Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Luuk Mentink Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,75 --- 817
2 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,70 1,75 779
3 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 1,55 --- 663
4 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 1,50 1,50 623
4 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 1,50 --- 623
6 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 1,45 --- 0
7 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 1,45 --- 582
7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 1,45 1,50 582
9 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria ...letiek JC 1,45 1,50 0
10 Joram de Bont Atledo Atledo JC 1,40 1,40 541
10 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 541
12 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,40 --- 0
13 Max Schram AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1,40 --- 541
14 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 2 1,35 --- 0
14 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 1,35 --- 0
16 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JC 1,30 --- 462
Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC DNS 1,50 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 1,55 1,50 663
2 Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623
3 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 0
4 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 582
5 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,40 --- 541
6 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthen...JD Team 1 1,35 1,45 499
6 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 1,35 --- 499
8 Jesse Abma Parthenon AV Parthen...JD Team 2 1,30 1,30 462
8 Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD 1,30 --- 462
8 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 1,30 --- 462
8 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 1,30 --- 462
12 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 1,25 1,30 0
12 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 0
12 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,25 --- 0
15 Raoul van Heel Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,25 --- 426
16 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 1,20 --- 0
16 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 1,20 --- 0
18 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 1,20 --- 389
19 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,20 --- 0
19 Kevin van Loon DAK DAK JD 1,20 --- 0
21 Steven Vriends DAK DAK JD 1,20 --- 389
22 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria ...letiek JD 1,20 --- 0
23 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 1,10 1,15 316
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0
Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 1,15 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 1,60 --- 702
1 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,60 1,65 702
3 Annabelle Emmen AV Spiridon AV Spiridon MC 1,55 --- 663
4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 1,50 1,56 0
5 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 1,50 1,60 623
6 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthen...MC Team 1 1,45 1,51 582
7 Imke Denissen Atledo Atledo MC 1,35 1,30 499
7 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 1,35 --- 499
7 Marit Mulders Taxandria Taxandria ...letiek MC 1,35 --- 499
10 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 1,30 --- 462
10 Laura de With Typhoon Typhoon MC 1,30 --- 462
12 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 1,30 --- 0
12 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 0
14 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 462
15 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthen...MC Team 2 1,25 1,30 426
16 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,25 --- 0
Indy Snoeren Atledo Atledo MC DNS 1,35 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 1,50 1,45 623
2 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 1,40 --- 541
2 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 1,40 --- 541
2 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 1,40 --- 541
2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 1,40 --- 541
6 Fenna Knippels DAK DAK MD 1,35 --- 499
7 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 1,30 --- 0
8 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 1,25 --- 0
9 Enola Redering Atledo Atledo MD 1,25 1,35 426
10 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 1,25 1,30 0
11 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 1,25 1,25 426
11 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,25 1,25 426
13 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,25 1,35 0
14 Emily Vreugdenhil Parthenon AV Parthenon MD 1,20 1,25 389
14 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 1,20 --- 389
14 Pleun Hector AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,20 --- 389
17 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 1,20 --- 0
17 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 1,20 --- 0
19 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria ...letiek MD 1,15 1,25 352
20 Anna Couweleers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,10 --- 0
21 Yanouk Bijl HRCL DK en AV Hercules MD 1,05 --- 0
21 Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD 1,05 --- 0
Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0
Marloes Smits Taxandria Taxandria ...letiek MD DNS --- 0