Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 15,09 54,00 742
2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 11,93 12,51 611
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 10,79 --- 560
4 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 10,18 10,03 531
5 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 1 9,72 --- 509
6 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 9,56 --- 501
7 Phill Pols Atledo Atledo JC 9,46 --- 496
8 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 8,95 7,77 0
9 Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 8,49 --- 447
10 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 7,19 7,13 0
11 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 7,06 --- 369
12 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 6,94 --- 362
13 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria Atletiek JC 6,65 3,50 0
14 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 6,39 --- 330
15 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 6,22 --- 0
16 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 5,42 --- 269
17 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 5,27 --- 0
Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 1 10,42 11,16 542
2 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 9,36 9,19 491
3 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 8,75 --- 460
4 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 8,65 --- 455
5 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 8,52 --- 449
6 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 8,44 --- 0
7 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 8,17 --- 0
8 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 7,93 --- 0
9 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 7,51 --- 394
10 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 7,46 --- 392
11 Kevin van Loon DAK DAK JD 7,18 --- 376
12 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 6,64 --- 345
13 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD 6,61 --- 343
14 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 5,72 --- 0
15 Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 5,69 --- 287
16 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 5,62 5,54 282
17 Matthijs Both Typhoon Typhoon JD 4,86 --- 0
18 Thijmen Krol DAK DAK JD 4,81 --- 0
19 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 4,71 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 10,66 11,22 554
2 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,13 10,03 529
3 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 8,88 8,50 0
4 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 8,71 --- 458
5 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthenon MC Team 1 8,06 7,70 424
6 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 8,00 --- 421
7 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 7,98 7,20 0
8 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 7,27 7,53 381
9 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 7,25 --- 380
10 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 7,24 7,03 379
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 7,13 --- 0
12 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 7,08 --- 370
13 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila / DAK MC 6,34 --- 327
14 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 5,42 5,56 269
15 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 4,67 --- 0
16 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthenon MC Team 2 4,66 6,20 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 10,38 --- 541
2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 10,35 --- 539
3 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 10,04 9,21 524
4 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,61 8,94 504
5 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 9,38 --- 492
6 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 8,61 --- 0
7 Noor van Helden Parthenon AV Parthenon MD 8,48 9,00 446
8 Anne ter Horst Atledo Atledo MD 8,18 8,44 431
9 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 7,59 --- 0
10 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD 7,50 --- 394
11 Emily Vreugdenhil Parthenon AV Parthenon MD 7,46 8,26 0
12 Fenna Knippels DAK DAK MD 6,84 --- 356
13 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 6,65 --- 345
14 Annika Rijzenga AV Sprint AV Sprint MD Team 1 6,50 6,88 0
15 Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 6,15 6,11 315
16 Susan Lodewijks Atledo Atledo MD 5,68 --- 0
17 Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD 5,67 5,36 0
18 Marielle Korthout DAK DAK MD 5,39 --- 0
19 Lisa Römgens AV Sprint AV Sprint MD Team 2 5,17 --- 253
20 Zora Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4,83 --- 0
Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD DNS --- 0