Uitslagen IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Danick Hekhuis SPWS 4,45 4,66 4,69 4,45 4,53 4,54 4,69 ---
2 Robin Hut SPWS - 3,76 4,04 4,14 4,53 4,28 4,53 ---
3 Eric Winkelman SPWS 3,60 3,82 3,60 3,81 3,73 3,49 3,82 ---
4 Ferdinand Kers SV Veendam 2,84 2,83 2,91 3,23 3,24 3,48 3,48 ---
5 Ernesto van der Laan SV Veendam 2,97 2,83 3,07 2,95 2,80 2,20 3,07 ---
6 Robert Van Burik SPWS 2,70 2,59 2,98 2,87 2,74 3,00 3,00 ---
7 Daan Pastoor SPWS 2,10 2,11 2,13 2,40 2,41 2,49 2,49 ---
8 Tim Riemen SV Veendam 2,26 2,27 2,02 1,60 2,41 2,42 2,42 ---
9 Bas Jungman SV Veendam 2,40 2,38 2,18 2,41 2,32 2,31 2,41 ---
10 Peter Kuizinga SV Veendam 2,00 2,23 1,97 2,15 2,05 2,18 2,23 ---

Uitslagen IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Brigitte v... der Laan SV Veendam 2,81 2,94 - 2,94 ---
2 Sanne Hut SPWS 1,90 2,38 2,47 2,47 ---
3 Simone Jacobs Groningen 1,77 1,87 1,85 1,87 ---
4 Rianne Beemsterboer SV Veendam 1,27 1,12 1,33 1,33 ---

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Mark Scholten AV Impala 5,46 5,45 X 5,00 5,36 5,02 5,46 ---
2 Djalil Pater Groningen 5,33 4,72 4,91 4,94 5,27 X 5,33 ---
3 Stijn Wilting AV Jahn II 0,40 - 4,44 4,46 4,67 4,50 4,67 ---
4 Ramon Aukes AV Aquilo 4,50 4,41 4,59 X 4,46 4,64 4,64 ---
5 Wout Plugge AV Aquilo 1,32 - X - - - 1,32 ---
Ziggy Veldman Heerenveen X NM 5,15

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Valenciano Roffel AAC `61 4,24 4,42 X 4,40 - 4,26 4,42 ---
2 Damian van Haasen AV Jahn II 4,28 4,03 4,31 4,32 4,21 4,27 4,32 ---
3 Marne van der Kooi AV Impala 4,04 4,27 4,31 4,14 4,15 4,00 4,31 ---
4 Cuno Harmes Groningen 3,62 4,02 4,22 3,81 3,76 4,28 4,28 ---
5 Ruben Eefting HAC `63 3,57 3,75 3,50 3,93 3,55 3,51 3,93 4,09
6 Jiri Heppener HRRR 3,86 3,67 3,33 3,45 3,89 3,23 3,89 ---
7 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 3,58 3,77 3,68 3,86 3,80 3,86 3,86 ---
8 Siebe Staatsen SPWS 3,84 3,66 3,74 3,66 3,62 3,35 3,84 ---
9 Teun de Jong AV Aquilo 3,45 3,30 3,53 3,53 ---
10 Leander van den Berg AAC `61 X X 3,48 3,48 ---
11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 3,39 3,18 X 3,39 3,27
12 Léon Wever AV Jahn II 3,30 X X 3,30 ---
13 Niels Wever AV Jahn II 3,13 3,26 3,17 3,26 ---
14 Jeroen Sibeijn Groningen 3,07 X X 3,07 ---
15 Ties Beens AV Jahn II 2,58 X 2,83 2,83 ---
Hidde de Jong AV Aquilo - - - DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 4,06 4,07 3,90 4,07 --- 532
