Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Luca Broers ATOP 10,78 10,10 9,76 - 10,10 10,42 10,78 10,55
2 Pjotr ter Doest AV Impala 9,85 9,67 9,92 9,47 9,86 9,88 9,92 9,69
3 Stijn Wilting AV Jahn II 8,91 8,42 8,09 8,73 8,21 7,53 8,91 ---
Ramon Aukes AV Aquilo - - - - - - DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Mike Berends AAC `61 8,71 9,18 9,01 9,18 ---
2 Leon Wiedemeijer MPM 8,56 8,54 8,08 8,56 ---
3 Jan Elsinga Heerenveen 7,36 6,90 7,12 7,36 ---
4 Daniël de Jong AV Jahn II 7,30 6,65 6,37 7,30 ---
5 Tim Elferink AAC `61 7,07 7,28 7,17 7,28 ---
6 Marne van der Kooi AV Impala 7,00 6,83 6,19 7,00 ---
7 Darriën Depenbrock AV Jahn II 5,47 5,26 5,52 5,52 5,55
8 Ties Beens AV Jahn II 5,06 X 5,07 5,07 ---
Arnel Ahm...Haeringen Groningen - DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 8,87 7,84 8,50 8,87 --- 567
2 Ramon Ruiz MPM 6,86 7,07 6,86 7,07 --- 470
3 Delano van Zandvoort AV Lionitas 6,86 6,84 6,09 6,86 --- 458
4 Brian Kuper ChiTA 6,17 X 6,60 6,60 --- 442
5 Milan Kerstholt AAC `61 5,61 5,46 5,25 5,61 --- 381
6 Rowan Paas AV Jahn II 5,41 5,54 5,56 5,56 --- 378
7 Albert Terpstra ChiTA 5,49 4,80 4,87 5,49 --- 374
8 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 5,24 5,17 5,35 5,35 --- 365
9 Kyan Mendes AV Jahn II 5,05 4,72 4,45 5,05 --- 345
10 Sander Meijer AV Jahn II 4,57 4,86 4,64 4,86 --- 332
11 Pim Tebbens Groningen 3,25 4,54 4,62 4,62 --- 315
12 Nathan Weishaupt AV Aquilo 4,45 4,61 4,43 4,61 --- 314
13 Thijmen Lub Groningen 4,26 4,56 3,89 4,56 --- 311
14 Jasper Drenth ChiTA X 4,45 4,52 4,52 --- 308
15 Aaron van Loo AV Aquilo 3,77 3,36 3,04 3,77 --- 252
16 Kas Tebbens Groningen 3,19 3,65 3,10 3,65 --- 242
Floris Scheepstra Phanos - DNS --- 0
Boris Klaver ARV Ilion - DNS 7,78 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Simon van den Pol AV PEC 1910 8,18 8,10 7,49 8,18 --- 531
2 Thomas Berends AAC `61 7,76 7,39 6,97 7,76 --- 508
3 Imre Barth SV Veendam 4,60 6,86 5,22 6,86 --- 458
4 Niels Kuipers AAC `61 6,36 5,82 6,05 6,36 --- 428
5 Olav Clobus AAC `61 6,32 6,29 6,28 6,32 --- 426
6 Lorens Reumer HAC `63 6,22 5,87 6,06 6,22 --- 420
7 Levi de Bruijn AV Jahn II 5,65 5,94 X 5,94 --- 402
8 Maxim Hoeve DOS 5,66 5,50 5,61 5,66 --- 385
9 Kjeld Doesburg SV Veendam 4,15 4,40 4,38 4,40 --- 299
Thijs Penning AV Aquilo - - - DNS --- 0
Finn Korf AC TION - - - DNS --- 0
Arda Balta Nederland - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 8,24 8,12 8,22 8,24 7,72 534
2 Liam de Lang Heerenveen 5,98 5,85 5,96 5,98 --- 405
3 Job Mulder Groningen 5,24 4,99 5,31 5,31 --- 362
4 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 4,09 4,95 4,25 4,95 --- 338
5 Jari Heppener HRRR 4,29 4,62 4,00 4,62 --- 315
