Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,06 -1.6 m/s--- 538
2 Kyan Bremer AV Feniks 7,13 -1.3 m/s--- 523
3 Leon den Ouden Startbaan 7,20 -0.5 m/s--- 508
4 Bram Haselaar Startbaan 7,22 -0.5 m/s--- 504
5 Jeroen Hoes AKU 7,22 -1.3 m/s--- 504
6 Maximilian van Buren Startbaan 7,27 -0.5 m/s--- 494
7 Sem Rossing AKU 7,34 -1.4 m/s--- 480
8 Ian van Uytrecht Startbaan 7,46 -1.3 m/s--- 456
9 Adne de Munnik AV Feniks 7,52 -1.4 m/s--- 444
10 Tim Taanman AKU 7,56 -0.5 m/s--- 437
11 Sverre Brink Startbaan 7,68 -1.3 m/s--- 414
12 Jonathan Bakker AV Feniks 7,72 -0.5 m/s--- 407
13 Ishan Panta HLLM 7,73 -1.4 m/s--- 405
14 Dmitry Mit... Strakhov Startbaan 7,78 -1.3 m/s--- 396
15 Waldemar Baumann Startbaan 7,79 -1.4 m/s--- 394
16 Xavian Mammen Startbaan 7,80 -0.5 m/s--- 392
17 Carlos O'Niel AV Feniks 7,80 -0.5 m/s--- 392
18 Czarek Colle Abcoude 7,90 -1.3 m/s--- 375
19 Jay van Kempen AKU 7,91 -1.6 m/s--- 373
20 Jamie Klimecki Startbaan 7,96 -1.3 m/s--- 365
21 Gijs Zwerver Startbaan 7,96 -1.6 m/s--- 365
22 Casper Boers Startbaan 7,97 -1.6 m/s--- 363
23 Flynn Moor Startbaan 8,08 -1.4 m/s--- 344
24 Krystian v...der Vijgh Startbaan 8,15 -1.4 m/s--- 333
25 Max Haverkamp Startbaan 9,00 -1.4 m/s--- 207
26 Jochem Colle Abcoude 9,05 -1.4 m/s--- 201
27 Sebastiaan... Schinkel AKU 9,22 -1.6 m/s--- 179
28 Ewald de Poel Startbaan 9,25 -1.6 m/s--- 175
Naim Meiland AV Feniks DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Elaijh Groenbast AV Feniks 7,43 -0.7 m/s--- 462
2 Ruben van Vliet AKU 7,60 -0.7 m/s--- 429
3 Jordan Woerdings AV Feniks 7,63 -0.2 m/s--- 423
4 Peter Balabanov Startbaan 7,78 -0.2 m/s--- 396
5 Tom Zantinge AV Feniks 7,79 -0.7 m/s--- 394
6 Ivo Dorrestein Startbaan 7,87 -0.7 m/s--- 380
7 Samuel Sumter Startbaan 7,92 -0.2 m/s--- 371
8 Stijn de Jager AV Feniks 8,10 -0.2 m/s--- 341
9 Guus Bijl Startbaan 8,20 -0.7 m/s--- 325
10 Luuk van Manen AKU 8,21 -0.2 m/s--- 323
11 Mees Ponsen Startbaan 8,35 -0.7 m/s--- 301
12 Dante Orth Abcoude 8,68 -0.2 m/s--- 252
13 Ruben Zijerveld AKU 9,14 -0.2 m/s--- 189
Stijn van der Hoorn HLLM DNS --- 0
Lenny Peeters Abcoude DNS --- 0

Uitslagen Jongens pupil mini-mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Guus Seriese Startbaan 9,01 -0.4 m/s--- 9
2 David Sumter Startbaan 9,08 -2.1 m/s--- 8
3 Thiemo Veenstra Startbaan 9,48 -0.4 m/s--- 7
4 Fedde Huizinga Abcoude 9,95 -2.1 m/s--- 6
5 Hugo Hulleman Abcoude 9,98 -0.4 m/s--- 5
6 Santiago Di Mondo Startbaan 10,23 -0.4 m/s--- 4
7 Moos Molenaar Abcoude 11,03 -0.4 m/s--- 3
8 Boaz Haverkamp Startbaan 14,13 -2.1 m/s--- 2
Joshua Sturhoofd Startbaan DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Genice Drielinger AV Feniks 7,32 -1.1 m/s--- 484
2 Duska van Rijswijk AV Feniks 7,49 --- 450
3 Tarayee Griffith AV Feniks 7,53 --- 442