2 Jayden van Zandvoort AV Lionitas X 3,91 3,60 3,91 --- 500
3 Ramon Ruiz MPM 3,89 3,65 3,68 3,89 --- 496
4 Delano van Zandvoort AV Lionitas 3,37 3,69 3,47 3,69 --- 456
5 Milan Kerstholt AAC `61 3,50 3,22 3,26 3,50 --- 418
6 Albert Terpstra ChiTA 3,47 3,41 3,48 3,48 --- 414
7 Pim Tebbens Groningen X 3,34 3,44 3,44 --- 406
8 Brian Kuper ChiTA 3,22 3,31 3,36 3,36 --- 390
9 Jasper Drenth ChiTA 2,96 3,09 2,56 3,09 --- 336
10 Rowan Paas AV Jahn II 2,57 2,91 3,04 3,04 --- 326
11 Kas Tebbens Groningen 2,77 3,03 2,96 3,03 --- 324
12 Aaron van Loo AV Aquilo 2,90 2,67 2,92 2,92 --- 302
13 Sander Meijer AV Jahn II 2,84 2,77 2,91 2,91 --- 300
14 Nathan Weishaupt AV Aquilo 2,71 2,76 2,90 2,90 --- 298
15 Kyan Mendes AV Jahn II 2,78 2,85 X 2,85 --- 288
16 Thijmen Lub Groningen 2,49 2,66 2,70 2,70 --- 258
Floris Scheepstra Phanos - - - DNS --- 0
Boris Klaver ARV Ilion - - - DNS 4,10 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Lorens Reumer HAC `63 3,79 3,96 3,96 3,96 --- 510
2 Thomas Berends AAC `61 3,60 3,88 3,83 3,88 --- 494
3 Imre Barth SV Veendam 3,46 X 3,61 3,61 --- 440
4 Simon van den Pol AV PEC 1910 3,49 3,42 3,52 3,52 --- 422
5 Maxim Hoeve DOS 3,43 3,45 3,33 3,45 --- 408
6 Kjeld Doesburg SV Veendam 3,09 3,25 X 3,25 --- 368
7 Olav Clobus AAC `61 3,02 3,08 3,21 3,21 --- 360
8 Levi de Bruijn AV Jahn II 3,05 2,66 X 3,05 --- 328
9 Niels Kuipers AAC `61 2,66 2,99 2,83 2,99 --- 316
Thijs Penning AV Aquilo - - - DNS --- 0
Finn Korf AC TION - - - DNS --- 0
Arda Balta Nederland - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 3,62 3,81 3,72 3,81 4,15 480
2 Job Mulder Groningen 3,72 3,63 3,58 3,72 --- 462
3 Liam de Lang Heerenveen 3,60 3,36 3,64 3,64 --- 446
4 Jari Heppener HRRR 3,28 3,48 3,31 3,48 --- 414
5 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 3,32 3,37 3,42 3,42 --- 402
6 Jelle Sminia DOS 3,07 3,10 3,27 3,27 --- 372
7 Remco Loer AV Aquilo 3,13 3,15 3,00 3,15 --- 348
8 Boris Bouwhuis Groningen 3,10 2,94 2,70 3,10 --- 338
9 Remco Germs AV Jahn II 2,87 3,04 2,84 3,04 --- 326
10 Niels Eefting HAC `63 2,94 2,95 2,99 2,99 --- 316
11 Max Lopers AV Jahn II 2,81 2,91 2,95 2,95 --- 308
12 Reinier Sibeijn Groningen 2,72 2,80 2,72 2,80 --- 278
13 Thijn Stroop AV Aquilo 2,75 2,52 2,49 2,75 --- 268
14 Hugo Wijnholds Groningen 2,73 2,29 2,43 2,73 --- 264
15 Laurens Grondsma Groningen 2,70 2,37 2,65 2,70 --- 258
16 Matthijs Kruizinga Groningen 2,35 2,34 2,29 2,35 --- 188
