Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 5,20 4,58 - - 5,20 +0.9 m/s--- 660
2 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC X 5,18 5,12 X 5,18 +1.3 m/s5,34 656
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 5,02 4,94 5,02 5,14 5,14 +0.3 m/s5,24 648
4 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 4,89 5,05 5,00 4,90 5,05 +1.4 m/s--- 631
5 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 4,81 4,75 4,77 4,90 4,90 -1.1 m/s--- 601
6 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 4,14 4,40 X 4,80 4,80 -0.1 m/s4,89 580
7 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 1 4,18 4,73 - - 4,73 +0.6 m/s4,58 0
8 Jhunyré Mercelita Typhoon Typhoon JC Team 1 4,26 4,62 X 4,54 4,62 +2.0 m/s--- 0
9 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 4,54 4,53 4,57 4,46 4,57 -0.6 m/s4,43 0
10 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 4,31 4,21 4,22 4,56 4,56 +1.6 m/s--- 531
11 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 4,32 4,24 4,04 4,08 4,32 +1.3 m/s--- 482
12 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 4,04 3,82 3,76 3,98 4,04 +0.8 m/s--- 0
13 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 - 4,00 3,33 3,78 4,00 +1.5 m/s--- 0
13 Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon JC 4,00 3,79 3,60 3,96 4,00 +1.5 m/s--- 0
15 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC X 3,83 3,67 3,87 3,87 -0.6 m/s--- 392
16 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,78 3,71 3,69 3,66 3,78 +0.3 m/s--- 374
17 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 3,25 3,10 2,29 3,42 3,42 -0.9 m/s--- 302
18 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 - 3,01 X 2,46 3,01 +1.4 m/s--- 220
Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC - - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 5,05 4,78 4,59 4,86 5,05 +0.0 m/s4,68 631
2 Santi van Oosterhout Scorpio Scorpio JD Team 1 4,58 4,65 4,54 4,99 4,99 +0.0 m/s--- 619
3 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,50 4,27 4,58 4,31 4,58 +0.0 m/s--- 535
4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 4,56 4,42 3,28 4,05 4,56 +0.0 m/s4,29 531
5 Niels Bosma Taxandria Taxandria ...letiek JD X 3,97 4,11 3,62 4,11 +0.0 m/s--- 440
6 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 3,76 3,89 4,03 3,99 4,03 +0.0 m/s--- 0
7 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 3,99 3,85 3,98 3,72 3,99 +0.0 m/s--- 416
8 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,84 3,84 3,96 3,78 3,96 +0.0 m/s--- 410
9 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3,74 3,83 3,78 3,79 3,83 +0.0 m/s--- 0
10 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,57 3,75 3,79 X 3,79 +0.0 m/s3,59 376
11 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 3,77 3,59 3,66 3,55 3,77 +0.0 m/s--- 0
12 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,56 3,75 3,67 3,72 3,75 +0.0 m/s--- 0
13 Dani Chambon DAK DAK JD X 3,73 X 3,75 3,75 +0.0 m/s--- 368
14 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 3,74 X X 3,67 3,74 +0.0 m/s--- 366
15 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,58 X 3,57 3,71 3,71 +0.0 m/s--- 0
16 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 2,92 3,63 3,64 3,36 3,64 +0.0 m/s4,05 0
17 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 3,63 3,57 3,52 3,36 3,63 +0.0 m/s--- 344
18 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 3,43 3,42 3,58 3,51 3,58 +0.0 m/s--- 334
19 Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD X X 3,53 3,19 3,53 +0.0 m/s--- 0
20 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JD 3,50 3,52 3,32 3,33 3,52 +0.0 m/s--- 0
21 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 3,30 3,17 3,38 - 3,38 +0.0 m/s--- 294
22 Steven Vriends DAK DAK JD 3,18 3,28 3,18 3,35 3,35 +0.0 m/s--- 0
23 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD X 3,23 3,32 3,06 3,32 +0.0 m/s--- 0
24 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthen...JD Team 2 2,31 2,96 3,14 3,11 3,14 +0.0 m/s3,95 246

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 5,03 4,90 X 4,91 5,03 +0.9 m/s5,04 627
