Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 5,20 +0.9 m/s--- 660
2 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 5,18 +1.3 m/s5,34 656
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 5,14 +0.3 m/s5,24 648
4 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 5,05 +1.4 m/s--- 631
5 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 4,90 -1.1 m/s--- 601
6 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 4,80 -0.1 m/s4,89 580
7 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 1 4,73 +0.6 m/s4,58 0
8 Jhunyré Mercelita Typhoon Typhoon JC Team 1 4,62 +2.0 m/s--- 0
9 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 4,57 -0.6 m/s4,43 0
10 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 4,56 +1.6 m/s--- 531
11 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 4,32 +1.3 m/s--- 482
12 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 4,04 +0.8 m/s--- 0
13 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 4,00 +1.5 m/s--- 0
13 Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon JC 4,00 +1.5 m/s--- 0
15 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 3,87 -0.6 m/s--- 392
16 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria Atletiek JC 3,78 +0.3 m/s--- 374
17 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 3,42 -0.9 m/s--- 302
18 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 3,01 +1.4 m/s--- 220
Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 5,05 +0.0 m/s4,68 631
2 Santi van Oosterhout Scorpio Scorpio JD Team 1 4,99 +0.0 m/s--- 619
3 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,58 +0.0 m/s--- 535
4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 4,56 +0.0 m/s4,29 531
5 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 4,11 +0.0 m/s--- 440
6 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 4,03 +0.0 m/s--- 0
7 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 3,99 +0.0 m/s--- 416
8 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,96 +0.0 m/s--- 410
9 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3,83 +0.0 m/s--- 0
10 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,79 +0.0 m/s3,59 376
11 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 3,77 +0.0 m/s--- 0
12 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,75 +0.0 m/s--- 0
13 Dani Chambon DAK DAK JD 3,75 +0.0 m/s--- 368
14 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 3,74 +0.0 m/s--- 366
15 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,71 +0.0 m/s--- 0
16 Daan Siemann Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3,64 +0.0 m/s4,05 0
17 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 344
18 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 3,58 +0.0 m/s--- 334
19 Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD 3,53 +0.0 m/s--- 0
20 Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 3,52 +0.0 m/s--- 0
21 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 3,38 +0.0 m/s--- 294
22 Steven Vriends DAK DAK JD 3,35 +0.0 m/s--- 0
23 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD 3,32 +0.0 m/s--- 0
24 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3,14 +0.0 m/s3,95 246

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 5,03 +0.9 m/s5,04 627
2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,84 +0.7 m/s5,14 589
3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4,70 +0.5 m/s5,00 560
4 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,57 +0.4 m/s--- 533
5 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 4,39 +1.9 m/s--- 496
6 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 4,27 +2.2 m/s--- 0
7 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 4,25 +0.6 m/s--- 468
8 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,18 +0.7 m/s4,40 0
9 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 2 4,11 +0.4 m/s4,08 440
10 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,09 +0.7 m/s--- 436
11 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 3,99 +1.3 m/s--- 0
12 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3,97 +0.0 m/s4,12 0
13 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 3,78 +1.5 m/s--- 374
14 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MC 3,65 +0.1 m/s3,65 348
15 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,50 +1.0 m/s--- 318
16 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3,41 +0.0 m/s3,31 0
Julia Effting AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC DNS 4,58 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,17 -0.5 m/s4,74 452
2 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 4,16 +0.6 m/s4,24 450
3 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 4,08 +1.6 m/s4,12 434
4 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 4,04 +0.6 m/s--- 426
5 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 4,01 +0.4 m/s--- 0
6 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 4,01 +0.6 m/s--- 420
7 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 3,96 +1.3 m/s--- 0
8 Annika Rijzenga AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3,94 +1.1 m/s3,88 0
9 Eva Haanen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3,92 +0.6 m/s--- 402
10 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 3,86 +2.0 m/s--- 0
11 Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD 3,79 +1.0 m/s--- 376
12 Yara Wessels Parthenon AV Parthenon MD 3,68 +1.9 m/s3,77 0
13 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 3,67 +0.9 m/s3,49 352
14 Noortje de Graauw AV Attila AV Attila MD Team 2 3,64 +0.8 m/s3,30 0
15 Enola Redering Atledo Atledo MD 3,49 +1.5 m/s3,90 316
16 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3,47 +1.2 m/s--- 312
17 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 3,45 -0.4 m/s--- 308
18 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,39 +0.0 m/s--- 0
19 Madelief Van de Plas Typhoon Typhoon MD 3,35 +2.2 m/s--- 0
20 Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 3,23 +0.2 m/s--- 264
21 Femke den Boer Atledo Atledo MD 3,20 +1.2 m/s--- 0
22 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 3,20 +0.1 m/s3,43 258
23 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 3,16 +0.6 m/s--- 0
24 Robin Burm AV Sprint AV Sprint MD Team 2 2,92 +0.7 m/s--- 0
25 Guusje Vugs Taxandria Taxandria Atletiek MD 2,72 +1.0 m/s--- 0
26 Marielle Korthout DAK DAK MD 2,69 +0.4 m/s--- 156
27 Karlijn van de Ven DAK DAK MD 2,67 +1.3 m/s--- 0