Samuel Ui...roeneveld Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Otto Bosch Groningen 2,65 3,05 2,89 3,05 --- 328
2 Nigel Punch AV Lionitas 3,04 2,79 - 3,04 --- 326
3 Daan Kempkens Groningen 2,92 2,73 2,88 2,92 --- 302
4 Melle De Jong SPWS 2,76 2,60 2,76 2,76 --- 270
5 Daan de Jonge AAC `61 2,60 2,64 2,75 2,75 --- 268
6 Jelte Drenth AV Jahn II 2,67 - 2,73 2,73 --- 264
7 Samuel Hesling Fivelstreek 2,71 2,71 2,71 2,71 --- 260
8 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 2,67 2,68 2,61 2,68 --- 254
9 Hugo Ritsema Groningen 2,58 2,36 2,54 2,58 --- 234
10 Jurgen Eefting HAC `63 2,56 2,48 2,54 2,56 --- 230
11 Levi Smit SPWS 2,24 2,32 2,40 2,40 2,25 198
12 Berend Timmermans AV Jahn II 1,95 2,24 2,31 2,31 --- 180
13 Roan van Loo AV Aquilo 2,30 2,27 2,05 2,30 --- 178
14 Mark De Vries SV Veendam 2,28 2,28 2,12 2,28 --- 174
15 Nick V an der Wal AV Aquilo 2,19 2,19 2,28 2,28 --- 174
Jermain Van Dijk AV Jahn II - - - DNS 2,58 0
Storm Kievit Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Esmee Douma Groningen 5,07 3,86 X 4,60 5,03 5,14 5,14 5,54
2 Danique Huisjes Groningen 4,63 X X 4,56 X X 4,63 4,77
3 Tiba Miran Groningen 4,26 4,10 4,15 4,28 4,27 4,39 4,39 4,90
4 Tess Gerdes SPWS 4,01 4,15 4,30 4,12 4,35 4,18 4,35 4,48
5 Samarijn Pluijmert AAC `61 4,27 4,18 4,00 4,26 4,14 4,27 4,27 ---
6 Suusje Berkenbosch De Gemzen 3,87 4,26 3,80 4,02 3,98 4,06 4,26 3,96
7 Olivia Carli AAC `61 4,24 3,93 3,55 3,75 4,09 4,23 4,24 ---
8 Ruth Zijlstra Heerenveen 3,98 4,23 4,10 3,95 3,97 3,98 4,23 4,44
9 Silke Bosgraaf AV Impala 4,09 4,18 3,99 4,18 ---
10 Ilse Prins AAC `61 X 3,85 4,13 4,13 ---
11 Sarah de Vries AV Impala 3,86 4,02 3,99 4,02 ---
12 Karin Vlasblom AV Impala 3,94 3,97 3,96 3,97 ---
13 Lisanne de Haan Heerenveen 3,84 3,91 3,51 3,91 ---
14 Lotte Slomp AAC `61 3,78 X 3,84 3,84 3,96
15 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 3,41 3,77 3,48 3,77 ---
16 Fleur de Vries AV Impala 3,62 3,38 - 3,62 ---
17 Carlijn Loer AV Aquilo 3,59 3,55 3,57 3,59 ---
Nanou Hofmann Heerenveen - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Julia Dokter Groningen X 4,37 4,44 4,87 4,73 4,63 4,87 ---
2 Celine Dijkstra AAC `61 4,29 4,19 4,09 4,31 4,16 3,98 4,31 ---
3 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 3,81 3,95 3,90 3,97 X 3,90 3,97 ---
4 Annyk Kooistra AV Impala 3,91 3,60 X 3,83 3,97 3,85 3,97 ---
5 Sabine Struik SPWS 3,86 3,77 3,77 3,26 3,31 3,86 3,86 ---
