Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 2:55,84 2:58,00 736
2 Lars Laros Scorpio Scorpio JD Team 1 2:57,38 2:58,50 722
3 Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD 3:01,08 2:56,00 690
4 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:08,30 3:18,66 632
5 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:08,32 3:06,95 631
6 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:13,97 3:20,00 589
7 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 3:15,69 3:17,00 576
8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:26,55 3:26,47 502
9 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:26,90 3:38,25 499
10 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 3:27,32 3:45,00 0
11 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:28,21 3:29,05 491
12 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:29,25 3:36,28 484
13 Tijn van der Heijden DAK DAK JD 3:31,91 --- 468
14 Joeri Konincks DAK DAK JD 3:32,15 --- 466
15 Stan Buddingh Typhoon Typhoon JD 3:32,16 --- 466
16 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:35,02 3:40,31 449
17 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 3:37,39 3:34,00 435
18 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 3:37,64 3:35,00 433
19 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 3:37,80 3:46,42 432
20 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:40,10 3:40,71 0
21 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 3:42,00 3:37,27 408
22 Max van der Spek Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:45,46 3:43,56 389
23 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:47,81 3:45,23 0
24 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 3:48,00 3:47,00 376
25 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD 3:49,88 3:59,00 0
26 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 3:51,96 --- 355
27 Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:53,33 --- 348
28 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JD 3:55,83 3:53,40 335
29 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 3:56,75 4:01,00 331
30 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:58,37 --- 0
31 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 4:00,37 3:50,00 0
32 Tim Brok DAK DAK JD 4:12,53 --- 0
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNS 3:27,00 0
Tijn van Aalst AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 3:45,00 0

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:16,18 3:17,00 573
2 Annabelle Emmen AV Spiridon AV Spiridon MC 3:23,55 3:25,00 521
3 Lisa van Boekel Taxandria Taxandria Atletiek MC 3:25,77 3,29 507
4 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 3:26,98 3:25,00 499
5 Roos de Vries Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:29,16 3:33,42 485
6 Luka van Gennip Taxandria Taxandria Atletiek MC 3:30,86 3:28,00 474
7 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:35,90 3:23,00 444
8 Veerle van Doorn AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:37,17 3:33,00 436
9 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3:39,94 3:38,00 420
10 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 3:41,78 3:50,00 410
11 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:41,94 3:40,00 409
12 Mieke de Bruin Typhoon Typhoon MC 3:42,08 --- 408
13 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:43,73 3:37,48 399
14 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 3:48,70 --- 372
15 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:48,78 --- 371
16 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 3:48,80 4:00,00 371
17 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:50,01 3:48,57 365
18 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:56,85 3:36,29 0
19 Imke Denissen Atledo Atledo MC 4:01,89 3:52,00 306
20 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 4:05,89 4:15,15 287
21 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila / DAK MC 4:13,75 4:27,00 252
22 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:18,01 --- 0
23 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 4:19,65 4:21,70 227
24 Suzanne Visser Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4:23,19 3:51,46 213
Indy Snoeren Atledo Atledo MC DNS 3:45,41 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 3:15,96 3:17,00 574
2 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:19,75 3:21,00 547
3 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 3:24,18 3:22,00 517
4 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 3:24,95 --- 512
5 Fenna Verweij DAK DAK MD 3:29,52 3:26,73 483
6 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD 3:30,68 3:34,00 475
7 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 3:31,52 3:34,00 470
8 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:32,39 3:26,00 465
9 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 3:33,69 3:29,00 457
10 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD Team 1 3:34,53 3:30,00 452
11 Sinte Bras HRCL DK en AV Hercules MD 3:34,78 3:50,00 450
12 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 3:36,36 3:35,00 0
13 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 3:37,04 3:35,00 437
14 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 3:40,55 3:41,82 417
15 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 3:42,54 3:40,00 405
16 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD 3:45,46 --- 389
17 Rosanne Verheijen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:45,59 --- 389
18 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 3:46,21 3:43,00 0
19 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 3:50,28 3:50,00 364
20 Sanne van der Spek Parthenon AV Parthenon MD 3:51,79 4:00,13 356
21 Lotus Willemen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:52,20 --- 354
22 Senna Hendrickx AV Attila AV Attila MD Team 2 3:52,55 3:57,00 352
23 Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD 3:53,99 --- 344
24 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3:55,29 4:05,00 338
25 Meike van Beurden DAK DAK MD 4:01,99 --- 305
26 Femke den Boer Atledo Atledo MD 4:02,70 --- 302
27 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 4:04,04 4:01,25 0
28 Isabel Moerdijk Atledo Atledo MD 4:14,96 4:13,59 247
Marieke van Wijk Typhoon Typhoon MD DNS 4:07,00 0
Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MD Team 1 DNS 3:21,00 0
Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 DNS 3:52,13 0