6 Thijn Stroop AV Aquilo 3,85 3,75 4,49 4,49 --- 306
7 Jelle Sminia DOS 4,17 4,41 4,01 4,41 --- 300
8 Remco Loer AV Aquilo 4,36 4,35 3,72 4,36 --- 296
9 Niels Eefting HAC `63 3,77 4,06 4,02 4,06 --- 274
10 Hugo Wijnholds Groningen 3,87 3,89 4,04 4,04 --- 272
11 Matthijs Kruizinga Groningen 3,91 3,65 - 3,91 --- 263
12 Reinier Sibeijn Groningen 3,39 3,85 - 3,85 --- 258
13 Max Lopers AV Jahn II 3,84 3,75 3,58 3,84 --- 257
14 Boris Bouwhuis Groningen 2,41 - 3,54 3,54 --- 233
15 Remco Germs AV Jahn II 3,02 3,41 2,64 3,41 --- 223
16 Laurens Grondsma Groningen 3,25 3,16 2,95 3,25 --- 210
Samuel Ui...roeneveld Groningen - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 10,98 11,17 11,32 X 12,39 11,96 12,39 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,89 10,65 11,17 10,49 10,75 10,75 11,17 ---
3 Esmee Douma Groningen 10,05 10,93 10,63 10,13 10,88 9,87 10,93 11,56
4 Nikita Nie Groningen 10,18 10,29 9,55 10,10 9,39 9,82 10,29 ---
5 Eva Martens Groningen 8,79 9,51 9,38 9,10 9,15 10,12 10,12 ---
6 Danique Huisjes Groningen 9,36 8,98 9,41 8,88 8,86 9,96 9,96 10,00
7 Suusje Berkenbosch De Gemzen 7,35 7,55 8,58 8,22 8,07 7,96 8,58 9,21
8 Lisanne de Haan Heerenveen 8,26 8,24 8,10 7,93 8,28 7,25 8,28 ---
9 Noortje Sieperda HRRR 7,84 7,09 7,29 7,84 ---
10 Roos Koetje AV Aquilo 7,72 7,78 7,52 7,78 ---
11 Samarijn Pluijmert AAC `61 7,57 7,78 6,92 7,78 ---
12 Renske Drenten AV Lionitas 7,51 7,23 6,98 7,51 7,49
Nanou Hofmann Heerenveen - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Celine Dijkstra AAC `61 9,98 10,31 10,68 9,87 11,07 10,67 11,07 ---
2 Julia Dokter Groningen 10,17 9,74 10,23 10,49 9,85 9,47 10,49 10,69
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,27 10,10 9,79 9,62 9,76 8,78 10,10 ---
4 Milou Sieperda HRRR 8,05 9,31 X 9,00 9,37 X 9,37 ---
5 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,52 X 7,45 8,70 8,88 9,26 9,26 ---
6 Annyk Kooistra AV Impala 8,27 7,64 7,84 7,48 7,86 8,71 8,71 ---
7 Sascha Keukenkamp Groningen 8,08 8,34 X 8,56 X 8,01 8,56 8,08
8 Lyanne Spijkman SPWS 6,35 6,59 X 6,59 ---
9 Carleen Trip AV Jahn II 6,57 6,57 6,01 6,57 ---
10 Anouk Slot SV Veendam 5,73 6,52 6,39 6,52 6,29
11 Helen de Vries AV Jahn II 6,23 5,69 X 6,23 ---
12 Danique Vredeveld HAC `63 4,39 4,71 5,10 5,10 4,70
13 Eefke Plugge AV Aquilo 4,80 4,98 4,57 4,98 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Suze van Driel AAC `61 5,60 5,89 5,62 5,89 --- 399
2 Leila Smits SV Noordkop 5,63 4,19 5,53 5,63 --- 383
3 Puck Voors SPWS 5,50 5,61 5,09 5,61 --- 381
4 Manon Delhaas AV Aquilo 4,43 5,57 4,40 5,57 --- 379
5 Carlijn Enting AAC `61 5,21 4,36 4,46 5,21 --- 355
6 Elsa Tichelaar Groningen 5,00 4,85 4,96 5,00 --- 341