6 Kiki Beukenkamp Groningen 3,76 3,60 3,45 3,46 3,34 3,63 3,76 ---
7 Helen de Vries AV Jahn II 3,16 2,97 3,41 3,46 3,36 3,37 3,46 ---
8 Annet Jansen AV Jahn II 3,37 3,08 3,28 3,41 3,19 3,17 3,41 ---
9 Lyanne Spijkman SPWS 3,10 2,97 3,30 - - - 3,30 ---
10 Kayla Coutinho SPWS 3,29 2,89 2,87 - - - 3,29 ---
11 Anouk Slot SV Veendam X 3,20 X - - - 3,20 3,21
12 Sophie Holwerda AV Jahn II 3,15 3,14 3,10 - - - 3,15 ---
13 Hilja Wever AV Jahn II 2,45 2,94 3,02 - - - 3,02 ---
14 Nova van Driel AAC `61 2,86 2,66 2,87 - - - 2,87 ---
15 Lisanne Lub Groningen 2,81 2,64 2,80 - - - 2,81 ---
16 Dianne Buurman SV Veendam 2,77 2,73 2,50 - - - 2,77 ---
17 Alyssa Bulthuis AV Impala X 2,66 X - - - 2,66 ---
18 Eefke Plugge AV Aquilo X X 2,50 - - - 2,50 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Suze van Driel AAC `61 3,51 3,61 3,52 3,61 --- 440
2 Jessie Bens Groningen 3,49 3,27 3,06 3,49 --- 416
3 Puck Voors SPWS 3,36 3,19 3,46 3,46 --- 410
4 Femke Bakker Groningen 3,39 3,38 3,19 3,39 --- 396
5 Rianne Kuiper AV Aquilo 3,35 3,19 3,21 3,35 --- 388
6 Elsa Tichelaar Groningen 3,10 3,10 3,35 3,35 --- 388
7 Leila Smits SV Noordkop 3,28 3,23 3,25 3,28 --- 374
8 Fay Prins De Gemzen 3,18 3,26 3,26 3,26 --- 370
9 Kirsten Wever AV Jahn II 2,96 3,11 3,02 3,11 --- 340
10 Deborah Wessels AV Rijssen 3,03 2,79 3,04 3,04 --- 326
11 Anouk Huisman Groningen 3,04 2,84 3,00 3,04 --- 326
12 Noa van der Ende Groningen 3,00 2,85 2,98 3,00 --- 318
13 Elise Hesling Fivelstreek 2,81 2,84 2,88 2,88 --- 294
14 Manon Delhaas AV Aquilo 2,58 2,80 2,83 2,83 --- 284
15 Carlijn Enting AAC `61 2,55 2,73 2,81 2,81 --- 280
16 Lotte Smith AV Aquilo 2,43 2,57 2,70 2,70 --- 258
17 Lotte Kwak AV Aquilo 2,30 2,60 2,52 2,60 --- 238
18 Britt Vredeveld HAC `63 1,88 1,78 - 1,88 2,08 94

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Eliza Huizinga Groningen 3,95 3,94 3,86 3,95 --- 508
2 Inez Keun Groningen 3,80 3,87 3,66 3,87 4,04 492
3 Mila Aukema Groningen 3,82 3,75 3,75 3,82 --- 482
4 Fieke Sportel Groningen 3,82 - - 3,82 --- 482
5 Ammerens v...der PLoeg AV Impala 3,65 3,48 3,29 3,65 --- 448
6 Misha Kempkens AV Jahn II 3,60 3,45 3,64 3,64 --- 446
7 Nynke Kwak AV Aquilo 3,56 3,32 3,15 3,56 --- 430
8 Jinte Engberts AAC `61 3,55 3,40 3,35 3,55 --- 428
9 Eva-Sofie Elferink AAC `61 3,50 3,44 3,32 3,50 --- 418
10 Suzanne de Jong AV Jahn II 3,45 3,38 3,47 3,47 --- 412
11 Jara Heppener HRRR 2,68 3,39 3,30 3,39 --- 396
