
Marije Euving SPWS DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lotte Lubberman SPWS 2,80 --- 278
2 Eva Spuij Groningen 2,40 --- 198
3 Laura Hoen DOS 2,30 --- 178
4 Rodanthe Hamstra AAC `61 2,25 --- 168
5 Flore van den Berg AAC `61 2,15 --- 148
6 Isabel Hulshof AV Jahn II 2,00 --- 118
7 Naomy Van Dijk AV Jahn II 1,35 --- 0