Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ramon Aukes AV Aquilo 23,91 22,87 24,70 26,02 24,48 26,02 26,02 ---
2 Stijn Wilting AV Jahn II 21,77 23,35 25,57 24,05 20,74 - 25,57 ---
3 Luuk Forrer SPWS - 20,91 19,41 17,76 19,15 16,47 20,91 ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mike Berends AAC `61 33,18 34,92 34,10 27,74 31,35 36,71 36,71 ---
2 Dilano Modderman AV Aquilo 24,90 23,64 24,70 25,28 19,09 27,91 27,91 ---
3 Leon Wiedemeijer MPM 26,99 20,55 23,77 24,19 23,27 - 26,99 ---
4 Jiri Heppener HRRR 22,22 - 20,72 20,45 21,61 22,70 22,70 ---
5 Daniël de Jong AV Jahn II 19,28 19,26 22,20 18,61 22,09 22,41 22,41 ---
6 Darriën Depenbrock AV Jahn II 19,15 18,80 16,86 18,82 - 15,33 19,15 21,87
7 Jeroen Sibeijn Groningen - 18,40 17,29 17,11 13,92 15,55 18,40 ---
8 Marne van der Kooi AV Impala 17,53 - 15,51 16,42 - 15,32 17,53 ---
9 Teun de Jong AV Aquilo 12,40 14,44 12,71 14,44 ---
10 Niels Wever AV Jahn II 11,51 12,60 14,27 14,27 ---
11 Hidde de Jong AV Aquilo 13,51 9,67 14,09 14,09 ---
Arnel Ahm...Haeringen Groningen - - - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen 30,19 31,90 34,44 - 32,06 29,14 34,44 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II - 26,04 27,89 32,34 26,09 28,18 32,34 ---
3 Hannah Moll AV Jahn II 27,25 28,30 31,15 31,74 29,75 26,42 31,74 ---
4 Lara Smits SV Noordkop 27,30 25,88 23,75 25,51 - 28,56 28,56 31,55
5 Eva Martens Groningen 23,03 - - - - 27,94 27,94 ---
6 Jildou Binnema Heerenveen 25,88 21,73 24,68 23,69 - - 25,88 ---
7 Karin Vlasblom AV Impala 23,39 23,15 24,31 25,26 - 23,76 25,26 ---
8 Tess Gerdes SPWS 21,77 23,25 - - - - 23,25 26,56
9 Roos Koetje AV Aquilo 20,66 16,39 15,38 - - - 20,66 ---
10 Renske Drenten AV Lionitas 20,37 18,27 - - - - 20,37 19,47
11 Maud Visscher Groningen 17,19 19,86 18,17 - - - 19,86 ---
12 Noortje Sieperda HRRR - 19,81 15,35 - - - 19,81 ---
13 Merel de Groot AV Aquilo 13,42 13,20 12,17 - - - 13,42 ---
Lotte Slomp AAC `61 X X X X X X NM 26,87
Esmee Douma Groningen X X X X X X NM 28,84

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alyssa Bulthuis AV Impala 23,21 23,01 25,64 25,90 25,38 26,84 26,84 ---
2 Sabine Struik SPWS 20,50 X 22,63 23,44 20,54 19,02 23,44 ---
3 Celine Dijkstra AAC `61 17,78 19,41 19,76 19,21 22,50 21,32 22,50 ---
4 Milou Sieperda HRRR 15,06 18,26 14,74 16,74 13,88 14,79 18,26 ---
5 Linda de Vries AV Impala 15,08 12,98 15,77 17,92 X X 17,92 ---
6 Roos Voors SPWS 12,80 17,64 17,20 11,94 13,87 16,91 17,64 ---
7 Lisanne Lub Groningen 12,90 14,60 14,82 14,56 13,77 16,00 16,00 ---
8 Hilja Wever AV Jahn II 13,34 13,85 X X 14,35 X 14,35 ---
9 Kayla Coutinho SPWS X 10,91 7,16 10,91 ---
10 Danique Vredeveld HAC `63 9,43 10,11 10,39 10,39 ---
11 Eefke Plugge AV Aquilo 9,94 8,45 8,61 9,94 ---
12 Carleen Trip AV Jahn II 9,65 8,77 8,35 9,65 ---