4 Lynn Huijsmans HLLM 7,66 -1.1 m/s--- 418
5 Gioia Pierik Startbaan 7,74 --- 403
6 Isa Stroet HLLM 7,77 --- 398
7 Lynn Langereis Startbaan 7,80 -1.1 m/s--- 392
8 Naomi Keteku AKU 7,91 --- 373
9 Joya Sapthu AV Feniks 7,92 -1.1 m/s--- 371
10 Bo van der Kleij HLLM 7,93 --- 370
11 Sophia Stalinova Startbaan 8,02 --- 354
12 Jara Kemper Startbaan 8,03 --- 353
13 Eva Kwantes Startbaan 8,09 --- 343
14 Janey Nienhuis AKU 8,11 --- 339
15 Daantje van der Wild AV Feniks 8,24 -1.1 m/s--- 318
16 Maryse de Hullu Startbaan 8,25 --- 317
17 Abby Korver AKU 8,32 --- 306
18 Iris Eimers AV Feniks 8,43 --- 289
19 Mette Hol Startbaan 8,43 --- 289
20 Livia Spruit Startbaan 8,48 -1.1 m/s--- 281
21 Zoya Akhtar AV Feniks 8,73 -1.1 m/s--- 245
22 Julia Moné Startbaan 8,86 --- 226
23 Carlijn Bruinsma Startbaan 8,94 --- 215
24 Zara Burgers AKU 9,08 --- 197
25 Arantxa Ligtvoet AKU 9,20 --- 181
Marit Wiedijk AKU DNS --- 0
Emmanuella Armani AKU DNS --- 0
Nuria Oosterling Startbaan DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jada Griffith AV Feniks 7,60 -0.7 m/s--- 429
2 Kiara Jourdan Startbaan 7,69 +2.9 m/s--- 412
3 Salyshia Reemnet AV Feniks 7,72 +2.9 m/s--- 407
4 Ziva Lansdaal Startbaan 7,77 -0.7 m/s--- 398
5 Amorella Dos Santos Startbaan 7,84 -1.5 m/s--- 385
6 Merle Wolthuis Startbaan 7,88 -1.5 m/s--- 378
7 Fileine Kawohl Startbaan 7,91 -0.7 m/s--- 373
8 Adrianna Wasch Startbaan 7,97 -1.5 m/s--- 363
9 Evelien ter Veer Startbaan 8,01 -0.7 m/s--- 356
10 Daantje Kraan AV Feniks 8,09 -1.5 m/s--- 343
11 Vera Wielage Startbaan 8,30 -0.7 m/s--- 309
12 Nora Soentken Startbaan 8,41 +2.9 m/s--- 292
13 Josephine de Jong AKU 8,68 -1.5 m/s--- 252
14 Madée Heemskerk AV Feniks 8,71 +2.9 m/s--- 247
15 Sibel Timucin Startbaan 8,76 -1.5 m/s--- 240
16 Anne Leah Visser Abcoude 8,80 -1.5 m/s--- 235
17 Lotte-Soph... Schuppen Abcoude 9,49 -0.7 m/s--- 145
18 Laura Marq...s de Haan Startbaan 9,58 +2.9 m/s--- 134
Floortje van Alphen Startbaan DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Emelie Pa...Westerloo Startbaan 8,38 +0.0 m/s--- 296
2 Kaat de Vries AV Aalsmeer 8,39 +0.0 m/s--- 295
3 Zazza Groenbast AV Feniks 8,43 -0.8 m/s--- 289
4 Emmelie de Groot Startbaan 8,59 -0.8 m/s--- 265
5 Lianne Blaauw Abcoude 8,67 +0.0 m/s--- 253
6 Lois Walraven Startbaan 8,70 -0.8 m/s--- 249
7 Evi Schoen AKU 8,87 -0.8 m/s--- 225
8 Willemijn ter Veer Startbaan 9,39 -0.4 m/s--- 157
9 Rowan van Kempen AKU 9,48 -0.8 m/s--- 146
10 Inoa Bremer AV Feniks 9,68 +0.0 m/s--- 123
11 Lea van den Berg AKU 9,71 +0.0 m/s--- 119

Uitslagen Meisjes pupil mini-mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Amy Langereis Startbaan 10,38 -0.4 m/s--- 4
2 Amélie Staphorst Startbaan 10,67 -2.1 m/s--- 3
3 Leah Sumter Startbaan 12,05 -2.1 m/s--- 2
4 Fenna Blaauw Abcoude 12,90 -2.1 m/s--- 1