Uitslagen IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt Hoogspringen

# Naam 0.700.750.800.850.900.951.001.051.101.151.201.251.301.35ResOBP
1 Danick Hekhuis SPWS O O O O XO XO 1,35 ---
2 Robin Hut SPWS O O O O O XO O XXX 1,25 ---
3 Eric Winkelman SPWS O O O O O XXX 1,20 ---
4 Tim Riemen SV Veendam O O O O O O O O XO XXX 1,10 ---
5 Bas Jungman SV Veendam O O O O O O XO O XXO XXX 1,10 ---
6 Robert Van Burik SPWS O O O O O O O O XXX 1,05 ---
7 Peter Kuizinga SV Veendam O O O O XO XXO XXX 1,05 ---
8 Ernesto van der Laan SV Veendam O XO O XO XO XXX 1,00 ---
9 Daan Pastoor SPWS O O XXX 0,80 ---
Ferdinand Kers SV Veendam quit DNS ---

Uitslagen IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt Hoogspringen

# Naam 0.650.700.750.800.850.900.951.001.051.101.15ResOBP
1 Brigitte v... der Laan SV Veendam O O O O O O XO XXX 1,10 ---
2 Sanne Hut SPWS O O O XO XO O XXX 0,95 ---
3 Rianne Beemsterboer SV Veendam O O XO X- quit 0,75 ---
4 Simone Jacobs Groningen O XXO XXX 0,70 ---

Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.72ResOBP
1 Luuk Forrer SPWS O O O O O XXO O XO XXX 1,70 ---
2 Djalil Pater Groningen O O XO XXX 1,65 ---
3 Marijn Piek AV Impala O O O XXX 1,60 ---
4 Luuk Knossen AV Aquilo O O O XXO XO XXX 1,50 ---
5 Stijn Wilting AV Jahn II O O XXX 1,40 ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.621.65ResOBP
1 Mike Berends AAC `61 O O O O O XO XO XXX 1,62 ---
2 Cuno Harmes Groningen O XO O XXO O XXX 1,45 ---
3 Siebe Staatsen SPWS O O O XO O XXX 1,35 ---
4 Ruben Piek AV Impala O O XXO O XXX 1,30 ---
5 Darriën Depenbrock AV Jahn II XO - O O XXX 1,25 1,20
6 Leander van den Berg AAC `61 O O O O XXX 1,15 ---
Marne van der Kooi AV Impala DNS ---
Ties Beens AV Jahn II DNS ---
Ruben Eefting HAC `63 DNS 1,20

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
1 Lara Smits SV Noordkop O O O O XO XXX 1,60 1,60
2 Annabel Paul AV Jahn II O O O XO XXX 1,55 1,55
3 Renske Drenten AV Lionitas O O O O O XXX 1,45 1,50
4 Isabel van Houweling De Gemzen XO O XXX 1,40 ---
5 Carlijn Loer AV Aquilo O O O O XO XXO XXX 1,40 ---
6 Nanou Hofmann Heerenveen O O XO XXO XXX 1,35 ---
7 Ingrid Koster AV Aquilo O O O XXX 1,25 ---
8 Noortje Sieperda HRRR O O XXX 1,15 ---
8 Fleur de Vries AV Impala O XXX 1,15 ---
Eva Martens Groningen quit DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam 0.900.951.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
1 Julia Dokter Groningen O O O XO XXO XXX 1,60 1,60
2 Milou Sieperda HRRR O O O O O O XXX 1,40 ---
3 Sascha Keukenkamp Groningen O O O O O XXO XXX 1,40 1,36
4 Annyk Kooistra AV Impala O O O O O O XXX 1,30 ---
5 Roos Voors SPWS O O O XO O XXX 1,25 ---
6 Anouk Slot SV Veendam O O - - XXO XO XO O XXX 1,25 ---
7 Nova van Driel AAC `61 - - - - - X- XO XO XXX 1,25 ---
8 Kayla Coutinho SPWS O O O O O O XXX 1,20 ---
9 Helen de Vries AV Jahn II O XXO XO XXX 1,20 ---
10 Pippa Compagner AV Jahn II O O O XXX 1,15 ---
11 Linda de Vries AV Impala XO XXO O XXO XXX 1,15 ---
Eefke Plugge AV Aquilo quit DNS ---
Sabine Struik SPWS quit DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Suzanne de Jong AV Jahn II 1,30 --- 562
2 Misha Kempkens AV Jahn II 1,25 --- 526
2 Inez Keun Groningen 1,25 1,25 526
4 Ammerens v...der PLoeg AV Impala 1,20 --- 489
4 Mila Aukema Groningen 1,20 --- 489
6 Jinte Engberts AAC `61 1,15 --- 452
6 Jara Heppener HRRR 1,15 --- 452
6 Inez Spijker Groningen 1,15 --- 452
9 Nynke Kwak AV Aquilo 1,10 --- 416
9 Eva-Sofie Elferink AAC `61 1,10 --- 416
9 Zoey de Vries AV Impala 1,10 --- 416
9 Rachida Moussa AV Jahn II 1,10 --- 416
9 Esther Zijlstra Groningen 1,10 --- 416
14 Nienke Hoen AV Jahn II 1,05 --- 379
14 Arina Been Groningen 1,05 --- 379
14 Joska Stol Groningen 1,05 --- 379
17 Inke Meijer AV Aquilo 1,00 --- 342
17 Zoë Luurtsema Groningen 1,00 --- 342
17 Leonie Vogels SV Veendam 1,00 --- 342
20 Elke de Jong AV Aquilo 0,95 --- 306
20 Ingelise v... den Berg AAC `61 0,95 --- 306
22 Charissa de Lange SV Veendam 0,90 --- 269
Marith Stel AV Jahn II DNS --- 0
Fieke Sportel Groningen DNS --- 0
Eliza Huizinga Groningen DNS --- 0
Evon Everts HAC `63 DNS --- 0