Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam ResReactie OBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 9,12 +0.8 m/s--- 626
2 Ramon Ruiz MPM 9,20 +0.5 m/s--- 612
3 Pim Tebbens Groningen 9,33 0,133+0.5 m/s--- 588
4 Delano van Zandvoort AV Lionitas 9,44 +0.9 m/s9,83 569
5 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 9,63 0,199+0.9 m/s9,78 537
6 Milan Kerstholt AAC `61 9,95 0,832+0.8 m/s--- 486
7 Albert Terpstra ChiTA 10,02 0,904+0.8 m/s--- 475
8 Kyan Mendes AV Jahn II 10,23 1,036+0.5 m/s--- 443
9 Kas Tebbens Groningen 10,24 1,042+0.5 m/s--- 442
10 Brian Kuper ChiTA 10,28 1,077+0.5 m/s--- 436
11 Sander Meijer AV Jahn II 10,43 0,999+0.9 m/s--- 415
12 Rowan Paas AV Jahn II 10,50 1,068+0.9 m/s--- 405
13 Nathan Weishaupt AV Aquilo 10,92 1,801+0.8 m/s--- 349
14 Thijmen Lub Groningen 11,00 1,560+0.9 m/s--- 338
15 Aaron van Loo AV Aquilo 11,05 1,933+0.8 m/s--- 332
16 Jasper Drenth ChiTA 11,07 1,868+0.5 m/s--- 329
Floris Scheepstra Phanos DNS --- 0
Boris Klaver ARV Ilion DNS 9,30 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam ResReactie OBPPunten totaal
1 Lorens Reumer HAC `63 9,02 +0.0 m/s--- 645
2 Thomas Berends AAC `61 9,57 +0.5 m/s--- 547
3 Imre Barth SV Veendam 10,04 1,026+0.0 m/s--- 472
4 Kjeld Doesburg SV Veendam 10,10 1,078+0.0 m/s--- 463
5 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,17 1,151+0.0 m/s--- 452
6 Levi de Bruijn AV Jahn II 10,25 0,680+0.5 m/s--- 441
7 Olav Clobus AAC `61 10,33 0,762+0.5 m/s--- 429
8 Niels Kuipers AAC `61 10,57 1,555+0.0 m/s--- 395
9 Maxim Hoeve DOS 10,84 1,265+0.5 m/s--- 359
Thijs Penning AV Aquilo DNS --- 0
Finn Korf AC TION DNS --- 0
Arda Balta Nederland DNS --- 0

Uitslagen Jongens Racerunners Junioren 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Racerunners Pupillen 60 meter

# Naam Res OBP
Max Pasman AAC `61 DNS ---

Uitslagen Mannen Racerunners Senioren 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Julia Dokter Groningen 8,44Q 8,58
2 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,57Q 0,1348,55
3 Celine Dijkstra AAC `61 8,85Q ---
4 Sterre Kievit Groningen 8,87q 0,4308,88
5 Alyssa Bulthuis AV Impala 8,88q 0,442---
6 Kiki Beukenkamp Groningen 8,98Q ---
7 Annyk Kooistra AV Impala 9,09Q ---
8 Lyanne Spijkman SPWS 9,42 ---
9 Milou Sieperda HRRR 9,42Q 0,572---
10 Annet Jansen AV Jahn II 9,71 0,864---
11 Roos Voors SPWS 9,74 1,300---
12 Sophie Holwerda AV Jahn II 9,77 0,920---
13 Pippa Compagner AV Jahn II 9,82 0,967---
14 Helen de Vries AV Jahn II 9,83 ---
15 Kayla Coutinho SPWS 9,85 ---
16 Linda de Vries AV Impala 9,89 1,035---
17 Anouk Slot SV Veendam 9,90 ---
18 Hilja Wever AV Jahn II 9,94 1,093---
19 Eefke Plugge AV Aquilo 10,31 1,872---
20 Dianne Buurman SV Veendam 10,37 1,932---
21 Demi Vegter SV Veendam 10,50 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam ResReactie OBPPunten totaal
1 Suze van Driel AAC `61 9,79 -0.1 m/s--- 511
2 Elsa Tichelaar Groningen 10,04 0,259-0.1 m/s--- 472
3 Jessie Bens Groningen 10,16 0,372-0.1 m/s--- 454
4 Leila Smits SV Noordkop 10,23 +0.1 m/s--- 443
5 Femke Bakker Groningen 10,27 -0.3 m/s--- 438
6 Rianne Kuiper AV Aquilo 10,37 0,586-0.1 m/s--- 423
7 Fay Prins De Gemzen 10,40 0,167+0.1 m/s--- 419
8 Puck Voors SPWS 10,67 0,397-0.3 m/s--- 382
9 Kirsten Wever AV Jahn II 10,86 0,588-0.3 m/s--- 356
9 Anouk Huisman Groningen 10,86 0,625+0.1 m/s--- 356
11 Noa van der Ende Groningen 10,88 0,607-0.3 m/s--- 354
12 Elise Hesling Fivelstreek 11,02 0,746-0.3 m/s--- 336
13 Deborah Wessels AV Rijssen 11,06 1,277-0.1 m/s--- 331
14 Manon Delhaas AV Aquilo 11,24 1,003+0.1 m/s--- 308
15 Carlijn Enting AAC `61 11,33 1,101+0.1 m/s--- 298
16 Lotte Kwak AV Aquilo 11,54 1,302+0.1 m/s--- 273
17 Lotte Smith AV Aquilo 11,72 1,932-0.1 m/s--- 253
18 Britt Vredeveld HAC `63 12,46 2,186-0.3 m/s12,69 175