7 Deborah Wessels AV Rijssen 4,96 4,56 4,36 4,96 --- 338
8 Fay Prins De Gemzen 4,82 3,97 4,76 4,82 --- 329
9 Elise Hesling Fivelstreek 4,77 4,20 4,71 4,77 --- 325
10 Lotte Smith AV Aquilo 4,43 4,76 4,31 4,76 --- 325
11 Noa van der Ende Groningen 4,63 4,39 4,70 4,70 --- 320
12 Jessie Bens Groningen 4,70 4,35 3,97 4,70 --- 320
13 Kirsten Wever AV Jahn II 4,32 4,44 4,21 4,44 --- 302
14 Femke Bakker Groningen 3,71 4,29 4,00 4,29 --- 291
15 Anouk Huisman Groningen 4,12 3,15 4,06 4,12 --- 279
16 Lotte Kwak AV Aquilo 3,65 3,60 3,76 3,76 --- 251
17 Britt Vredeveld HAC `63 3,20 3,09 3,11 3,20 3,40 205
18 Rianne Kuiper AV Aquilo 3,17 2,81 2,83 3,17 --- 203

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 7,53 8,10 7,85 8,10 8,96 526
2 Mila Aukema Groningen 7,72 7,55 7,37 7,72 --- 506
3 Fieke Sportel Groningen 6,29 6,35 6,02 6,35 --- 427
4 Inez Spijker Groningen 6,05 6,17 6,35 6,35 --- 427
5 Ammerens v...der PLoeg AV Impala 5,40 5,94 6,18 6,18 --- 417
6 Suzanne de Jong AV Jahn II 6,12 6,08 6,02 6,12 --- 413
7 Eliza Huizinga Groningen 5,96 5,70 5,60 5,96 --- 403
8 Jara Heppener HRRR 5,69 5,39 5,77 5,77 --- 392
9 Zoey de Vries AV Impala 5,41 5,24 5,15 5,41 --- 368
10 Esther Zijlstra Groningen 4,87 4,56 5,39 5,39 --- 367
11 Jinte Engberts AAC `61 4,94 4,94 5,25 5,25 --- 358
12 Rachida Moussa AV Jahn II 5,13 4,69 4,79 5,13 --- 350
13 Zoë Luurtsema Groningen 4,46 4,34 4,97 4,97 --- 339
14 Joska Stol Groningen 4,96 4,43 4,90 4,96 --- 338
15 Eva-Sofie Elferink AAC `61 4,91 4,75 4,64 4,91 --- 335
16 Charissa de Lange SV Veendam 4,32 4,75 4,63 4,75 --- 324
17 Nynke Kwak AV Aquilo 4,49 4,36 4,70 4,70 --- 320
18 Nienke Hoen AV Jahn II 4,15 4,63 4,56 4,63 --- 316
19 Misha Kempkens AV Jahn II 3,69 3,99 4,52 4,52 --- 308
20 Inke Meijer AV Aquilo 4,31 4,28 4,21 4,31 --- 293
21 Arina Been Groningen 4,12 - - 4,12 --- 279
22 Elke de Jong AV Aquilo 3,84 3,87 3,96 3,96 --- 266
23 Ingelise v... den Berg AAC `61 3,76 3,82 3,90 3,90 --- 262
24 Leonie Vogels SV Veendam 3,33 3,15 2,75 3,33 --- 216
Marith Stel AV Jahn II - - - DNS --- 0
Evon Everts HAC `63 - - - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Marijke Veen Fivelstreek 4,36 4,54 4,95 4,95 --- 338
2 Yinthe Beuving Groningen - 3,55 4,59 4,59 --- 313
3 Merel Hoen DOS 3,59 4,57 4,27 4,57 --- 311
4 Eva Wilbers Groningen 4,07 4,54 4,55 4,55 --- 310
5 Marrit Veenstra AV Impala 4,13 4,31 4,41 4,41 --- 300
6 Mare Kooistra AV Impala 4,39 3,86 3,17 4,39 --- 298
7 Zöe Isabe...a De Haan SV Veendam 3,35 3,72 4,02 4,02 --- 271
8 Marlisa Wiechers AV Jahn II 3,59 4,00 3,82 4,00 --- 269
9 Noémi Jol... Veldman SV Veendam 3,02 3,51 3,08 3,51 --- 231
10 Niloufer Rozeboom Groningen 3,23 2,99 - 3,23 --- 208
Liene Ritsema Groningen - DNS --- 0