Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Nando Kramer Groningen 2:49,57 2:51,65
2 Wu Ping Kuiper Groningen 2:51,72 2,1492:56,07
3 Marijn Piek AV Impala 2:55,37 5,806---
4 Djalil Pater Groningen 3:26,23 36,662---
Luuk Knossen AV Aquilo DNS ---
Wout Plugge AV Aquilo DNS ---
Sam van der Werf HRRR DNS 2:53,04
Stijn Wilting AV Jahn II DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResReactieOBPPunten totaal
1 Thomas Berends AAC `61 3:28,70 --- 588
2 Simon van den Pol AV PEC 1910 3:37,01 8,318--- 537
3 Lorens Reumer HAC `63 3:57,36 28,664--- 428
4 Kjeld Doesburg SV Veendam 4:00,77 32,077--- 411
5 Maxim Hoeve DOS 4:01,10 32,404--- 410
6 Olav Clobus AAC `61 4:02,23 33,532--- 404
7 Imre Barth SV Veendam 4:11,50 42,802--- 362
8 Levi de Bruijn AV Jahn II 4:45,34 1,160--- 231
Thijs Penning AV Aquilo DNS --- 0
Niels Kuipers AAC `61 DNS --- 0
Finn Korf AC TION DNS --- 0
Arda Balta Nederland DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResReactieOBPPunten totaal
1 Suze van Driel AAC `61 3:45,91 --- 487
2 Puck Voors SPWS 4:00,51 --- 412
3 Elsa Tichelaar Groningen 4:01,21 0,701--- 409
4 Kirsten Wever AV Jahn II 4:04,75 4,242--- 392
5 Anouk Huisman Groningen 4:06,70 20,792--- 383
6 Leila Smits SV Noordkop 4:11,35 25,436--- 363
7 Femke Bakker Groningen 4:11,42 10,906--- 362
8 Jessie Bens Groningen 4:11,91 11,403--- 360
9 Noa van der Ende Groningen 4:11,99 11,479--- 360
10 Fay Prins De Gemzen 4:18,62 32,714--- 332
11 Manon Delhaas AV Aquilo 4:21,42 35,507--- 320
12 Rianne Kuiper AV Aquilo 4:22,56 22,046--- 316
13 Lotte Smith AV Aquilo 4:25,75 39,839--- 303
14 Elise Hesling Fivelstreek 4:30,64 30,126--- 284
15 Deborah Wessels AV Rijssen 4:34,56 48,647--- 270
16 Lotte Kwak AV Aquilo 4:42,84 56,933--- 240
17 Britt Vredeveld HAC `63 4:49,06 48,5515:08,08 219
Carlijn Enting AAC `61 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResReactieOBPPunten totaal
1 Inez Spijker Groningen 3:35,74 --- 545
2 Nynke Kwak AV Aquilo 3:40,46 --- 517
3 Eliza Huizinga Groningen 3:41,51 5,768--- 511
4 Inez Keun Groningen 3:41,55 5,8083:55,91 511
5 Zoey de Vries AV Impala 3:42,68 2,213--- 505
6 Mila Aukema Groningen 3:46,10 5,640--- 486
7 Eva-Sofie Elferink AAC `61 3:53,86 13,397--- 445
8 Ammerens v...der PLoeg AV Impala 3:55,66 19,921--- 436
9 Jinte Engberts AAC `61 3:56,50 16,038--- 432
10 Jara Heppener HRRR 4:00,43 19,963--- 413
11 Elke de Jong AV Aquilo 4:06,16 25,700--- 386
12 Arina Been Groningen 4:11,32 35,578--- 363
13 Joska Stol Groningen 4:13,79 38,047--- 352
14 Misha Kempkens AV Jahn II 4:17,04 41,296--- 338
15 Charissa de Lange SV Veendam 4:23,24 42,781--- 313
16 Zoë Luurtsema Groningen 4:36,05 1,000--- 264
17 Esther Zijlstra Groningen 4:36,12 1,000--- 264
18 Rachida Moussa AV Jahn II 4:36,46 1,000--- 263
19 Leonie Vogels SV Veendam 4:41,15 1,000--- 246
20 Fieke Sportel Groningen 4:42,00 1,010--- 243
21 Nienke Hoen AV Jahn II 4:47,32 1,110--- 225
22 Inke Meijer AV Aquilo 4:48,48 1,080--- 221
23 Suzanne de Jong AV Jahn II 5:03,35 1,220--- 174
24 Ingelise v... den Berg AAC `61 5:27,62 1,470--- 106
Marith Stel AV Jahn II DNS --- 0
Evon Everts HAC `63 DNS --- 0