Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 44,44 --- 673
2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 37,23 38,29 579
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 37,15 --- 0
4 Phill Pols Atledo Atledo JC 32,54 --- 512
5 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 28,59 33,25 453
6 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 28,30 --- 448
7 Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 25,92 --- 410
8 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 24,04 --- 379
9 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 23,06 25,98 0
10 Jort van Breda Taxandria Taxandria Atletiek JC 21,33 --- 0
11 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JC 20,95 --- 0
12 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 2 20,88 --- 0
13 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 18,92 19,19 0
14 Jan Verschueren Typhoon Typhoon JC Team 1 17,84 --- 265
15 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC 17,62 --- 261
16 Rik den Boer Atledo Atledo JC 17,51 --- 0
17 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 17,45 --- 258
18 Max Schram AV Sprint AV Sprint JC Team 2 16,63 --- 241
Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC NM --- 0
Jeroen de Rek AV Passaat AV Passaat JC NM --- 0
Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC NM 15,67 0
Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 27,61 --- 437
2 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 1 26,58 24,89 421
3 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 22,51 --- 352
4 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 20,65 --- 319
5 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 20,23 24,04 311
6 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 18,85 --- 0
7 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 18,67 --- 282
8 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 18,19 --- 272
9 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 17,62 --- 0
10 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 17,12 --- 0
11 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 16,48 --- 238
12 Dani Chambon DAK DAK JD 15,90 --- 226
13 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthenon JD Team 1 14,98 15,61 0
14 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 14,82 --- 0
15 Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,42 --- 172
16 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,95 16,27 161
17 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 12,64 --- 154
18 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD 12,51 --- 0
19 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 12,43 --- 149
20 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 10,75 --- 0
21 Tim Brok DAK DAK JD 10,70 --- 0
22 Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 9,98 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 36,46 --- 568
2 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 22,60 21,29 354
3 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 21,85 --- 341
4 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 21,70 22,50 0
5 Dana Bouwknegt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 21,43 18,97 0
6 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 19,65 22,75 300
7 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 19,54 17,62 298
8 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 18,24 --- 273
9 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 17,20 16,83 253
10 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 15,42 --- 216
11 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC 14,95 --- 206
12 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 14,62 --- 199
13 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,29 --- 169
14 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 11,66 --- 0
15 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 10,53 --- 0
16 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 10,17 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 23,24 21,40 365
2 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 22,78 --- 357
3 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 20,14 18,32 310
4 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 1 19,19 --- 292
5 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 18,93 --- 287
6 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 17,76 --- 0
7 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 16,70 --- 0
8 Anne ter Horst Atledo Atledo MD 16,40 18,01 236
9 Laura Mulder Atledo Atledo MD 16,00 14,40 0
10 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 15,66 13,73 0
11 Noor van Helden Parthenon AV Parthenon MD 15,17 15,07 211
12 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD 14,04 --- 186
13 Marieke Keij AV Sprint AV Sprint MD Team 2 13,88 --- 182
14 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 13,81 16,49 181
15 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 13,00 --- 162
16 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 12,56 --- 152
17 Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD 12,02 15,52 139
18 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 11,64 --- 0
19 Eline Kleton AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,77 --- 0
20 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 9,19 --- 0
21 Karlijn van de Ven DAK DAK MD 9,05 --- 63
Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD DNS --- 0
Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0
Hanneke de Gouw DAK DAK MD DNS --- 0