Uitslagen Jongens Junior B Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Florian Wijnen AV Attila Jongens 45,36 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 41,44 41,67
3 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 40,05 ---
4 Rik Goessens AV Unitas Jongens 38,86 ---
5 Mattijs Mols AV Attila Jongens 38,32 ---
6 Jeroen Rops Scorpio Jongens 37,92 39,01
7 Glenn Pols Atledo Jongens 36,91 ---
8 Sam van der Pol Atledo Jongens 35,32 50,00
9 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 35,17 ---
10 Daan Pauw Prins Hend...k Jongens 35,00 34,93
11 Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens 33,47 35,44
12 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 31,13 ---
13 Rick van de Ven DAK Jongens 31,10 ---
14 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 29,20 ---
15 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 27,84 ---
16 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 27,38 19,37
17 Bram Coenen Swift Atle...k Jongens 27,36 26,65
18 Noah Wijnings AV Spiridon Jongens 27,24 ---
19 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 23,99 ---
20 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 23,72 21,32
21 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 23,58 ---
22 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 21,65 21,03
23 Michiel Siers Ciko `66 Jongens 21,04 ---
24 Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 20,14 ---
25 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 19,69 ---
26 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 18,79 ---
27 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 18,56 ---
28 Cas Weijers DAK Jongens 18,35 ---
29 Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens 17,67 ---
30 Thijs Hermans HAC Jongens 16,02 ---
Jeroen van Lierop HAC Jongens NM ---
Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens DNS 19,45
Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Benthe König Ciko `66 Meisjes 37,76 37,66
2 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 37,69 ---
3 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 33,97 34,98
4 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 32,56 ---
5 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 29,88 ---
6 Ankie Habets AV Caesar Meisjes 27,10 29,78
7 Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 26,62 25,00
8 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 26,03 ---
9 Annamaria ...stenbosch AV Marvel Meisjes 25,66 22,16
10 Roos Koppen AV Weert Meisjes 25,15 ---
11 Britt Rosmulder Ciko `66 Meisjes 24,21 21,00
12 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 22,74 ---
13 Anouk Roosenschoon AV Sprint Meisjes 22,20 ---
14 Laura de Jong Scorpio Meisjes 21,42 ---
15 Sophie ter Braak Scorpio Meisjes 21,28 19,57
16 Bo Smit HAC Meisjes 21,23 ---
17 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 19,30 19,86
18 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 19,02 ---
19 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 18,18 ---
20 Imke Vliegen Eindhoven ...k Meisjes 17,59 ---
21 Judith Witteveen AV Generaa...s Meisjes 16,19 ---
22 Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 15,29 ---
23 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 15,20 ---
24 Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 14,95 ---
25 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 14,07 ---
26 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 12,66 ---
27 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 12,62 ---
28 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 11,23 ---