2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,71 4,84 4,41 4,42 4,84 +0.7 m/s5,14 589
3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 4,52 4,55 4,70 4,56 4,70 +0.5 m/s5,00 560
4 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,57 X X X 4,57 +0.4 m/s--- 533
5 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 4,21 4,39 4,25 4,23 4,39 +1.9 m/s--- 496
6 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 4,04 4,27 3,66 3,89 4,27 +2.2 m/s--- 0
7 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 4,25 4,22 X 4,10 4,25 +0.6 m/s--- 468
8 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,04 3,89 4,18 4,10 4,18 +0.7 m/s4,40 0
9 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthen...MC Team 2 4,11 X - - 4,11 +0.4 m/s4,08 440
10 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 3,97 3,96 3,80 4,09 4,09 +0.7 m/s--- 436
11 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC X 3,99 3,92 X 3,99 +1.3 m/s--- 0
12 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthen...MC Team 1 X X X 3,97 3,97 +0.0 m/s4,12 0
13 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 3,74 3,78 3,59 3,42 3,78 +1.5 m/s--- 374
14 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria ...letiek MC 3,52 3,56 3,65 3,63 3,65 +0.1 m/s3,65 348
15 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,50 3,38 3,28 3,41 3,50 +1.0 m/s--- 318
16 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthen...MC Team 2 3,34 3,24 3,41 X 3,41 +0.0 m/s3,31 0
Julia Effting AV Sprint AV Sprint MC Team 2 - - - - DNS --- 0
Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC - - - - DNS 4,58 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3,79 3,52 4,17 3,87 4,17 -0.5 m/s4,74 452
2 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 X 4,08 3,77 4,16 4,16 +0.6 m/s4,24 450
3 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 3,69 3,83 3,72 4,08 4,08 +1.6 m/s4,12 434
4 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 3,99 3,94 3,98 4,04 4,04 +0.6 m/s--- 426
5 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 4,01 3,70 3,63 3,59 4,01 +0.4 m/s--- 0
6 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 3,98 4,01 3,91 3,90 4,01 +0.6 m/s--- 420
7 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 3,78 3,67 3,91 3,96 3,96 +1.3 m/s--- 0
8 Annika Rijzenga AV Sprint AV Sprint MD Team 1 X 3,39 3,94 3,72 3,94 +1.1 m/s3,88 0
9 Eva Haanen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3,88 3,63 3,92 3,14 3,92 +0.6 m/s--- 402
10 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 3,51 3,66 3,77 3,86 3,86 +2.0 m/s--- 0
11 Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD 3,77 3,57 3,79 3,56 3,79 +1.0 m/s--- 376
12 Yara Wessels Parthenon AV Parthenon MD 3,39 3,68 3,37 3,34 3,68 +1.9 m/s3,77 0
13 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 3,67 3,35 3,39 3,24 3,67 +0.9 m/s3,49 352
14 Noortje de Graauw AV Attila AV Attila MD Team 2 3,48 X 3,64 3,40 3,64 +0.8 m/s3,30 0
15 Enola Redering Atledo Atledo MD 2,93 2,59 3,35 3,49 3,49 +1.5 m/s3,90 316
16 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3,47 3,06 X X 3,47 +1.2 m/s--- 312
17 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 3,28 3,45 3,11 3,39 3,45 -0.4 m/s--- 308
18 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,05 3,08 3,26 3,39 3,39 +0.0 m/s--- 0
19 Madelief Van de Plas Typhoon Typhoon MD 3,35 3,16 3,12 3,22 3,35 +2.2 m/s--- 0
20 Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 3,23 3,01 3,23 +0.2 m/s--- 264
21 Femke den Boer Atledo Atledo MD X X 3,20 3,08 3,20 +1.2 m/s--- 0
22 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria ...letiek MD 2,79 2,89 3,20 2,67 3,20 +0.1 m/s3,43 258
23 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 X X 3,00 3,16 3,16 +0.6 m/s--- 0
24 Robin Burm AV Sprint AV Sprint MD Team 2 2,85 2,92 2,83 2,74 2,92 +0.7 m/s--- 0
25 Guusje Vugs Taxandria Taxandria ...letiek MD 2,26 2,47 2,72 2,57 2,72 +1.0 m/s--- 0
26 Marielle Korthout DAK DAK MD 2,69 2,43 2,55 2,62 2,69 +0.4 m/s--- 156
27 Karlijn van de Ven DAK DAK MD 2,46 2,52 2,67 X 2,67 +1.3 m/s--- 0