Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 46,56 46,56 ---
2 Arno Kapteijns Prins Hend...k Jongens 46,16 46,16 45,65
3 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 45,27 45,27 ---
4 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 44,39 44,39 ---
5 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 40,00 40,00 ---
6 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 36,14 36,14 ---
7 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 35,05 35,05 ---
8 Florian Wijnen AV Attila Jongens 34,94 34,94 ---
9 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 34,85 34,85 ---
10 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 34,47 34,47 32,14
11 Thijs Bron HAC Jongens 33,97 33,97 ---
12 Scott Pols Atledo Jongens 33,23 33,23 ---
13 Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens 31,95 31,95 ---
14 Giel Bouwman Swift Atle...k Jongens 31,72 31,72 31,03
15 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 31,46 31,46 33,96
16 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 30,63 30,63 34,63
17 Bob Bugter AV Attila Jongens 30,33 30,33 ---
18 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 29,97 29,97 ---
19 Wesley Rijkers Lopersgroe...e Jongens 29,76 29,76 29,21
20 Geert Elferink DAK Jongens 28,35 28,35 ---
21 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 28,26 28,26 ---
22 Timo Waars Atledo Jongens 27,42 27,42 ---
23 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 26,68 26,68 ---
24 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 26,46 26,46 ---
25 Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens 26,09 26,09 28,45
26 Frank Korzilius Scorpio Jongens 25,47 25,47 24,87
27 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 24,33 24,33 ---
28 Jeroen de Boer DAK Jongens 23,25 23,25 ---
29 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 16,31 16,31 ---
30 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 13,22 13,22 ---
Koen van Pelt Nijmegen A...k Jongens - DNS ---
Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Benthe König Ciko `66 Meisjes 43,25 44,77
2 Pien Korstanje AV Attila Meisjes 34,65 ---
3 Jet Rutten AV Unitas Meisjes 33,21 ---
4 Britt Rosmulder Ciko `66 Meisjes 32,41 31,00
5 Anouk Roosenschoon AV Sprint Meisjes 32,37 ---
6 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 31,65 ---
7 Bo Smit HAC Meisjes 31,11 ---
8 Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 28,83 30,00
9 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 28,01 ---
10 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 27,55 ---
11 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 23,25 ---
12 Annet Slik ACW `66 Meisjes 22,14 ---
13 Laura de Jong Scorpio Meisjes 22,11 17,77
14 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 22,00 ---
15 Astrid van Tilburg Nijmegen A...k Meisjes 21,56 ---
16 Femke van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 21,08 ---
17 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 18,87 18,25
18 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 18,39 15,55
19 Sabine Linden AV Marvel Meisjes 17,92 17,38
20 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 17,63 ---
21 Anna van Zwol Nijmegen A...k Meisjes 16,91 ---
22 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 15,43 ---
23 Faye Huntjens AV Achille...p Meisjes 15,33 ---
24 Lisa Jacobs AV Weert Meisjes 14,35 ---
25 Myrthe Kouwenberg AV Marvel Meisjes 11,02 ---
Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 DNS ---