Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 49,10 --- 756
2 Dylan van Zundert AV Sprint AV Sprint JC Team 1 41,27 43,95 657
3 Phill Pols Atledo Atledo JC 37,42 --- 604
4 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 34,86 --- 0
5 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 33,65 --- 550
6 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 30,65 31,13 505
7 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 30,60 --- 505
8 Maarten van Gils AV Sprint AV Sprint JC Team 2 30,51 --- 503
9 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 28,02 --- 464
10 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 27,29 --- 452
11 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 25,52 25,87 423
12 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 23,97 19,02 0
13 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 23,64 --- 0
14 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 23,14 --- 0
15 Jan Verschueren Typhoon Typhoon JC Team 1 20,65 --- 0
16 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 19,59 --- 316
17 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 18,63 --- 0
18 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria Atletiek JC 18,02 --- 285
19 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 16,44 --- 0
20 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 15,49 --- 0
Rik van der Spek Parthenon AV Parthenon JC NM 25,31 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 31,89 --- 524
2 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 31,29 --- 515
3 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 30,22 --- 0
4 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 30,04 --- 496
5 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 28,59 --- 473
6 Kevin van Loon DAK DAK JD 27,06 --- 448
7 Daan Siemann Parthenon AV Parthenon JD Team 1 25,55 27,50 423
8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 25,34 24,48 0
9 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 24,58 --- 407
10 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 24,24 --- 401
11 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 22,69 20,98 374
12 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 22,48 --- 370
13 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 21,33 --- 0
14 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 21,09 --- 0
15 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 20,67 --- 0
16 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 20,51 --- 334
17 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 19,69 --- 318
18 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 17,21 15,61 269
19 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD 16,50 --- 0
20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 15,95 13,57 0
21 Kay van Bijnen DAK DAK JD 15,63 --- 0
22 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 14,36 --- 0
23 Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 14,21 --- 0
24 Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 13,61 --- 0
25 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,73 14,76 170
26 Justin Renders Scorpio Scorpio JD Team 2 11,31 11,19 135
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 32,72 33,04 537
2 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 29,25 30,41 484
3 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 26,89 26,94 446
4 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 25,65 23,77 425
5 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 24,32 --- 402
6 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 22,91 27,32 0
7 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 22,55 --- 371
8 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 22,33 --- 367
9 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 20,72 18,00 0
10 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MC Team 2 19,66 17,43 318
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 19,57 --- 316
12 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 19,39 --- 312
13 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 16,95 --- 0
14 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC 14,69 --- 0
15 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,09 --- 0
16 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 12,87 12,75 173
17 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,51 --- 165
18 Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 10,62 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 26,65 --- 442
2 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 23,95 18,11 396
3 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 23,40 23,50 386
4 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 21,73 20,19 0
5 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 20,92 --- 341
6 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 17,44 --- 0
7 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 17,20 --- 269
8 Laura Mulder Atledo Atledo MD 16,31 18,72 250
9 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 16,27 --- 249
10 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 15,52 16,42 233
11 Daisy Felix Parthenon AV Parthenon MD 12,92 13,39 0
12 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 12,38 --- 0
13 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 11,36 --- 0
14 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 10,99 11,68 127
15 Meike van Beurden DAK DAK MD 10,76 --- 121
16 Lisa Römgens AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,56 --- 116
17 Marielle Korthout DAK DAK MD 10,38 --- 0
18 Lian Soijer Atledo Atledo MD 10,26 --- 0
19 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD 10,21 --- 106
20 Zora Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 2 8,28 --- 0
21 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 7,35 8,60 0
Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0