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam ResReactie OBPPunten totaal
1 Mila Aukema Groningen 9,47 -1.1 m/s--- 564
2 Ammerens v...der PLoeg AV Impala 9,62 -0.1 m/s--- 539
3 Eliza Huizinga Groningen 9,66 0,045-0.1 m/s--- 532
4 Inez Keun Groningen 9,75 0,133-0.1 m/s9,57 517
5 Eva-Sofie Elferink AAC `61 9,85 -0.6 m/s--- 501
6 Misha Kempkens AV Jahn II 9,90 0,283-0.1 m/s--- 494
7 Jara Heppener HRRR 9,97 0,491-1.1 m/s--- 483
8 Nynke Kwak AV Aquilo 10,08 0,604-1.1 m/s--- 466
9 Inez Spijker Groningen 10,09 0,236-0.6 m/s--- 464
10 Jinte Engberts AAC `61 10,15 -0.9 m/s--- 455
11 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,23 0,084-0.9 m/s--- 443
12 Fieke Sportel Groningen 10,25 0,103-0.9 m/s--- 441
13 Rachida Moussa AV Jahn II 10,28 0,666-0.1 m/s--- 436
14 Charissa de Lange SV Veendam 10,37 0,899-1.1 m/s--- 423
15 Joska Stol Groningen 10,38 0,531-0.6 m/s--- 422
16 Nienke Hoen AV Jahn II 10,49 0,636-0.6 m/s--- 406
17 Esther Zijlstra Groningen 10,58 0,729-0.6 m/s--- 394
18 Elke de Jong AV Aquilo 10,68 0,536-0.9 m/s--- 380
19 Zoey de Vries AV Impala 10,76 0,611-0.9 m/s--- 369
20 Zoë Luurtsema Groningen 10,83 0,979-0.6 m/s--- 360
21 Arina Been Groningen 10,96 1,111-0.6 m/s--- 343
22 Leonie Vogels SV Veendam 11,25 1,775-1.1 m/s--- 307
23 Ingelise v... den Berg AAC `61 11,82 1,678-0.9 m/s--- 241
24 Inke Meijer AV Aquilo 12,09 2,615-1.1 m/s--- 212
Marith Stel AV Jahn II DNS --- 0
Evon Everts HAC `63 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Racerunners Junioren 60 meter

# Naam Res OBP
1 Juliëtte ...wershaven HAC `63 15,56 -0.1 m/s15,44

Uitslagen Meisjes Racerunners Pupillen 60 meter

# Naam ResReactie OBP
1 Lyona Bleijie AAC `61 15,47 -0.1 m/s---
2 Sophie Alards AAC `61 15,86 0,393-0.1 m/s---

Uitslagen Vrouwen Racerunners Senioren 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten