Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam ResReactie OBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 6,58 +0.0 m/s6,66 650
2 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 6,66 +0.6 m/s--- 630
3 Job Mulder Groningen 6,87 0,210+0.6 m/s--- 581
4 Remco Loer AV Aquilo 6,99 0,326+0.6 m/s--- 553
5 Jari Heppener HRRR 7,02 0,361+0.6 m/s--- 547
6 Liam de Lang Heerenveen 7,14 0,563+0.0 m/s--- 521
7 Niels Eefting HAC `63 7,16 -0.4 m/s--- 517
8 Boris Bouwhuis Groningen 7,30 0,725+0.0 m/s--- 488
9 Jelle Sminia DOS 7,30 0,144-0.4 m/s--- 488
10 Remco Germs AV Jahn II 7,31 0,148-0.4 m/s--- 486
11 Thijn Stroop AV Aquilo 7,36 0,778+0.0 m/s--- 476
12 Max Lopers AV Jahn II 7,36 0,785+0.0 m/s--- 476
13 Laurens Grondsma Groningen 7,55 0,390-0.4 m/s--- 438
14 Reinier Sibeijn Groningen 7,84 0,682-0.4 m/s--- 385
15 Matthijs Kruizinga Groningen 8,14 0,980-0.4 m/s--- 334
16 Hugo Wijnholds Groningen 8,33 1,672+0.6 m/s--- 304
Samuel Ui...roeneveld Groningen DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam ResReactie OBPPunten totaal
1 Nigel Punch AV Lionitas 7,07 -0.2 m/s--- 536
2 Daan Kempkens Groningen 7,41 +0.0 m/s--- 466
3 Jelte Drenth AV Jahn II 7,62 0,546-0.2 m/s--- 425
4 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 7,63 -0.4 m/s--- 423
5 Hugo Ritsema Groningen 7,64 0,569-0.2 m/s--- 422
6 Otto Bosch Groningen 7,71 0,293+0.0 m/s--- 409
7 Jurgen Eefting HAC `63 7,76 0,688-0.2 m/s--- 400
8 Daan de Jonge AAC `61 7,85 0,225-0.4 m/s--- 384
9 Samuel Hesling Fivelstreek 7,88 0,254-0.4 m/s--- 378
10 Melle De Jong SPWS 8,03 0,960-0.2 m/s--- 353
11 Mark De Vries SV Veendam 8,24 1,170-0.2 m/s--- 318
12 Roan van Loo AV Aquilo 8,28 0,870+0.0 m/s--- 312
13 Nick V an der Wal AV Aquilo 8,57 1,161+0.0 m/s--- 268
14 Berend Timmermans AV Jahn II 8,64 1,008-0.4 m/s--- 257
15 Levi Smit SPWS 8,65 1,024-0.4 m/s10,04 256
Jermain Van Dijk AV Jahn II DNS 7,80 0
Storm Kievit Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam ResReactie OBPPunten totaal
1 Eva Wilbers Groningen 6,92 -0.4 m/s--- 569
2 Mare Kooistra AV Impala 7,22 0,299-0.4 m/s--- 504
3 Noémi Jol... Veldman SV Veendam 7,30 +0.2 m/s--- 488
4 Merel Hoen DOS 7,47 0,177+0.2 m/s--- 454
5 Yinthe Beuving Groningen 7,48 0,183+0.2 m/s--- 452
6 Marrit Veenstra AV Impala 7,76 0,848-0.4 m/s--- 400
7 Zöe Isabe...a De Haan SV Veendam 8,18 0,879+0.2 m/s--- 328
8 Marijke Veen Fivelstreek 8,40 1,483-0.4 m/s--- 293
9 Marlisa Wiechers AV Jahn II 8,61 1,314+0.2 m/s--- 262
10 Niloufer Rozeboom Groningen 8,67 1,374+0.2 m/s--- 253
Liene Ritsema Groningen DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam ResReactie OBPPunten totaal
1 Arden Veldman ATOP 7,34 +0.0 m/s--- 480
2 Luna van Driel AAC `61 7,37 +0.0 m/s--- 474
3 Abigail al Rais SV Veendam 7,63 0,290+0.0 m/s--- 423
4 Ilse Clobus AAC `61 7,75 0,386+0.0 m/s--- 401
5 Iva Prins De Gemzen 7,92 0,580+0.0 m/s--- 371
6 Norah Kerstholt AAC `61 7,97 0,609+0.0 m/s--- 363
7 Isa Vos DOS 7,98 0,613+0.0 m/s--- 361
8 Evi ten Doeschot MPM 8,01 0,669+0.0 m/s--- 356
9 Leonie Kuiper AV Aquilo 8,21 +0.0 m/s--- 323
10 Eva Spuij Groningen 8,25 0,889+0.0 m/s--- 317
11 Jillis Boekaar Groningen 8,26 0,042+0.0 m/s--- 315
12 Kaylee Veldman SV Veendam 8,27 0,934+0.0 m/s--- 314
13 Ella Wijnholds Groningen 8,39 1,051+0.0 m/s--- 295
14 Isabel Hulshof AV Jahn II 8,69 0,478+0.0 m/s--- 250
15 Juul Sieperda HRRR 8,83 0,616+0.0 m/s--- 230
16 Lieke Vredeveld HAC `63 9,12 0,906+0.0 m/s9,59 191
17 Flore van den Berg AAC `61 9,25 1,884+0.0 m/s--- 175
Yinthe Stel AV Jahn II DNS --- 0
Naomy Van Dijk AV Jahn II DNS 13,30 0