12 Rachida Moussa AV Jahn II 3,39 3,28 3,16 3,39 --- 396
13 Inez Spijker Groningen 3,30 3,26 3,38 3,38 --- 394
14 Nienke Hoen AV Jahn II 3,31 3,17 3,14 3,31 --- 380
15 Zoey de Vries AV Impala 3,24 3,21 2,92 3,24 --- 366
16 Arina Been Groningen 2,88 3,18 2,37 3,18 --- 354
17 Elke de Jong AV Aquilo 3,10 2,87 2,93 3,10 --- 338
18 Esther Zijlstra Groningen 2,95 3,09 2,90 3,09 --- 336
19 Leonie Vogels SV Veendam 3,03 2,90 2,87 3,03 --- 324
20 Joska Stol Groningen 2,53 2,96 2,95 2,96 --- 310
21 Inke Meijer AV Aquilo 2,87 2,68 2,59 2,87 --- 292
22 Ingelise v... den Berg AAC `61 2,82 2,68 2,64 2,82 --- 282
23 Charissa de Lange SV Veendam 2,81 2,75 2,70 2,81 --- 280
24 Zoë Luurtsema Groningen 2,51 2,03 2,75 2,75 --- 268
Marith Stel AV Jahn II - - - DNS --- 0
Evon Everts HAC `63 - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Mare Kooistra AV Impala 2,98 3,18 3,27 3,27 --- 372
2 Eva Wilbers Groningen 3,08 3,09 3,26 3,26 --- 370
3 Yinthe Beuving Groningen 3,24 3,02 3,12 3,24 --- 366
4 Marrit Veenstra AV Impala 2,94 2,85 3,01 3,01 --- 320
5 Merel Hoen DOS 3,00 2,86 2,89 3,00 --- 318
6 Noémi Jol... Veldman SV Veendam 2,57 2,67 2,47 2,67 --- 252
7 Marijke Veen Fivelstreek 2,49 2,23 2,34 2,49 --- 216
8 Marlisa Wiechers AV Jahn II 2,09 2,32 2,25 2,32 --- 182
9 Niloufer Rozeboom Groningen 2,05 2,20 2,08 2,20 --- 158
10 Zöe Isabe...a De Haan SV Veendam 1,95 1,81 2,09 2,09 --- 136
Liene Ritsema Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Arden Veldman ATOP 2,87 X 3,04 3,04 --- 326
2 Luna van Driel AAC `61 2,83 2,75 3,02 3,02 --- 322
3 Evi ten Doeschot MPM 2,63 2,72 2,88 2,88 --- 294
4 Abigail al Rais SV Veendam 2,45 2,66 2,77 2,77 --- 272
5 Jillis Boekaar Groningen 2,41 2,73 2,34 2,73 --- 264
6 Ilse Clobus AAC `61 2,61 2,64 2,71 2,71 --- 260
7 Eva Spuij Groningen 2,25 2,70 2,18 2,70 --- 258
8 Isa Vos DOS X 2,52 2,47 2,52 --- 222
9 Leonie Kuiper AV Aquilo 2,49 2,45 2,38 2,49 --- 216
10 Kaylee Veldman SV Veendam 2,15 2,48 2,12 2,48 --- 214
11 Ella Wijnholds Groningen 2,44 2,40 2,31 2,44 --- 206
12 Norah Kerstholt AAC `61 2,19 2,41 2,30 2,41 --- 200
13 Iva Prins De Gemzen 2,36 2,37 2,28 2,37 --- 192
14 Isabel Hulshof AV Jahn II 2,23 1,99 X 2,23 --- 164
15 Lieke Vredeveld HAC `63 1,94 1,88 2,00 2,00 2,25 118
16 Flore van den Berg AAC `61 1,68 X 1,97 1,97 --- 112
17 Juul Sieperda HRRR 1,84 1,94 1,87 1,94 --- 106
Yinthe Stel AV Jahn II - DNS --- 0
Naomy Van Dijk AV Jahn II - DNS 1,16 0