Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Luca Broers ATOP X 33,75 33,44 31,09 X X 33,75 35,06
2 Pjotr ter Doest AV Impala 31,33 29,43 31,38 30,66 32,25 28,26 32,25 32,96
3 Stijn Wilting AV Jahn II 18,56 22,41 26,48 26,37 X 26,00 26,48 ---
4 Ramon Aukes AV Aquilo 25,77 25,41 24,78 X 23,74 X 25,77 ---
5 Ziggy Veldman Heerenveen X 21,57 21,62 X X X 21,62 24,03
6 Mark Scholten AV Impala 21,40 20,12 20,65 19,61 X X 21,40 ---
7 Wout Plugge AV Aquilo 13,00 13,23 13,42 15,41 12,01 X 15,41 ---

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mike Berends AAC `61 25,98 - - - - - 25,98 ---
2 Leon Wiedemeijer MPM - - 12,99 16,56 18,17 16,03 18,17 ---
3 Tim Elferink AAC `61 17,46 16,61 17,64 - 18,13 15,44 18,13 ---
4 Darriën Depenbrock AV Jahn II 15,02 11,42 13,82 - 11,18 15,94 15,94 13,18
5 Daniël de Jong AV Jahn II 12,96 - 15,77 13,69 - 15,77 15,77 ---
6 Teun de Jong AV Aquilo 12,46 13,96 11,60 13,12 11,91 13,97 13,97 ---
7 Niels Wever AV Jahn II 11,93 11,50 11,08 9,75 11,61 - 11,93 ---
8 Hidde de Jong AV Aquilo 10,14 8,78 11,66 5,72 11,81 9,94 11,81 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 27,61 30,02 X X 30,61 X 30,61 ---
2 Naomi Wessels AV Rijssen X 29,15 27,85 26,88 30,09 27,66 30,09 ---
3 Isabel van Houweling De Gemzen 20,97 24,79 26,72 27,34 25,42 25,05 27,34 ---
4 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 23,86 21,33 25,32 X 26,41 X 26,41 ---
5 Jildou Binnema Heerenveen X 25,53 25,88 X 23,25 24,60 25,88 ---
6 Maud Visscher Groningen X 22,73 23,10 X 20,74 25,88 25,88 ---
7 Nikita Nie Groningen 25,20 X 25,00 24,43 24,65 23,08 25,20 ---
8 Eva Martens Groningen 24,51 22,69 21,48 21,31 23,78 23,99 24,51 ---
9 Suusje Berkenbosch De Gemzen 22,33 22,44 22,99 22,99 21,53
10 Lotte Slomp AAC `61 22,07 X 21,12 22,07 24,15
11 Lisanne de Haan Heerenveen 20,81 X 21,23 21,23 ---
12 Nanou Hofmann Heerenveen 20,29 20,79 19,71 20,79 ---
13 Noortje Sieperda HRRR 20,75 19,01 19,89 20,75 ---
14 Karin Vlasblom AV Impala 17,72 X 17,95 17,95 ---
15 Fleur de Vries AV Impala 16,20 X 17,28 17,28 ---
16 Renske Drenten AV Lionitas 16,38 16,35 17,15 17,15 14,80
Roos Koetje AV Aquilo - DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alyssa Bulthuis AV Impala 22,68 25,81 24,49 - 24,94 21,15 25,81 ---
2 Celine Dijkstra AAC `61 - 6,28 19,32 - 22,37 23,19 23,19 ---
3 Milou Sieperda HRRR 18,22 17,08 - 20,24 - 19,73 20,24 ---
4 Lisanne Lub Groningen - - 14,13 13,59 10,75 12,14 14,13 ---
5 Danique Vredeveld HAC `63 11,14 12,91 12,09 13,04 - 14,09 14,09 ---
6 Sterre Kievit Groningen 13,38 12,93 11,47 10,44 10,91 10,92 13,38 14,68
7 Linda de Vries AV Impala 11,98 12,04 9,46 12,99 13,17 - 13,17 ---
8 Carleen Trip AV Jahn II 10,03 9,92 8,49 9,51 11,42 - 11,42 ---
9 Eefke Plugge AV Aquilo - 9,78 8,95 - - - 9,78 ---
Kiki Beukenkamp Groningen - - - - - - DNS ---