Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 49,10 41,26 45,52 47,26 49,10 --- 756
2 Dylan van Zundert AV Sprint AV Sprint JC Team 1 X 35,24 37,67 41,27 41,27 43,95 657
3 Phill Pols Atledo Atledo JC 34,96 35,86 37,42 X 37,42 --- 604
4 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 34,33 34,86 31,67 33,06 34,86 --- 0
5 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 31,06 31,69 33,65 31,88 33,65 --- 550
6 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC X 30,65 26,84 30,28 30,65 31,13 505
7 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 30,60 X 29,33 25,98 30,60 --- 505
8 Maarten van Gils AV Sprint AV Sprint JC Team 2 29,96 29,88 30,03 30,51 30,51 --- 503
9 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 28,02 X 22,80 25,48 28,02 --- 464
10 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 26,96 27,29 22,72 24,00 27,29 --- 452
11 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC X 23,66 25,52 23,50 25,52 25,87 423
12 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 23,48 23,97 23,68 23,23 23,97 19,02 0
13 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 20,08 21,95 23,64 21,14 23,64 --- 0
14 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 18,56 X 21,63 23,14 23,14 --- 0
15 Jan Verschueren Typhoon Typhoon JC Team 1 19,05 X 20,65 18,76 20,65 --- 0
16 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC X 18,16 19,59 19,04 19,59 --- 316
17 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 18,25 18,63 16,08 15,15 18,63 --- 0
18 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria ...letiek JC 18,02 X 17,47 17,98 18,02 --- 285
19 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 13,61 15,84 16,44 14,89 16,44 --- 0
20 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 15,19 15,49 15,40 15,35 15,49 --- 0
Rik van der Spek Parthenon AV Parthenon JC X X X X NM 25,31 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 21,86 20,76 22,50 31,89 31,89 --- 524
2 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD X 28,55 24,84 31,29 31,29 --- 515
3 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 27,31 28,64 30,22 30,22 30,22 --- 0
4 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 27,19 30,04 X 22,73 30,04 --- 496
5 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 28,59 26,02 24,97 25,99 28,59 --- 473
6 Kevin van Loon DAK DAK JD X 26,52 27,06 23,61 27,06 --- 448
7 Daan Siemann Parthenon AV Parthen...JD Team 1 25,55 22,85 20,93 22,00 25,55 27,50 423
8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthen...JD Team 1 25,34 23,03 21,81 21,32 25,34 24,48 0
9 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 20,18 23,32 X 24,58 24,58 --- 407
10 Niels Bosma Taxandria Taxandria ...letiek JD 22,19 20,03 19,94 24,24 24,24 --- 401
11 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 18,41 22,69 22,10 17,83 22,69 20,98 374
12 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 22,48 18,08 18,32 17,89 22,48 --- 370
13 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 21,33 20,35 18,82 18,87 21,33 --- 0
14 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 16,21 21,09 20,41 18,57 21,09 --- 0
15 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 X X 17,51 20,67 20,67 --- 0
16 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD X X 20,51 20,26 20,51 --- 334
17 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD X 19,69 17,08 - 19,69 --- 318
18 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 17,21 X X X 17,21 15,61 269
19 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD 15,59 14,11 13,84 16,50 16,50 --- 0
20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 13,86 15,95 13,33 14,36 15,95 13,57 0
21 Kay van Bijnen DAK DAK JD 15,31 15,63 X - 15,63 --- 0
22 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 13,77 X 13,63 14,36 14,36 --- 0
23 Christian Maas Taxandria Taxandria ...letiek JD 12,04 13,36 X 14,21 14,21 --- 0
24 Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 10,35 6,75 10,70 13,61 13,61 --- 0
25 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthen...JD Team 2 10,18 11,78 12,73 10,94 12,73 14,76 170
26 Justin Renders Scorpio Scorpio JD Team 2 X X X 11,31 11,31 11,19 135
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD - - - - DNS --- 0
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD - - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 32,72 29,50 X X 32,72 33,04 537
2 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 29,25 28,19 26,91 28,54 29,25 30,41 484
3 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthen...MC Team 1 X 26,89 25,22 X 26,89 26,94 446
4 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 24,58 24,60 25,65 X 25,65 23,77 425
5 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 20,12 24,32 18,02 X 24,32 --- 402
6 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 22,91 20,43 22,77 X 22,91 27,32 0
7 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 22,17 X 22,55 20,80 22,55 --- 371
8 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC X X 21,88 22,33 22,33 --- 367
9 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 20,38 20,72 19,75 20,30 20,72 18,00 0
10 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MC Team 2 15,05 18,07 19,66 18,56 19,66 17,43 318
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 18,80 17,84 19,57 19,56 19,57 --- 316
12 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 17,55 17,11 19,39 X 19,39 --- 312
13 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 14,27 X 14,65 16,95 16,95 --- 0
14 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC X X 14,69 X 14,69 --- 0
15 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 11,45 X 13,09 13,05 13,09 --- 0
16 Maartje Smits Taxandria Taxandria ...letiek MC 12,87 12,75 11,76 9,34 12,87 12,75 173
17 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 11,11 10,54 12,51 11,17 12,51 --- 165
18 Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 X 10,62 X X 10,62 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 26,65 - 19,36 X 26,65 --- 442
2 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 13,86 15,56 16,93 23,95 23,95 18,11 396
3 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 X X 23,40 22,94 23,40 23,50 386
4 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 17,93 19,68 21,73 21,19 21,73 20,19 0
5 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 20,58 20,92 19,26 17,20 20,92 --- 341
6 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 17,14 15,35 15,71 17,44 17,44 --- 0
7 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 16,03 16,83 16,35 17,20 17,20 --- 269
8 Laura Mulder Atledo Atledo MD 16,31 14,23 15,61 14,68 16,31 18,72 250
9 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 15,25 13,24 15,30 16,27 16,27 --- 249
10 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 15,28 14,83 15,52 X 15,52 16,42 233
11 Daisy Felix Parthenon AV Parthenon MD 11,56 11,72 12,92 12,59 12,92 13,39 0
12 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 11,51 10,81 12,38 12,15 12,38 --- 0
13 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 10,97 X 11,36 10,98 11,36 --- 0
14 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria ...letiek MD - - 10,96 10,99 10,99 11,68 127
15 Meike van Beurden DAK DAK MD X 10,18 10,54 10,76 10,76 --- 121
16 Lisa Römgens AV Sprint AV Sprint MD Team 2 8,23 9,42 X 10,56 10,56 --- 116
17 Marielle Korthout DAK DAK MD 8,58 9,56 9,74 10,38 10,38 --- 0
18 Lian Soijer Atledo Atledo MD 10,10 10,26 9,16 X 10,26 --- 0
19 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD X X X 10,21 10,21 --- 106
20 Zora Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 2 6,33 7,56 8,28 X 8,28 --- 0
21 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria ...letiek MD 7,35 6,13 X 6,41 7,35 8,60 0
Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 - - - - DNS --- 0